tuptaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
luhtakka
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 24, 2009 8:47 pm

tuptaki

Post autor: luhtakka »

Przedstawiam wam moje dziewczyny (w końcu się zebrałam i założyłam ten temat :D) Zaadoptowałam je od pewnej pani Magdy, która dała ogłoszenie na tymże forum:) (serdecznie dziękuję i pozdrawiam!) Po tym jak moja Miszka umarła, nie chciałam mieć więcej szczurków, ale Puma przekonała mnie to tego:) i nie żałuję. Obecnie kapturkowe "maluchy" mają prawie 3 miesiące.

Mała Mi i Tekla są jak ogień i woda pomimo tego, że to siostry:) Tekla jest bardziej nieśmiała i momentami nawet trochę wystrachana, a Mi to istny huragan. Wszędzie jej jest pełno, zawsze chce być pierwsza, chociaż w klatce o dziwo pałeczkę trzyma Tekla!:D Dziewczyny są czyściochami, nie narzekam pod tym względem(:
Mi uwielbia łapać swojego dużego kolegę - mojego psa - za jego wielki nochal, kiedy przyciska go do klatki. Wytyka z całej siły łapkę i chwyta pazurkami!:D Czasem Ares przychodzi do mojego pokoju, udaje, ze go nie ma i pilnuje ogonków:D Chyba się lubią ;)... i komicznie to wygląda, hi hi.
A już niedługo (nie mogę się doczekać!!!!) dołączy do nas mały hasiak, Majka! Przyjdzie do nas od Pumy, jest kinderniespodzianką, ale za to jaką!:D Ma obecnie 4 tygodnie. Już ją odwiedziłam i kiedy miałam ją w łapkach, myślałam, że nie wypuszczę! rozgościła mi się na dłoni, ani trochę się nie bała, nawet w pewnym momencie zaczęła przysypiać:) Mam tylko nadzieję, że moje babochy ładnie przyjmą ją do swojego grona. Albo to ona zrobi z nimi porządeczek!

A to kilka zdjęć dziewczyn:

Mi i Tekla na samym początku pobytu u mnie:)

Obrazek


Obecnie:

Obrazek


Tekla:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mała Mi:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Majka:)

Obrazek
[*] Benia, [/color][*] 29.07.2011 Mała Mi ...[*] 2012 Tekla, Majka[/color]
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: tuptaki

Post autor: Ivcia »

Śliczne dziewczynki :) Od razu spodobało mi się zachowanie kolorystyki w stadku :D
Majka...? Tylko pozazdrościć takiego szkraba. Koniecznie wymiziaj stadko i wycałuj brzuszki :-*
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Puma
Posty: 66
Rejestracja: śr sie 19, 2009 12:33 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: tuptaki

Post autor: Puma »

spaślaki xDD
no Majeczka zrobi z nimi porzadek :P
Aoi, Reita, Gaara, Guren, Zetsu, Dio, Hebi, Sai
Obrazek


[*] Lee, Akira, Deidara [*][/b][/color]na zawsze w mej pamięci...[/size]
Awatar użytkownika
luhtakka
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 24, 2009 8:47 pm

Re: tuptaki

Post autor: luhtakka »

Ivcia - dziękujemy, chętnie wymiziam :D
[*] Benia, [/color][*] 29.07.2011 Mała Mi ...[*] 2012 Tekla, Majka[/color]
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: tuptaki

Post autor: LaCoka »

Jaaakie śliczności :) Majka jest przeurocza, ode mnie też proszę wymiziać ;)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: tuptaki

Post autor: merch »

Przepiekne kapturki

zatesknilam za kapurkiem ! i to czarnym kapturkiem !
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: tuptaki

Post autor: merch »

( do polaczenia)

czarnym malym kapturkiem :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: tuptaki

Post autor: Justrzna »

Piękności. Jaki Majka ma piękny malutki ryjeczek. Szkoda, że niegdy nie widziałam na żywo takiego maleństwa. Cudo :-*
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: tuptaki

Post autor: StasiMalgosia »

Uwielbiam czarne kapturki :P Piękna szczurzynki a i maleństwo przeurocze.
Myśle że Puma troche przesadza ;D spaślakami bym ich nie nazwała, okrągłe brzusie może i mają ale raczej drobne z nich dziewczynki.
Obrazek
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: tuptaki

Post autor: *Delilah* »

Piekne tuptaki-kapturzaki :)
No i mikro-Majeczka tez ujmująca!
pozdrawiamy!
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: tuptaki

Post autor: Telimenka »

Sliczne szczurki ;), stado kapturkow.. tj to! ;)
No teraz huskulec dojdzie ale to co!
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
luhtakka
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 24, 2009 8:47 pm

Re: tuptaki

Post autor: luhtakka »

widzę, że wiele fanek zakapturzonych :) ja tam się akurat cieszę, że wyszło tak, że Majka jest husky :) a moje kaptury i tak bardzo kocham! :) dodaję jeszcze kilka zdjęć z dzisiaj, mam nadzieję, ze was nimi nie zanudzę :)))

Mi :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tekla:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu obydwie:
Obrazek

i zdjęcie Majki od Pumy:)
Obrazek

pozdrawiamy wszystkich:)
[*] Benia, [/color][*] 29.07.2011 Mała Mi ...[*] 2012 Tekla, Majka[/color]
Awatar użytkownika
Puma
Posty: 66
Rejestracja: śr sie 19, 2009 12:33 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: tuptaki

Post autor: Puma »

StasiMalgosia pisze: Myśle że Puma troche przesadza ;D spaślakami bym ich nie nazwała, okrągłe brzusie może i mają ale raczej drobne z nich dziewczynki.
haha ja nie przesadzam xd widziałam te dziołchy i miałam na rękach, w porównaniu do mojej Gaary, która zresztą jest ich rodzoną siostrą to są naprawde spaślaczki xDD
ps. zdjecia mega *__* musze przyjechać do ciebie z moimi albo ty do mnie z aparatem na sesje xD
Aoi, Reita, Gaara, Guren, Zetsu, Dio, Hebi, Sai
Obrazek


[*] Lee, Akira, Deidara [*][/b][/color]na zawsze w mej pamięci...[/size]
Awatar użytkownika
luhtakka
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 24, 2009 8:47 pm

Re: tuptaki

Post autor: luhtakka »

Chyba raczej ty do mnie ze swoim aparatem i talentem haha :)
Fakt, są większe od swojej siostry,która jest u Pumy, ale jednak nie są aż takie grube. Z resztą teraz mam wrazenie, że trochę schudły :) Przecież nie pasę ich specjalnie i nie daję im niewiadomo czego :p a no i ruchu mają sporo. Marudzisz Pumko :D
[*] Benia, [/color][*] 29.07.2011 Mała Mi ...[*] 2012 Tekla, Majka[/color]
Awatar użytkownika
Puma
Posty: 66
Rejestracja: śr sie 19, 2009 12:33 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: tuptaki

Post autor: Puma »

haha nie marudze xD spojrz na moje wysportowane dziołchy haha xD Gaara np. lubi poszalec po telewizrosze ;D extrim xD
Aoi, Reita, Gaara, Guren, Zetsu, Dio, Hebi, Sai
Obrazek


[*] Lee, Akira, Deidara [*][/b][/color]na zawsze w mej pamięci...[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”