[GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

basta5
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 08, 2013 3:41 pm

[GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: basta5 »

Witam.
Wczoraj na swojej klatce schodowej pojawił się mały szczurek-albinos. Jako że sąsiadka chciała wyciągnąć mu z buta, ewentualnie zdeptać i wyzywała go od ch**** i innych, wzięłam go stamtąd. Akurat kilka tygodni temu zdechła mi świnka morska i jakoś nie miałam siły wynieść jej klatki do piwnicy, więc mały póki co wylądował w tej klatce, niestety zwiał już 2 razy (odstęp między drutami za szeroki), nawet kiedy obstawiłam klatkę ze wszystkich stron teczkami i poduszkami.

Nie znam się na szczurkach i nie czuję się na siłach, żeby go u siebie zostawić, nie dysponuję nawet odpowiednią klatką dla niego (może gdyby podrósł..). Niezbyt mi się widzi oddawanie go do zoologicznego, bo wszyscy wiedzą jakie tam panują warunki.

Szukam więc kogoś chętnego (JAK NAJSZYBCIEJ) do przygarnięcia szczurka, jest młody, na 100% samczyk, nie wiem ile może mieć, pewnie około miesiąca. Nie jest agresywny, raczej strachliwy i niepewny, w rękach strasznie się wierci. Niestety póki co wylądował w transporterku, bo stąd nie może mi przynajmniej zwiać i zrobić sobie krzywdy.

Pozdrawiam i czekam na chętnych, mały jest słodki i strasznie mi go żal :-[
basta5
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 08, 2013 3:41 pm

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: basta5 »

Proszę tutaj fotka Obrazek

Tak swoją drogą to nie wiem, jak znalazł się na tej klatce, nikt z sąsiadów się nie zgłosił, a wywiesiłam ogłoszenie. Może ktoś go po prostu wrzucił do tej klatki, no nie mam pojęcia...
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: nausicaa »

napisz do smeg, może ona pokieruje Cię do kogoś, kto mógłby wziąć szczurka na tymczas albo może jakąś lepszą klatkę ma pożyczyć.

stawiam, że ktoś go po prostu wypuścił jako nieudany świąteczny podarunek, bo to akurat taki czas...
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
puudi
Posty: 49
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 5:24 pm
Numer GG: 11020903
Lokalizacja: Gdynia

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: puudi »

szkoda, że samczyk.. gdyby to była panienka mogłabym przygarnąć.. :(
Jak ćwiczyć pa­mięć, by umieć zapominać?
Percival
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 08, 2013 9:15 pm

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: Percival »

Ja jestem zainteresowany, właśnie takiego szukam, problem w tym, że 1. jestem we Włoszech do Wielkanocy; 2. na ogól mieszkam w Krakowie i nie mam samochodu, nie wiem, czy dałoby się zorganizować bezpieczny transport. Ja niestety nie mam związków osobisty z Gdynią...
Pozdrawiam
Emiliano
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: nausicaa »

basta5, sprawdzaj dobrze domki, gdzie miałby trafić szczurek i tak już dużo przeszedł. Najlepiej, jeśli zamieściłabyś standardowe pytania adopcyjne (są w większości tematów).
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
Sonia13
Posty: 328
Rejestracja: wt lut 05, 2013 6:32 pm

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: Sonia13 »

Biedny.. Nie rozumiem ludzi którzy biorą zwierzaka, a później się go pozbywają. Że też sumienie im na to pozwala :-[
Mam nadzieję , że maluch szybko znajdzie dobry domek ;)
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta, nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany, nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
Awatar użytkownika
Sonia13
Posty: 328
Rejestracja: wt lut 05, 2013 6:32 pm

Re: [GDYNIA] MAŁY ZNAJDA SZUKA DOMU

Post autor: Sonia13 »

I jak tam maluszek ? Znalazł domek ?
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta, nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany, nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”