Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BorekBorkus
Posty: 30
Rejestracja: pt sty 04, 2008 11:23 pm

Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: BorekBorkus »

Zawsze lubiłem zwierzęta, jak ktoś chciał oddać to nic mnie nie zatrzymało, żeby wziął sobie tego chomika, myszoskoczka czy też koszatniczkę, miałem też królika, teraz mam tylko pieska i szczurki.

Jak to było:

Poznałem taką fajną koleżankę, ona miała szczurka ja powiedziałem, że go bardzo chcę, a ona powiedziała, że nie ma mowy, to jej szczurek (Zuzanka > kapturek) w końcu przyszło co do czego, poszła do liceum sportowego, nie miała czasu się nią zajmować, szczucia była młoda, bardzo mnie lubiła, budzę się w czerwcu po zakończeniu roku szkolnego, włączam GG i patrzę, wiadomość od tej koleżanki " Chodź po szczurka, bo ja niestety nie mam czasu się nią zajmować i zrobie je tylko krzywdę :(" To ja zerwałem się i poprosiłem mamę, żeby podwiozła mnie do jej do domu po szczurka, koleżanka i jej mama mieli łzy w oczach, ale musiało tak być, zuzka od razu wchodziła na ramię, karmiłem ją wszystkim co jej smakowało, dlatego jest gruba xD I w ogóle jakaś wyrośnięta, ma błyszczącą sierść, jest wyjątkowa, miesiąc ją miałem, aż wpadłem na forum szczury.org i zobaczyłem ogłoszenia o szczurkach..

30 WACIKÓW OD ANI (FARASI)

Takie pyszczki i ładne futerka, po prostu musiałem je mieć, zadzwoniłem, pisałem na forum o transport, aż w końcu Ania przyjechała aż z Warszawy do Lęborka, a ja przyjechałem z Łeby. Moja mama była zachwycona tymi albinoskami, od razu chciała je wziąć, ona uwielbia szczurki, Ania dała nam je nawet bez podpisywania jakiegoś tam papieru, szczurki były przyjazne, dostaliśmy nawet od ani transporter :), Ania się zapytała czy weźmiemy szczurka z krótkim ogonkiem, bo nikt go nie chciał, co się okazało ? Ten szczurek jest najbardziej przyjazny i ruchliwy :) Waciki zaprzyjaźniły się z Zuzką z drobnymi komplikacjami, ale teraz śpią razem.

Za niedługo kastruję samca i będą razem.

Zuzka, wacik1, wacik2, wacik3, wacik4, kapturek samiec. :)

Zdjęcia dodam za niedługo :)
jestem zwolennikiem Regulaminu więc mam zgodny z nim podpis

Moje zdjęcia xD : http://www.fotka.pl/profil/oO0O0O0O0O0O0O0Oo/
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: Nina »

Czekam na fotki ;D
Od kiedy labinki są u Ciebie? Nie odróżniasz ich? Aż jestem zdziwiona, ja moich albinosek nie potrafiłabym pomylić :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
BorekBorkus
Posty: 30
Rejestracja: pt sty 04, 2008 11:23 pm

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: BorekBorkus »

Albinoski od sierpnia tamtego roku, a zuzka od czerwca tamtego roku :) Nie odróżniam ich :(
jestem zwolennikiem Regulaminu więc mam zgodny z nim podpis

Moje zdjęcia xD : http://www.fotka.pl/profil/oO0O0O0O0O0O0O0Oo/
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: strup »

Wymyślaj imiona, jak to dzieci bez imion? ; P

Ja odróżniam swoje albinki, mam je 3tyg. ale one maja już rok. Choć ostatnio strasznie mi sie myliły, przez nerwy, bo jedna z nich zachorowała i cały czas się myliłam która to, bo w pewnych chwilach choroby widać nie było..
Proponuję jakoś oznaczyć albinki, poprzycinać im troszku sierści? ::)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: Nina »

Nie no, dla mnie to jest nie do pojęcia ::) Przecież każdy szczur jest inny, każdy ma inny charakter, przyzwyczajenia, inaczej reaguje na ludzi, na różne sytuacje.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
BorekBorkus
Posty: 30
Rejestracja: pt sty 04, 2008 11:23 pm

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: BorekBorkus »

Uwierz mi, że są takie same :D
jestem zwolennikiem Regulaminu więc mam zgodny z nim podpis

Moje zdjęcia xD : http://www.fotka.pl/profil/oO0O0O0O0O0O0O0Oo/
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: Nina »

Nie są swoimi klonami więc nie mogą być takie same. Mam albinosy, więc jestem świadoma tego, że z wyglądu mogą być identyczne, ale nie mogą mieć takiego samego charakteru. Mam też 3 agutki, które na pierwszy rzut oka są identyczne (trzeba popatrzeć na brzuch, żeby zobaczyć różnice), ale rozróżniam je od razu, po zachowaniu.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: odmienna »

BorekBorkus pisze:Albinoski od sierpnia tamtego roku, a zuzka od czerwca tamtego roku :) Nie odróżniam ich :(
- to zemsta za bezimienność ;) imię- ważna rzecz! istota nienazwana, to istota niczyja, dla nikogo "ta jedyna" :P . Ale, razem z taką świetną Mamą... dacie radę :D
Awatar użytkownika
BorekBorkus
Posty: 30
Rejestracja: pt sty 04, 2008 11:23 pm

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: BorekBorkus »

Hehe, moze feta, hera, ganja, koka i tytoń ? :D:D:D Ale i tak ich nie rozróżnię jak je nazwę, poza tym reagują na cmokanie i tyle xD albo na szelest przesuwającego się krzesla od komputera :P Na szelest otwierających się chipsów, czasami im dam po okruszku, bo sam bardzo rzadko je jem.
Tu jest jeszcze szczupla Zuzka : http://www.fotka.pl/profil/borekborkusWWERSJ2/ na moim starym koncie na fotka.pl :P
Nowe mam w opisie na dole xD
jestem zwolennikiem Regulaminu więc mam zgodny z nim podpis

Moje zdjęcia xD : http://www.fotka.pl/profil/oO0O0O0O0O0O0O0Oo/
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: strup »

Amfa, Ekstaza. ; D Bo szczurcie są jak narkotyki. Ja w swoim spisie imion dla szczurków mam nazwy narkotyków.
Hera to była pierwsza moja szczurcia. ;D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zuzka i 5 bez imiennych szczurków xD

Post autor: zalbi »

w ostateczności proponuję kropki z henny do brwi na futerku..
znajoma tak robila, jak miała trzy albinosy..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”