Francuzeczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurolap
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 08, 2008 2:34 pm
Lokalizacja: Mulhouse

Francuzeczki

Post autor: szczurolap »

Witajcie :) Najwyższa pora przedstawić moje pieszczochy :)

Jeszcze kilka miesięcy temu miałam dwie ogoniaste kapturzyce - Astor i Laylę. Niestety obecnie obie hasają za TM :(
Po przeprowadzce zagranicę oszalałam jeszcze bardziej na punkcie szczurasów, dlatego teraz są już 4:

Sigma
Zaadoptowana jako towarzyszka Astor po nagłej śmierci Layli. Jakaś kobieta kupiła ją i łysolca dla swojej córki, która okazała się być kompletnie niezainteresowana opieką nad nimi. Poszłam po nią wiedząc tylko, że jest huskaczem, ale przy odbiorze okazało się, że to niebieski ogon i to w dodatku dumbo :) Bez wątpienia Sigma jest największym skarbem, jaki mi się przytrafił :) Boi się podłogi, uwielbia się przytulać i nauczyła swoje siostry korzystać z kuwety :)

Obrazek
Obrazek

Alice
Najmłodsza w stadzie. Nasza klatka jest ogromna, dlatego wraz z moim TŻ postanowiliśmy wzbogacić się o kolejnego szczurka. Alice tym razem jest huskaczem :D Nieustraszonym, ciekawskim i niszczycielskim :P Najwięcej je i jest najgrubsza, chociaż to 'gó***', zaczepia i bije wszystkie pozostałe ogony :D

Obrazek
Obrazek

Istar
Niedługo po pojawieniu się Alice odeszła Astor. Kolejny ogon odszedł przez guza :/ Co by nie było smutno w domu, znów zaczęliśmy szukać ogona do adopcji. Istar zabraliśmy razem z drugim szczurkiem od kobiety, która wprowadzała się do swojego chłopaka. Zabronił jej trzymania szczurów, więc musiała je oddać. Pamiętam jak płakała, gdy braliśmy dziewczyny od niej... Nie były one zbyt szczęśliwe i choć na początku było ciężko, są prze kochane. Istar najszybciej uczy się wszelkich sztuczek i dostaje najczęściej lanie od reszty stadka :P

Obrazek

Tiah
Towarzyszka Istar. Gdy została kupiona przez pierwszą właścicielkę była nieco dzika i ją ugryzła. To był powód dla którego następne 6 miesięcy nie wychodziła w ogóle z klatki. Kobieta po prostu się jej bała i nie wypuszczała jej na na zewnątrz. U nas Tiah zrobiła ogromne postępy. Początkowo nie można było jej dotknąć, ale dzięki naszemu uporowi i wysiłkom, jest teraz jak wszystkie inne szczurki :) Wesoła, skora do zabaw i niesamowicie słodka. Za każdym razem gdy się denerwuje, zaczyna się energicznie myć. To cudowne, gdyż wcześniej w takich sytuacjach sikała i głośno fukała :P

Obrazek
Obrazek

To tyle o mojej trzódce :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Francuzeczki

Post autor: klauduska »

prześliczne!!!
husky i ta jasna: ja też chcę ! ;)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Francuzeczki

Post autor: zyberka »

Opcja edycji kiedyś była... ale się zmyła :D
Masz wspaniałe dziewuchy. Historia Istar i Tiah, a także ich poprzedniej właścicielki jest bardzo smutna. Btw. nie wyobrażam sobie jak najbliższa osoba może krzywdzić drugą tak świadomie i perfidnie. Że tak powiem: "idź do boru z takim związkiem".
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Francuzeczki

Post autor: Newbie »

PIĘKNE!


Baaardzo zazdroszczę, bardzo... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: Francuzeczki

Post autor: Mal »

śliczne ogony :) będziemy zaglądać do Was
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: Francuzeczki

Post autor: jordan »

oui oui jour: beau comme le jour :)
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Francuzeczki

Post autor: klauduska »

a moich 4 panów chciałoby pewnie wymiziać twoje 4 panny ;P
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Francuzeczki

Post autor: pariscope »

Co tam słychać u ślicznych Francuzeczek?
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
szczurolap
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 08, 2008 2:34 pm
Lokalizacja: Mulhouse

Re: Francuzeczki

Post autor: szczurolap »

Porcja swiezych zdjec :)

Alice

Obrazek

Obrazek

Tiah

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Istar

Obrazek

Obrazek

Sigma

Obrazek

Wspolne :P

Obrazek

Obrazek

Ogolnie u dziewczyn wszystko w porzadku, ciagle czekaja na pana kastrata ^^
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Francuzeczki

Post autor: pariscope »

Śliczne te Wasze szczurzynki. Każda ma swój charakterek ;)
A co to za historia z panem kastratem? Bo chyba mi coś umknęło, może nie doczytałam?
Pozdrowienia i mizianko dla dziewczynek :-*
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: Francuzeczki

Post autor: lovekrove »

Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Francuzeczki

Post autor: unipaks »

Piękne szczuraski! :)
http://img707.imageshack.us/i/1001184u.jpg/ urocze pysio! :)
http://img337.imageshack.us/i/1002105k.jpg/ aj, aj, aj ... :-*
Mizianko dla ogonków przesyłam ! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
szczurolap
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 08, 2008 2:34 pm
Lokalizacja: Mulhouse

Re: Francuzeczki

Post autor: szczurolap »

Na pana kastrata czekamy od kilku miesiecy, byl jeden kandydat, ale ostatecznie nie rozdzielono go z jego starym stadem i polecial do innego domu, wiec czekamy dalej :P
Awatar użytkownika
szczurolap
Posty: 153
Rejestracja: czw maja 08, 2008 2:34 pm
Lokalizacja: Mulhouse

Re: Francuzeczki

Post autor: szczurolap »

Od dzis polujemy ALBO na kastracika albo na double rexa plci pieknej :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”