Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »

Po stracie kochanej Jadzi -> http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=40864 jest tak smutno i pusto, że nie mogę się pozbierać. :( Patrzę na pustą klatkę, jej miski, transporter, poidełko, domek i aż serce mi się kraje. ;( Miała wspaniałe i długie życie i chciałabym takie dobre życie podarować jeszcze jakimś ogonkom...

Z chęcią więc przygarnę 2-3 młode samiczki i podaruję im kochający dom. Obydwoje z moim chłopakiem kochamy szczurasy, więc będą miały jak w niebie. Jadzia była łysolkiem (dumbo fuzz), także byłabym bardzo uradowana, gdyby choć jeszcze jedna taka golaska by z nami zamieszkała. ;) Ale nie jest to warunek konieczny. Nie chcę kupować w sklepie, poczekam na takie, które będą potrzebowały domu.

Mieszkam w Głogowie (woj. dolnośląskie). Mogę dojechać tak do 100-150 km. Mam jedną, dużą klatkę (parter + 2 piętra), duży domek, drugą klatkę parterową, którą będę chciała połączyć z tą pierwszą, transporter, miski, poidełko itd. Wszystkie szmatki, hamaki po Jadzi wyrzuciłam, ale zrobię nowe. ;) Mam też działkę, gdzie zabierałam Jadzię na trawkę, żeby sobie pobiegała. Planowałam też zrobić jej tam ogrodzony wybieg, ale już nie zdążyłam.

Monitoruję dział 'oddam', ale pomyślałam, że jak sama też dam ogłoszenie, to będzie łatwiej.

Pozdrawiam. ;)
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
kati16
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 08, 2011 8:09 pm

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: kati16 »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=40811 :)
Katowice, 2 samiczki czekaja na kochajcy domek :).
DS najlepiej.
Na zawsze w moim sercu [*]... Sisi.
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »

Jakie piękności, takie miśki włochate! :)

Tylko do Katowic mam ponad 300 km... ;( Jakby się znalazł ktoś, kto by mi je podrzucił chociaż do Wrocławia, to z chęcią bym je przygarnęła. ;)

Ale widziałam, że ktoś z Katowic w Twoim wątku był zainteresowany adopcją. Wyszło coś z tego?
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »


Wiem, że nie powinnam pisać posta pod postem, ale chciałam dodać jeszcze zdjęcia sprzętu:


Transporter

Obrazek

Klatka (wymiary: 55x40x40 cm)

Obrazek

Miski, poidło, domek (wymiary: 28x18x18 cm)

Obrazek

Poidło i tak kupię nowe, bo to będzie za małe, ale za to uchwyt jest bardzo fajny, bo nawet największy oszołom go nie zrzuci. ;D

A ta miska z obrazkiem świnki morskiej jest ceramiczna, dosyć ciężka, więc jak szczur na nią siądzie, to nie przechyli i nie wywali całej zawartości. Zuzia w niej sypiała czasem. ;)

Domek jest składany, każdą ścianę można rozmontować, dokupić kolejne, rozbudować.

I wszystko razem, z najbardziej aktualną gazetą, jaką miałam w domu (11.06.)

Obrazek
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: akzi »

z klatki wywal te pułki , sa dość niebiezpieczne, wpadaja tam łapy i o zwichnięcie nie trudno
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »

3 szczury tam przeżyły, półki wyścielone były szmatkami i żaden krzywdy sobie nie zrobił. ;)
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: akzi »

ok jak chcesz taka moja sugestia, pozatem na 3 szczury klatka jest stanowczo za mała
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »

Pisałam w pierwszym poście, że mam drugą klatkę, którą mogę połączyć z tą... Jest u moich teściów, więc nie mam jak zrobić na razie zdjęć, bo muszę po nią podjechać.

Masz jeszcze jakieś sugestie?
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: akzi »

nie, nie obrażaj sie nie wsciekaj :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »

Nie obrażam się, ani nie wściekam. ;) Zapytałam po prostu.
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Awatar użytkownika
ziutta
Posty: 41
Rejestracja: pt sty 22, 2010 10:09 am
Numer GG: 4912593
Lokalizacja: Głogów

Re: Zaadoptuję 2-3 młode samiczki

Post autor: ziutta »

Proszę o zamknięcie tematu.
Obrazek Ziutek, Ziuta I, Ziuta II, Ziuta III, Ziuta IV, Tadziu, Zuzia, Jadzia. :*
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”