Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

RandomLemur
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 12:44 am

Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: RandomLemur »

Kuro miała zaledwie ok.3 miesiące, była u mnie trochę ponad miesiąc. Była mi najbliższa ze szystkich 4 szczurków. Jako jedyna zasypiała mi na kolanach, zawsze z siostrą wspinały się na mnie po nogawkach gdy wchodziłam do pokoju. Niestety, wczoraj wieczorem, gdy próbowałam podnieść moje łożko (łóżko-kanapę) żeby posprzątać, nie zauważyłam że szczury były podspodem. Podniosłam łożko ale wysuneło mi się z rąk u upadło, gdy podniosłam je drugi raz,szczurek leżał już w kałuży krwi i tylko jeszcze ogonek lekko podrygiwał. Zgineła na miejscu, nawet nie zdążyła pisnąć. Czuje się teraz jak morderca, i bije się zbliżać do moich pozostałych szczurów ;-;

Obrazek

Obrazek
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: Hanka&Medyk »

O rany, współczuję :(

Niestety, przy szczurach czasem trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo nawet niechcący można zrobić im krzywdę. Nie pierwszy to raz i nie ostatni, kiedy szczuras polazł w niewłaściwe miejsce w niewłaściwym czasie, a zawsze ciężko się po tym pozbierać.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: noovaa »

Doskonale rozumiem jak się czujesz. Strasznie mi przykro :(

Obwinianie się nic nie da, choć wiem że nie łatwo przestać. Nie ma słów które mogłyby pomóc, "nie Twoja wina" wręcz byłoby naginaniem prawdy i wszyscy to wiemy, ale pocieszy Cię może fakt, że nie jesteś jedyna. Wiele osób w podobny sposób straciło szczurka, to przykre ale tak jest że wielu z nas na własnych doświadczeniach się uczy. Ból minie.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: Venice »

Nie wiem co możesz czuć, ponieważ nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło... Ale co się stało się nie odstanie...

Przykro mi. [*]
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: unipaks »

:( Ogromnie mi przykro...
[*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: Afera »

[*]
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: jestemsen »

Nie zadręczaj się, nie jesteś morderczynią. To tragiczny wypadek..
Dla maleństwa [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: treehouse »

Tego typu niepotrzebne śmierci zawsze wzbudzają we mnie najgłębszą gorycz. Tym samym chcę powiedzieć, że dla właściciela to musi być okropne doświadczenie i naturalne dla mnie jest, że masz wyrzuty sumienia. Rozumiem też, że Ci ciężko, cholernie ciężko.

Bardzo mi przykro. :(
RandomLemur
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 12:44 am

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: RandomLemur »

Trochę przesadziłam w powyższym poście, gdyż pisałam go pod wpływem silnych emocji. Co prawda w dalszym ciągu czuję smutek z powodu straty szczurka i mam problemy ze snem, ale szok ten przyniosł też pewne pozytywy, albowiem rzuciłam nałóg z którym męczyłam się od paru lat, oraz ogólnie zaczęłąm się zdrowiej odżywiać. Poświęcam także więcej czasu moim pozostałym szczurom. Wiec, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ale naprawdę wolałabym nie musieć tego przeżywać drugi raz.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Kuro- tragiczna śmierć ;-;

Post autor: klimejszyn »

[*]
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”