Moje animalsy xD

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Moje animalsy xD

Post autor: Villemoo »

No to napiszę wam teraz z kim sobie mieszkam :)

Luna - szczurcia (na razie samotna - jednak mam nadzieję, ze się to jak najszybciej zmieni) koloru aguti, ma około 3 misięcy - u mnie jest prawie miesiąć :) Lubi pieszczoty, ale nie potrafi zbyt długo usiedzieć w miejscu :):) Jest strasznym żarłokiem, a wcale nie tyje... Kocham ją bardzo bardzo!!!!!!

Shakira & Laura - koszatniczki, siostry. Mają już trzy lata. Jedna z nich - Laura w wypadku straciła oko... (i została ostatnio zaatakowana przez Lunę, ale skończyło się tylko maleńką ranką od zęba szczurci) Drugiej w kołowrotku oderwała się końcówka ogonka... No tak - obie są po przejściach xDxD Ale poza tymi wypadkami nigdy nie chorowały więc chyba jest im u mnie dobrze (wyglądają na szczęśliwe) xDxD Shakira dominuje wyraźnie w ich małym stadzie :P Laura jest taaaka poczciwa i kochana - nigdy mnie nei ugryzła jest przytulaśna i git :D A Shakira to mały kochany dzikusek :D:D

Foxi - mała myszka :) Jest u nas dopiero 3 tyg... (Zajęła puste miejsce w sercach za chomiczka Hom hom'a vel Zdzisię ["]) Jest biała w brązowe i czarne ciapki :) Niedługo może dojdzie do niej koleżanka lecz na razie się z tym wstrzymywaliśmy bo było podejrzenie że jest w ciąży (mała kinder niespodzianka?), a wtedy zostałaby jedna z jej córeczej u nas :) Nie jest jeszcze w pełni oswojona, więc wiele o niej powiedzieć nie mogę - z wyjątkiem tego, że strasznie śmierdzi xDxD (ale już sie przyzwyczaiłam :P)

Puszkin - bojowniczek :) Ma już prawie rok.... Jest samcem - biało, niebiesko, czerwonym (z przewagą któregoś z kolorów zależnie od nastroju :)) Wiadomo, że o rybce to wiele powiedzieć nie można :P ALe na pewno jest obiektem okrzyków zdziwienia co do jego barwy wszystkich oglądaczy :D:D No i budzi się w nim zew łowcy kiedy zaczynają mu pływać przed nosem robaczki :D:D

Oprócz tego mam jeszcze dwa akwaria :) Jedno takie duże ozdobne w kuchni - z dużymi, ozdobnymi rybiszczami i mniejsze w moim pokoju (w którym jest też cały ten ww. zwierzyniec ;P) W którym mam peeełno głupików :):)

No i to chyba tyle :)
Ostatnio zmieniony sob sie 18, 2007 7:33 pm przez Villemoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Telimenka »

super stadko :D.czekamy na zdjecia  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Villemoo »

Więc tak - zdjęcie Luny (trochę nie ostre, ale temu wierciuchowi nie łatwo pyknąć fotę :D:D)
http://www.wrzuta.pl/obraz/ddlNjS7BSw/
Shakirki fotka (kurde no ja to tym zwierzakom zdjęcia nie umiem cyknąć ostrego :P)
http://www.wrzuta.pl/obraz/8b5oZY9wnq/
fotka z młodości którejś z nich (jednak nei wiem której, bo z tej strony z której ją widać to są identyczne :P)
http://www.wrzuta.pl/obraz/aAZsPnx2mO/
Tutaj zaraz po utracie oka Laurusia (jeszcze nieco nie pewna po straceniu widoczności na prawą stronę :))
http://www.wrzuta.pl/obraz/pDRW9hFnNx/
Tu Luna na moim bajzelu na biurku ;P
http://www.wrzuta.pl/obraz/vPz7ncBz7c/

Reszty zwierzaków nie mam na razie fotek.... Mam jeszcze jedno zrobione komórką śp. Zdzisi... Szkoda, że komórką, bo na prawdę/ort/ort świetnie się ustawiła, w taką fajną kuleczke... i tak spokojnie siedziała no ale jest słaba jakość :(:( Jejku jak tesknie za tą małą mięciutką kuleczką ;( A żyła u  mnie tylko 2 miesiące :(:( I jeszcze nie wiem dlaczego umarła :(:(
http://www.wrzuta.pl/obraz/foqLbVGSO5/

