"Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze..."

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

"Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze..."

Post autor: Oksymoron »

Wczoraj, w godzinach, w których byłam w szkole, odeszła moja ukochana Chrupcia :'(

Była moim pierwszym chomikiem. Dostałam ją po bardzo długich oczekiwaniach zaraz po wyjściu ze szpitala. Byłam jedyną osobą, którą nie gryzła, a lizała. Była do mnie strasznie przywiązana. Gdy wracałam ze szkoły zawieszała się na drzwiczkach klatki i nerwowo skubała pręty, by wyjść i połazić po moim biurku. Uwielbiała łazić w tunelach po papierach toaletowych i siedzieć w moim rękawie. Kochała jeść, ale też nie byle co. Miała dwójkę dzieci i partnera, którzy odeszli na długo przed nią - Toffik na cukrzycę, Ciapek na nowotwór, a jaj partner, któremu nawet nie zdążyłam nadać imienia, śmiercią tragiczną. Wszystkich mi ich brakuje, ale Chrupci najbardziej :'( Była cudownym chomikiem.

Najbardziej szkoda mi było, że większość życia spędziła sama. Próbowałam ją połączyć z inną chomiczką dżungarską, ale obie się nie chciały zaakceptować - doprowadziło to do małego rozlewu krwi. Nie mogłam jej także zostawić z dziećmi, ponieważ urodziło się dwóch chłopców.

Kilka miesięcy temu, gdy nadwyrężyła sobie łapkę, strasznie schudła i zmarniała. Zaczęło jej też ropieć oczko. Pod moją opieką przybrała trochę na wadze, ale oczka nie odratowaliśmy. Z dnia na dzień było widać jak się starzeje. Niestety tego nie dało się powstrzymać. Dwa dni temu straciła władzę w tylnych nóżkach. Było mi jej strasznie żal, zastanawiałam się, czy nadszedł czas by pomóc jej odejść, ale Śmierć przyszła wcześniej i zabrała moją małą bidulkę.

Teraz jest za Tęczowym Mostem razem z innymi : ( Ale przynajmniej nie cierpi.
Strasznie mi jej brakuje :(
Zawsze będziesz w moim serduszku Skarbie ;*

Chrupcia ['] 07.2005 - 26.11.2007
Ostatnio zmieniony wt lis 27, 2007 4:28 pm przez Oksymoron, łącznie zmieniany 1 raz.
<:3 )~
Asmodeusz
Mefistofeles [*]
bazylia
Posty: 170
Rejestracja: czw cze 07, 2007 12:43 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: "Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze..."

Post autor: bazylia »

przykro mi  :'( szkoda, że te zwierzaki tak szybko odchodzą

[*] dla słodkiej Chrupci
Obrazek
Ze mną: Zuza i Pyza ;)
Za TM: Bazylia i Kajtek [']
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: "Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze..."

Post autor: sophiya »

oj oj, też pamiętam śmierć mojego kochanego chomiczka.
smutne to przeżycie.

można pocieszać się sposobem z Transfalmagorii: nie istnieje przyszłość, która minęła lub przeszłość która nadejdzie. wszystkie czasy - teraźniejsze, przeszłe i przyszłe zamknięte są w chwili obecnej, niczym w kropli bursztynu. więc nalezy powiedzieć ze spokojem: zdarza się.
Ostatnio zmieniony wt lis 27, 2007 5:53 pm przez sophiya, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: "Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze..."

Post autor: Telimenka »

['] dla Chrupci...


jejciu jaki sliczny chomiczek...  :( :( strasznie szkoda trzymaj sie..trzymaj sie jakos..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: "Tylko to co nieważne jak krowa się wlecze..."

Post autor: Basial »

:'(
Dla Chrupci [']
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”