Zakapturzone Łotry

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Zakapturzone Łotry

Post autor: ania2832 »

Cześć
Wreszcie, po tak długim czasie oczekiwania otrzymałam moich dwóch facetów. Cudaśne czarno-białe futerka, te czarne radary... ojj ;) Już pierwszego dnia, wylizały mnie prawie do śmierci, obgryzły paznokcie, dały buzi :P Jak tu ich nie kochać.. Po burzy mózgów całej rodziny, ogony dostały na imię Virus i Kefir. Charakterki już (prawie) znane, z rozpoznawaniem także nie ma problemów. Maluchy urodził się 14 Stycznia tego roku, czyli można powiedzieć iż mają już około miesiąc, straszne motory. To teraz przedstawię mniej więcej maluchów:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Virus mały pieszczoch, zdecydowanie bardziej uległy choć zdarza mu się pokazać swoje "ja" i zlać Kefira gdy ten pozwoli sobie na za dużo, taka mała piszczałka. Upodobał sobie spanie NA domku i NA tunelu, czym zaraził także brata, choć on z kolei bardziej preferuje spanie na półkach.. Lubi drapanie pod paszką, kilkukrotnie już zasnął w kieszeni. Na wybiegu raczej spokojny, i czujny. Lubi lizać palce, długimi paznokciami też nie pogardzi chętnie je skrócając ::)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kefir istna iskierka, wszędzie i wszystko musi zbadać. Ciężko za nim nadążyć, o łapaniu już nawet nie wspomnę - koniecznie 2 ręce ;p Zdecydowanie bardziej roztrzepany od Virusa, żarłok straszny, ledwo wpuściłam do klatki a on już był przy misce :D Amator wszelkich gerberków czy jogurcików. Jednak teraz wychodzi na to, iż to on będzie alfą w mini stadzie ;)

Oto kilka świeżutkich zdjęć chłopaków razem:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: Jessica »

śliczni panowie. niech zdrowo rosną
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: noovaa »

Piękne kapturki :)
Jak dobrze widzieć że są jeszcze osoby, które nie gardzą kapturami :) ... Ostatnio stały się 'niemodne'.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: Cyklotymia »

Cudne kapturzątka :) Niech się zdrowo chowają! Buziaki w brzuszki przesyłam :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: szczurzyca. »

przystojniaki! :D buziaki dla nich!
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: KITEgirl »

małe klony :D
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: ania2832 »

Ślicznie DZIĘ-KUU-JEE-MY ;D
Chłopaki zdrowo rosną, właśnie zajadają się marchewką ;) Są przecudowni, dziękuje vAneciev za wręczenie mi ich ;D
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: Mictlan »

Ładne kaptury, pomyśleć, że mój Loki też był taki mały.. :D
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: ania2832 »

Filmik, z dzisiejszego wybiegu:
http://www.youtube.com/watch?v=-KpL605t7Mk
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: ania2832 »

Szczurki są już ze mną około 2 dni, a ja wciąż odkrywam w nich coś nowego ! Na przykład, zauważyłam iż Kefir jest strasznym Romantykiem ! Jak całuje, to tylko z języczkiem :P Oboje upodobali sobie spanie w dekoldzie -jak to faceci- a na wybiegu ciągnie ich pod koszulkę. ;>>
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: ania2832 »

Wiecie co.. Virusik mi się wybiela ! :o No w życiu bym nie pomyślała ; p Kefirek to taka bardziej jaskrawa czerń, a Virus to już taka matowa ;)
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: noovaa »

One jeszcze młodziuchne.... jeszcze będą zmieniać sierść na dorosłą :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: ania2832 »

Aha ;)
A wiecie może czemu młodziki boją się i nie dają brać na ręce ? Kefirkowi zdarzy się pisnąć, Virus za to przeraźliwie ucieka, a na rękach podgryza w dłonie i wierzga łapkami..
, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: ania2832 »

, Cyna, Soda Nafta [*]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Tych Kilku Wspaniałych ! ;]

Post autor: smeg »

Film usunięty przez użytkownika :P A co do brania na ręce, może po prostu tego nie lubią? Wolą biegać ;) Ale możesz próbować je z tym oswajać, pewnie jeszcze im przejdzie to panikowanie :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”