Jejku jak popatrzyłąm na to zdjęcie z młodości kosi to się, aż zdziwiłam.... To one taaakie małe były :D:D A teraz to takie wielkie kluchy :D:D Ale i tak je kocham :":D
Ostatnio zmieniony sob sie 18, 2007 8:26 pm przez Villemoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
malenka007
Posty: 47
Rejestracja: sob lis 25, 2006 5:19 pm

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: malenka007 »

jakie one slodkie jejqq :))
~> Do we do we go when we fly when we when we go do we die? <~
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Landrynka »

Tyle zwierząt mieszka w jednym pokoju?! To chyba jakiś wieelki pokój. wygłaszcz porządnie wszystkie sierściuchy.

PS dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie Zdzisi. Była bardzo śliczną chomiczką!
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Villemoo »

No właśnie problem w tym, że pokój jest baaaardzo mały :) I z tąd bunty mamy :P
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Hexa »

To duzo zwierzat? To co powiedziec o mnie jak bylam mlodsza? Pokoj wpradzie mam spory (25mk) ale mialam 8 akwari z chomikami, jaszczurke, zolwie, papugi, myszy, rybki. No to chyba tyle ;) A pozniej jak chomiki odeszly to dolaczyla swnika morska.
Ale teraz mam tylko 3 szczurki, dwie papugi i psa ;)
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: KEN-KON »

ATo stadko też nie jest małe.:-)Dziwię się jak rodzice pozwolili Ci trzymać takie małe zoo w domu.Mi by na pewno nie wyraźili na to zgody.A przyznam szczerzę że chciał bym mieć w domu tyle zwierzaków.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Hexa
Posty: 72
Rejestracja: czw cze 07, 2007 5:52 pm
Lokalizacja: Gubin

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Hexa »

A czemu mieli sie nie zgodzic? Z kieszonkowego odkladalam kase na zwierzaki, sama im sprzatalam, sama karmilam rodzice sponsorowali tylko weterynarzy i klatki/terraria/akwaria, a wlasciwie tata sam robil ;)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Nina »

landrynka pisze: Tyle zwierząt mieszka w jednym pokoju?! To chyba jakiś wieelki pokój.
Tyle? Przecież to wcale nie jest dużo... 4 sierściuchy i akwarium to taka norma jak dla mnie :P Chociaż zależy też od powierzchni pokoju. U mnie mieszka 7 szczurów w 17mk a kiedyś 3 myszoskoczki, 2 chomiki i szczur w 14mk :)

Szczurka śliczna, całkiem jak moja Soli ;) Wyczochraj pchlarze :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Villemoo »

I DWA akwaria... (jedno duuuże - 60l drugie takie mniejsze, jakieś 25l) No i pokój b. mały ok 6m2 :/:/ Tzn to jest prawie 12m ale on jest na 2 podzielony, bo mam z bratem pokój i podzielony jest na dwie połowy meblościanką... A te zwierzaki na mojej połowie mieszkają... No wygodnie to nie mam, ale czego to się dla zwierzaków nie robi :):)
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: sophiya »

no i tak powinno byc:D

Też mam bojownika - Sparky'ego.

A Twój pływa w akwa czy w kuli?
Obrazek
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Villemoo »

Pewnie, że akwa... Żadnej rybki nie skazałabym na życie w kuli... :(:(

Śliczny jest twój bojek :):) Ja też mam z płetwami crowntail :)

Czarna+ a wiesz, że ona miałą mieć na imię Sol xDxD Ale jest ciemna, a Sol to znaczy Słońce, więc wybrałąm coś kojarzącego się z ciemnością, nocą, czyli Luna :):) A następny szczurek (na którego pozwolenie przyniesienia, się w domu staram na razie :):)) który będzie albinoskiem to właśnie będzie Sol, albo Amy xDxD
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2007 12:01 am przez Villemoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Nina »

Wow ktoś znający znaczenie imienia mojego potwora :) W moim przypadku całe to Soleil-słońce po francusku i nie chodziło mi o kolor tylko to że jest dla mnie takim małym słoneczkiem :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: Moje animalsy xD

Post autor: Villemoo »

Hehe :):) A Sol to chyba po Szwecku czy po jakiemuś tam słońce... No, ale w różnych językach i tak podobnie brzmi :D:D
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”