Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Tooru »

Szukam dwóch samiczek. Interesuje mnie łysy szczurek oraz jakiś rexik o fajnym umaszczeniu. Jestem z Krakowa, klatka od Klimki (w prawdzie miała być dla myszek, ale po próbie umieszczenia ich tam - uciekły przez pręty), dwuszczurówka. Mam jeszcze 4 szczurzyce. Nie stać mnie na jedną sześcioszczurową klatkę, więc mam jedną dużą, drugą małą. Wybiegi miały by wspólne, ogólnie większość czasu spędzają poza klatką niż w niej.
Najlepiej by były młode, by można było je od małego wychować :) Najchętniej to z terenów Krakowa, ale w razie czego to można by też spróbować załatwić forumowy transport :)
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: klimejszyn »

ale ja Ci mówiłam, żebyś do tej klatki szczurów nie wrzucał, bo jest za wąska ;)
najwyżej maluchy, ale szczury szybko rosną.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Tooru »

No tak tak, ale dwuszczurówka z niej jest :D Ładnie już umeblowałem. Mojej Loli i Joli się tam spodobało, bo puszczałem je na próbę, by sprawdzić, jakby tam sobie funkcjonowały. Sprawdziłem sobie na kalkulatorze szczurowym i wyszło ładnie na dwa szczurki.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Flaumel »

Tooru, jak wrzucisz do kalkulatora klatkę 150x31x31 to też powie, że klatka nadaje się dla dwóch szczurków, a przecież podstawa 31x31 jest zdecydowanie za mała na taką ilość zwierząt :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Tooru »

Czyli szczurów do takiej klatki nie dawać?
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: klimejszyn »

no to miała być klatka dla myszek, mówiłam, jaki jest odstęp, a Ty chyba w temacie o klatce pisałeś, że w razie czego osiatkujesz. więc osiatkuj i wrzuć tam myszki, szczurów nie wrzucaj, tak jak Ci mówiłam przy odbiorze - jest niby na dwa szczury, ale jest za wąska.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Tooru »

Zmierzyłem odstępy między prętami linijką i odstęp jest 12 mm. Ta sama sytuacja co z klatką, która była dla nich przeznaczona.
Na dowód umieszczam zdjęcie:
Obrazek
Hm, dobra, dla szczurów za wąska, w takim razie szczurów tam nie będzie. Myszki się wydostają. Cóż, chwilę postoi, a dalej coś się wymyśli :) Może inny zwierzak się tam znajdzie.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: klimejszyn »

byłam pewna, że ma 10mm odstęp, sama mierzyłam i sprawdzałam w danych na internecie :-X
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Paul_Julian »

Taką klatke warto sobie zostawić na tymczasową czy chorobówkę.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Tooru »

Dziwna sprawa z tymi prętami. No, ale co ja poradzę.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
sacabambaspis
Posty: 5
Rejestracja: sob sie 06, 2011 10:47 pm

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: sacabambaspis »

Hej,
mam do pilnego oddania samiczkę (mieszkam pod Krakowem):

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32274

Szczur "standardowy", nie dumbo czy reksik, ale szuka kochającego właściciela :)
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Tooru »

Wiecie co? Stwierdziłem, że w temacie klatek jesteście bardzo przewrażliwieni. Klata nadaje się na dwa szczury. Sami sugerujecie się kalkulatorem. Ja stanę na swoim i powiem (mimo, że mnie pewnie zjedziecie z góry na dół, uznacie moje zachowanie za bezczelne, szczeniackie itd.), że klatka się nadaje i będzie nadawać dla dwóch szczurów. Wiele osób mnie poparło, sięgałem do różnych opinii i klatka się nadaje. Przepraszam Klimka za to, że po raz kolejny zrobiłem to co nie trzeba, ale szczurom, które wczoraj adoptowałem bardzo podoba się klatka, mimo rozmiarów. Wiele ludzi trzyma dwa szczury w co najmniej o połowę mniejszej klatce, nimi się zajmijcie.
Jeszcze raz przepraszam. Zrozumiem jeśli zostanę "wygnany z forum". Mimo wszystko przedstawię moje nowości.
Adoptowane z wątku http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32180 łysa fuzzka, nazwana Reila oraz biała z sierścią rex nazwana Hanką :) Innymi słowy to czego chciałem.
sacabambaspis pisze:Hej,
mam do pilnego oddania samiczkę (mieszkam pod Krakowem):

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32274

Szczur "standardowy", nie dumbo czy reksik, ale szuka kochającego właściciela :)
Gdyby nie fakt, że już nie mam miejsca to z przyjemnością przygarnął bym Twoją szczurzynkę. Życzę powodzenia w szukaniu domu! :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, dziękuję.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: Flaumel »

Już nie skomentuję, bo przecież wiesz lepiej...

Po co się pytasz ludzi którzy się znają na forum, skoro i tak robisz w końcu po swojemu?
Obrazek
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: klimejszyn »

a 'adoptowałeś' z zoologa czy z giełdy ? :-\
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
jakuszewa
Posty: 518
Rejestracja: czw lip 15, 2010 12:49 am
Lokalizacja: Toruń

Re: Zaadoptuję dwie samiczki [Kraków]

Post autor: jakuszewa »

klimejszyn pisze:a 'adoptowałeś' z zoologa czy z giełdy ? :-\

Adoptował od sauatki... - http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=32180
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”