EDI

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Supermen
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 9:20 am

EDI

Post autor: Supermen »

Może zacznę od początku. Moim pierwszym szczurkiem był Eduś wiem tyle, że był on kapturowym szczurkiem o szarym kapturze. Odszedł na zapalenie płuc  :'( Wydaje mi sie że to moja wina bo albo miałem przeciąg zrobiony albo byłem przeziębiony i może się zaraził (weterynarz przytaczał takie hipotezy). Ediego brałem do miasta, siedział sobie na ramieniu. Ludzie sie cieszyli jak go widzieli  :D Następnie po nim dluuuuugo czekałem na następnego szczura bo sklepy nie prowadzą. Wziąlem sobie parkę samicy nie nazwałem a samiec ... był Edi. Wielki był jak świnka morska. Ogólnie to samiec był fajniejszy bo oswojony samica jakaś dziwna byla. Tak sobie je rozmnazalem i sprzedawalem. Został mi jeden samiec którego sie nie mogę pozbyć do dziś  :-\ Któregoś dnia samica zaczęła mi strasznie chorować  :'( i odeszła. I za pare dni dosłownie 2-3 odszedł Edi!!! Zaraz jak odeszła samica on zrobił sie osowiały, smutny (nie trzymałem ich razem bo nie chciałem więcej młodych. Edi był z tym jednym co mi został z ostatniego miotu) ten mały gnój nie dopuszczał go do jedzenia (a jest jakieś 3* mniejszy od Ediego i w ogóle nie rośnie już).W nocy obudził mnie hałas.Edi leżał tak smutno i dyszał ten mały musiał mu coś zrobić ale nie widziałem najmniejszego zadrapania na Edim. Jak sie rano obudziłem to Edi już odszedł  :'(  :'(  :'( I został mi ten mały brzydal którego tak nie cierpie. Jest brzydki, nie wiem dlaczego ale mały i łysieje. Nigdy nie udało mi sie go oswoić. Nie chce go. Chciałbym nowego szczura bo ile razy na niego patrzę to przypomina mi się że on Ediemu krzywdę zrobił i być może przyczynił się do tego że go już nie ma  :-\ Brakuje mi 1 i drugiego Edusia  :'(
Ostatnio zmieniony wt wrz 18, 2007 9:54 am przez Supermen, łącznie zmieniany 1 raz.
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: EDI

Post autor: KEN-KON »

Dla Ediego(*)
Wywnioskowałem z tego co napisałeś,że twój stosunek do szczurów jest delikatnie powiedziany nieodpowiedni.
Chcę cię uświadomić,że szczurów się nie wybiera.Musisz zaakceptować go takim jaki jest.
Kolejna uwaga to rozmnażanie szczurów w celach zarobkowych.Po prostu brak mi słów. :-X
Resztu już nie będe komentować.Przemilcze to.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: EDI

Post autor: Telimenka »

(*) dla Ediego... szczerze powiedziawszy ciesze sie ze odszedl,szkoda ze w meczarniach...ale lepiej dla Niego...niz jakby mial spedzic wiecej czasu z Toba

panuje zasada nie komentowania w dziale odeszly...ale przeciez to sie nie da!

przepraszam modow...ale to sie nie da...
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: EDI

Post autor: limba »

Podejrzewam ze maly nie zrobil Ediemu zadnej krzywde, a Edi mogl odejsc z kilku przyczyn np wylewu.
Proponuje zebys oddal malego w dobre rece, komus kto sie nim zajmie porzadnie i np pojdzie z nim do weta. Lysienie moze byc oznaka choroby. reszty nie komentuje, bo chyba komentarz nie potrzebny.

Dla Ediego [']['][']...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: EDI

Post autor: koopa »

(*) dla Ediego

Ja również nie będę sie wypowiadać, może jedynie zaapeluje do Ciebie abyś nie bral do siebie więcej ogonów lub przemyślał dokładnie swój stosunek do tych cudownych stworzeń i ewentualnie jak zmądrzejesz przygarnąl następne ogoneczki....
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”