Moj najwiekszy szczurzak

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
DolinaMuminkow
Posty: 26
Rejestracja: pn lip 26, 2004 3:09 am

Moj najwiekszy szczurzak

Post autor: DolinaMuminkow »

Muminek:
Moj najwiekszy szczurzaki nazywa sie Diana i formalnie jest 4 miesiecznym jamnikiem :)
Problem w tym, ze do konca chyba jej mama nie nauczyla co to znaczy byc jamnikiem, bo ma jeszcze pare innych cech, raczej niejaminicznych :wink: Ubostwia szczurze wiorki ( szczegolnie wciagac kichawka ) i ziarenka ( wciaga wszystkie wysypane z klatek ). Potrafi godzinami siedziec i gapic sie na szczurzaki. Oczywiscie szczurzak to swietny kumpel dla Diany ale rzadko ktory chce sie z nia bawic :( Moze nie warto zaczynac znajomosci od atakowania lapa :?:
No niestety Diana jest na tyle glupiutka, ze wszystkich 'kumpli' wita pacnieciem lapa - pewnie dlatego wiekszosc okolicznych psow jej rozmiarow i troche wiekszych stara sie jej unikac... Nie wspominajac o przebojowym uderzeniu 'z bara', ktorym od czasu do czasu stara sie powalic 'kumpla' na ulicy. Jak do tej pory z psich towarzyszy najbardziej pokochal ja staford w jej wieku ale na ich zabawy za dlugo nie moge patrzec ( ach, to moje slabe serce ).
Takze biednemu jamnikowi pozostaja inne gatunki ale ptaszki i kotki notorycznie uciekaja co wywoluje olbrzymi smutek w brazowych galeczkach, a wiekszosc robaczkow nie jest w stanie przezyc przyjacielskiego pacniecia mokra kichawa...
W tej sytuacji biedny jamnik nie ma innego wyboru niz wpakowac sie do najblizszego wyrka. Najlepiej z czlowiekiem w srodku :D
Migotka + Muminek
oraz: Bułka, Plus, Duży Biały, Szary, Spacerek, Księżniczka, Mały Biały

ze szczurzego nieba: Kubuś, Gaduła, Królowa, Mała, Chojrak, Psiak
Kacha
Posty: 305
Rejestracja: śr wrz 01, 2004 1:53 pm

Moj najwiekszy szczurzak

Post autor: Kacha »

dobre
"Doświadczenia innych osób nie są pomocą: czyjaś śmierć nie uczy nas umierać,a narodziny kogoś innego nie pomogą w przyjściu na świat"
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Moj najwiekszy szczurzak

Post autor: Ania »

Fajne fajne, nie ma co ukrywać :>
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Moj najwiekszy szczurzak

Post autor: sauatka »

ja mam tesh jamnicka :)
ursiulka
Posty: 306
Rejestracja: ndz wrz 12, 2004 6:55 pm

Moj najwiekszy szczurzak

Post autor: ursiulka »

ja mam bassecika i jak jestem np na morzem to ludzie ida i mowią: Patrz jaki przerośniety jamnik> Co jamniki maja do mojego bassecika przecierz to wogóle różniaca sie rasa
Moje małe słoneczka (szczuraski)
:) Viki - 04.09.04r
:( Niusia -15.10.02-01.09.04 (w moim serduszku)
Mój klopsik (piesio):
:) Ariel (Basset hund)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”