Moje kochane Brzydale :-)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Karolina19x
Posty: 32
Rejestracja: wt maja 29, 2007 6:35 pm
Kontakt:

Moje kochane Brzydale :-)

Post autor: Karolina19x »

15 maja 2007 roku pojechałam do zoologicznego po szczurka samca który był zamówiony u hodowcy. Szczurek miał około 3 mies. i jak sie okazało w domu nie było to samiec a samiczka! Po 2 tygodniach dokładnie 29 maja Pixa urodziła 11 małych kluseczek! Wtedy był to dla mnie szok nie wiedziałam co zrobię z tyloma szczurkami na szczęście znalazły się osoby które przygarnęły 7 szczurków. Najbardziej jestem wdzięczna Oliwce i jej mężowi którzy przygarnęli aż 3 szczurki :*
Ze mną zostały 2 panienki Missy i Lippy i 2 chłopców Pirat i Dżinks ( szczurki mojego chłopaka, które na razie są u mnie, ponieważ nie potrafię się z nimi rozstać :P )

Pixa z początku bardzo nieufna, nie chciała nawet żeby ją dotykać ale dzięki maluchom jest teraz kochanym stworkiem miziastym i przytulastym ale z charakterkiem ( jak jej Pani hihihi )
Missy lubi sie przytulać ale z umiarem jej ulubione miejsce jest za łóżkiem i szafą. Lippy uwielbia wspinaczkę i jest bardziej przytulasta. Pixa uwielbia skubać ( iskać? )  dziewczyny po grzbiecie, one wtedy tak śmiesznie popiskują  ;) jej drugim ulubionym zajęciem jest zdzieranie tapety i gryzienie rogów dywanu.

Chłopaki bardzo różnią się od siebie. Pirat był najmniejszy z rodzeństwa ale najbardziej miziasty, przytulasty i kochany  ;D Klei się sie do wszystkich, lubi wspinać się ludziom po nogach i skakać na nich ;P
Dżinks to kopia matki z wyglądu i charakteru, kiedyś nawet kiedy jeszcze nie miał imienia nazywaliśmy go właśnie Kopia Matki  :D Jest umaszczony identycznie jak Pixa nawet ma taką samą czarną plamkę na brzuszku jak ona. Jest najbardziej strachliwy.

Chociaż każdy szczuras ma inny charakterek wszystkie są kochane, wyjątkowe i najpiękniejsze na świecie  ;D ;D

Maluchy jeszcze razem


Obrazek


Pixa


Pierwszy dzień u mnie (jeszcze dała się dotykać)
Obrazek

Wyłazi zza łóżka
Obrazek

Lubi czytać książki  ;)
Obrazek

Chyba coś tam usłyszała
Obrazek



Missy

Missy coś wyczuła
Obrazek

Srebrna Piękność  :D
Obrazek

Ulubione miejsce- za szafą
Obrazek

Lippy


Strong woman  :P
Obrazek

To jest mleczko??
Obrazek

Taak to mleczko
Obrazek


Pirat

Coś zbroił i ucieka
Obrazek

Wspina się na krzesło
Obrazek

Znowu gdzieś ucieka
Obrazek

W pani torebce
Obrazek


Dżinks

Poranne ćwiczenia - rozciąganie
Obrazek

Te uszy...
Obrazek

U pani na ramieniu
Obrazek


Bitwa braci (zawsze komicznie to wygląda )
Obrazek

Najpierw się biją, a potem słodko razem śpią
Obrazek


Na razie to by było na tyle. Na pewno będę dodawać nowe zdjęcia i wiadomości o moich śmierdziuchach  :D
Ostatnio zmieniony ndz sie 26, 2007 7:35 pm przez Karolina19x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: Moje kochane Brzydale :-)

Post autor: sue »

Śliczne te Twoje brzydale  ;D Jak zobaczyłam zdjęcia Pixy i Missy to miałam wrażenie ze widze moje dziewczyny.. :) Daj jeszcze zdjęcia chłopaków! Powodzenia z tymi łobuzami ;)
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Moje kochane Brzydale :-)

Post autor: Basial »

Śliczne, śliczne. (Nareszcie poznałam Pirata).
Całuski dla ogoniastych  :-*, miziaj, miziaj.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”