Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: rattulia »

Na początku był chaos. I trzy miesiące proszenia o zgodę na ogonki. Trzy miesiące (dzień w dzień) czytania forum i oglądania zdjęć szczurów tych ładnych i tych piękniejszych. W końcu (piątek wieczór) usłyszałam ostateczny werdykt: Zgoda !
I znowu nastał chaos! Piski radości nie dawały spać sąsiadom, a rąbnięcie głową o sufit (w podskoku szczęścia) nie dawało mi drzemać przez następne noce. Ale, ale, ale.... nie było tak różowo. Rodzice zgodzili się na JEDNEGO szczura.
Chaos nastąpił po raz trzeci, kiedy to znowu zaczęła się gadka o tym, że są stadne, że muszą mieć towarzysza itp.
Jednak później okazało się, że rodzice postanowili zgodzić się na JEDNEGO szczura przypadającego na JEDNO piętro (zakupiona klatka była dwupiętrowa). Niestety mój tata powiedział, że wszelkie tarasy, partery, balkony i poddasza nie są uwzględnianie.
Podczas czwartego chaosu jaki zapanował w moim domu szczerze współczułam sąsiadom.

I tak oto, pewnego sobotniego poranka (tydzień później) w naszym domu pojawiły się jakże piękne i urodziwe panny:

Rumba

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Koka
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Nie mam siły dalej trzymać aparatu, odganiać dziewczyn z moje poduszki (i klawiatury) i pilnować żeby broń Panie Boże nie zrobiły na pościel. Zwykłe "SZAAAAMAAA!" wystarczy, by zagonić je do klatki ;)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: Eve »

No to gratuluję ! Piękne ryjki, prawie identyczne jak moje :) Moje dzieci też tak robią :D kręcą dziurę w brzuchu aż się wreszcie zgodzę, a potrafią zamęczyć :D
A chaos to dopiero teraz będzie ! :D
Pogłaskaj mordeczki od nas :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: smeg »

Moje dwie pierwsze szczurzyce z aktualnego stada miały identyczne kolory :) I z dwóch zrobiło się dziewięć, więc uważaj na GMR :P Widzę w podpisie, że długo nie mogłaś się zdecydować na imiona ;D
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: unipaks »

Urocze panienki! Wygłaszcz śliczne łebki i wycałuj brzusie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: rattulia »

smeg pisze:I z dwóch zrobiło się dziewięć, więc uważaj na GMR :P Widzę w podpisie, że długo nie mogłaś się zdecydować na imiona ;D
Mam ogromną ochotę przygarnąć jeszcze ze dwie panienki, ale rodzice mówią, że już mi wystarczy. Poczekamy do 18-stki to zobaczymy ;) ;D ;D ;D

łebki pogłaskane i brzuchy wycałowane tylko ten wzrok Rumby: "Co się gapisz, ja się NIE migdalę!" ;D
Awatar użytkownika
Szeliza
Posty: 740
Rejestracja: czw paź 22, 2009 6:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: Szeliza »

jakie śliczniutkie dziewczynki ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/806/sam1638a.jpg/ <---- ta mina Koki ::) o słodkie słodkości :D
tuśka
Posty: 287
Rejestracja: sob mar 13, 2010 8:05 pm
Lokalizacja: Giżycko

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: tuśka »

prześliczne ciury ;) Koka to już zupełnie, to spojrzenie ::) wymiziaj !
Obrazek
za TM: Lusia Becia Alfa Pinki Szara
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: valhalla »

Przepiękności :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: Jay-Jay »

no nieźle że ci się udało
mi prawie ale postępy są ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: rattulia »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Zdjęcie Koki jeszcze przed tym zanim osiwiała ;D
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: rattulia »

Szczury to wcielone diabły. Tak, tak, mówię o MOICH szczurach. Nie dały dzisiaj pospać rodzince, oj nie dały.
Noc 05 : 23 (Dla mnie to noc)
Przychodzi mój brat budząc mnie ze słodkiego snu, po czym mówi, że u niego w pokoju są szczury! Myślę sobie: Niemożliwe! MOJE szczury?
Patrzę dziura w kuwecie na 9 cm średnicy ( :o ). Myślę: I one zrobiły to DZIŚ?! I ja NIC nie słyszałam?!
Koka grzecznie się dała wziąć (jeszcze buziaka dostałam), ale ta mini - diablica była raz pod łóżkiem, raz za pudłem z zabawkami aż dorwaliśmy ją pod zdalnie sterowanym autkiem (przepraszam AUTEM, bo to coś waży ze trzy kg.). Dziewczyny mają częstsze wybiegi, bo na dzień dzisiejszy muszą kwiczeć w transporterze. Jak przyjdzie tata to coś pokombinujemy. Trzymajcie kciuki, bo ja nie mam siły! :D
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: valhalla »

Ale Ci pobudkę zrobiły, nie ma co :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Messik
Posty: 22
Rejestracja: pn lut 13, 2012 4:31 pm

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: Messik »

Cudowne szczurki! Wymiziaj je ode mnie :-*
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: Kluska123 »

Masz przepiękne panienki! :)
Wymiziaj je ode mnie :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
rattulia
Posty: 190
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:11 am
Lokalizacja: Płock

Re: Rattulia przedstawia - czyli co nie co o moich stworach.

Post autor: rattulia »

Ale mnie dawno nie było! Wszystko przez awarię laptopa, na którego musieliśmy trochę czekać >:(
Kuweta zamówiona nowiutka. A w środku - WIEEEELKI kawał pnia śliwy z podwórka. Mają co skubać. Dzisiaj nie ma fot ale może niedługo coś wrzucę. Czy wasze szczury lubią banany?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”