Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: paati924 »

Witam,

Czekałam na wszystkich towarzyszy, żebym mogła założyć tu temat ;D Już mam wszystkie w komplecie dlatego postanowiłam zacząć wprowadzać Was w ich szczurze życie;D

Mam 4 kochane Samczyki :)


Pierwszym szczurkiem był Stuart DUMBO MINK BERKSHIRE :) Teraz już ma 4 miesiące i wyjaśniał kiedyś był ciemniutki :) Urodził się w połowie marca, a u mnie zagościł 6 maja:)Stuart był bez towarzysza 22 dni. Adoptowałam go od dziewczyny z Wrocławia (Mojego TŻ koleżanka ze studiów). Na początku był kochanym przytulańskim o czym możecie poczytać tu: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=10&t=26334 opisane jest dokładnie jaki ma charakterek:) Nie odstępował mnie na krok chodził za mną jak piesek:) Był wtedy sam :) Teraz... Jest baaardzo niezależny, jak wypuszczam na wybieg jest najodważniejszy :) Zawsze ucieka mi pod biurko i się chowa:p Cwaniak jeden:) Ale jak przyjdzie co do czego jak położę się obok nich... i Stuart zobaczy, że jakiś inny szczurek podchodzi do mnie to goni wszystkie i sam przyłazi polizać ;D Nie wiem z czego to wynika ale jest niesamowicie zazdrosny o Aresa ;P ::)

Oto zdjęcia mojego Ogoneczka;*

Obrazek
Obrazek

Drugiego Wariata jakiego nabyłam był Ares Standard Black Berkshire :) Urodzony 26 kwietna u mnie był 28 maja:) Adoptowałam go z tego forum od Veereny ;D TO MÓJ ULUBIENIEC:) Nie faworyzuje szczurków ale ten jest moim ukochanym ;)
On ma za to 3 miesiące:) Wzięłam go jako towarzysza dla Stuarta... Chciałam dwa nie myślałam, że będę chciała więcej ::) Za to on jak był mały jak do mnie trafił... Był baaardzo niezależny... a teraz? Jak tylko mnie zobaczy to potrafi całą godzinę mnie wylizać na śmierć, szczególnie przypodobał sobie moją twarz a tak konkretnie oczy ??? ::) Nie wiem skąd to się bierze ;D

Oto on:)

Obrazek
Obrazek
Następnie jak zobaczyłam, że są do adopcji kolejne ogonki nie mogłam przestać na dwóch... Chciałam więcej zakochałam się w następnym szczurku... Oj jak ja go zobaczyłam nie mogłam go nie wziąć! I tak mam trzeciego szczurka TOFIKA:) Tofik był aż z Katowic adoptowałam go od "sucha788" dzięki kochanemu Jordanowi trafił w moje ręce bo On zapewnił mi transport:) Tofik urodził się 1 czerwca a u mnie był już 5 lipca:) Jest to Standard black hooded i ma słodką kropeczkę na pysiaczku
Jest kochaną kuleczką ;D Najmniejszy z wszystkich, z początku bał się wszystkiego strachliwy był... Ale teraz nie odchodzi ode mnie na krok, też taki lizaczek z niego potrafi wylizać mi całą dłoń ;D Kochany :) Jak zaczyna rosnąć to jest coraz ładniejszy nowe plamki wychodzą :D

Oto pierdołka moja;

Obrazek
Obrazek

I mój ostatni towarzysz CEZARY :) Było podobnie jak z Tofikiem zobaczyłam na adopcji... Nie mogłam musiałam mieć małego haskulca:D To jest STANDARD black husky Urodził się 4 czerwca a u mnie był 15 lipca;D Szedł do mnie aż z Łodzi zaadoptowałam od Febe:) Dziękuję za transport w ostatnim momencie Dulcissimie:) Jak go zobaczyłam to moja pierwsza myśl : 'ale olbrzym" :) Jest młodszy o parę dni od Tofika i jest dwa razy większy od niego:D Nazwa Cezary wzięła się od... jego waleczności:) To jest najbardziej waleczny szczurek z moim wszystkich pociech:D Więc wpadło mi do głowy imię Cezar.. Ale później stwierdziłam, ze za poważne wiec dodałam Y bo kojarzy mi sie z 13 posterunku ;D i tak zostało:) Jest baaardzo drapiący ma pazury jak kot i drapie jak kot >:( :o 8) Ale cwaniak z niego jest niesamowity ;D

Zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Na razie poprzestaje na 4 mordeczkach zobaczymy :) Marzy mi się jeszcze samczyk agutek, syjam i biszkopcik ;D Ale na razie to są tylko marzenia ;) Już znacie wszystkie pociechy:) Mam nadzieje, ze Was nie zanudziłam :) Miłej lekturki:)

A tutaj razem:) Stuart z Tofikiem:) (podczas łączenia ;D )
Obrazek

Ares i Stuart, zastanawiali się co ja im robię ;D


Obrazek
Pati ;)
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: paulinka93 »

Całkiem pokaźne stadko szczurzych panów. Pokiziaj ich odemnie ;) :D są przecudowni :-*
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: zocha »

Jakie śliczne chłopaki... http://images45.fotosik.pl/317/f783838c7f1c9a79med.jpg , ale różnica :D
http://images50.fotosik.pl/317/2f33321176b96c43med.jpg piękne mordki :-*

Wszyscy cudni, aż ciężko wybrać ulubieńca :) . Mizianko i buziaki dla przystojniaków ode mnie :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Mal »

Bożesztymój... słodkie:) czarnuszek jak moja Paskuda :) wygłaskaj ode mnie i dziewczyn
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: aleksa »

przecudaśne ogonki masz! ;)
Gratuluje takiego ślicznego stadka :)

Rozwalająca jest mina Tofika na drugim zdjęciu :D ;D

oczywiście mizianko ode mnie ;)
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
Awatar użytkownika
ciemna ja
Posty: 434
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:25 pm
Lokalizacja: Piękna i malownicza miejscowość Husynne

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: ciemna ja »

Słodziaki... :-*
a Cezary...mmm :-* sama słodycz ::)
mizianko ślemy :)
Perun 06.02.2010 - 19.12.2011 [*]
Thor 06.02.2010 - 14.01.2012 [*]

koniec szczurzej historii .
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Mal »

Tofik to z naszej uczelnianej rodziny jakby :) z warszawy z sggw. bo jego mama to nasza podopieczna :) ( córa dumbo husky Kapturnika )
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Jessica »

jakie przystojniaki ::) cuuuuuuuuuuuuuuda
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
SkateKaka
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 4:10 pm

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: SkateKaka »

Czarnulek taki śliczny !!!
Mam słabość do czarnych szczurków ;D
I Cezary ;*
Piękne stadko ;)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: paati924 »

Dodaje pare fotek ;D
Cezary niespodzianka ;D
Obrazek
Ares gryziątko moje małe ;D I tofika tyłeczek ;D
Obrazek
Mniam mniam dobra kukurydza ;)
Obrazek
I ten rozkoszny wzrok Stuarta: )
Obrazek
Pati ;)
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Sheeruun »

Kolorek Stuarta jest nieziemski <3 plus dumbo uszka, kombinacja genialna! :D
Reszta panów również cudowna - Cezary jest przepiękny - szkoda, że haskulce jaśnieją :(
Wymiziaj ode mnie ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Jessica »

przepiękni sa wszyscy ale Stuart nieziemski ::)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Dorotka96 »

Wszyscy śliczni, ale Tofik... :-* Cuda.
Wymiziaj od nas. :-*
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: zocha »

http://images35.fotosik.pl/172/103b0aa6c2b8462amed.jpg śliczne maleństwo :-*
http://images37.fotosik.pl/313/97627d7d53119938med.jpg i ten wzrok, wypuście mnie :D

Buziaki dla dla całej czwórki :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Bastet83
Posty: 142
Rejestracja: wt lip 13, 2010 10:10 am
Lokalizacja: ŁÓDż

Re: Moja Święta Czwórka : Stuart, Ares, Tofik, Cezary ;D

Post autor: Bastet83 »

Heh bo to dumbolce przebrzydle maja taki wyraz pyszczka ze wiecznie wygladaja na pokrzywdzone..nawet moj TZ sie na to nabral...i z jednego dumbolca zrobily sie 3 :P
Ze mna : Stworek,Żwirek,Muchomorek,Syriusz,Jowisz,Samael,Radegast,Krówson,Velvet(zwany Ufokiem)Lestat I Louis
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”