Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zbuu
Posty: 25
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:58 pm
Lokalizacja: Płońsk

Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: Zbuu »

Czyli spółka Tulas, Wyrzut sumienia i rytmy Rasta na osłodę :>

Witamy, witamy :)

Pierzakowe rozważania:
Szczury pojawiły się już ponad rok temu, ale dopiero teraz postanowiłam założyć temat :) Mam 4 pociechy :) Niedawno stadko powiększyło nam się o dwa, słodkie, dumbowate maluszki :>

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować:
Gabce, która moje maluszki odebrała w Krakowie, dała im przez kilka dni ciepły kącik w swojej klatce, dzwoniła i informowała o wszystkim co ich dotyczyło a potem, choć z bólem serca, przekazała je w dalszą drogę do mnie :)
Xiao-he, która wykonując myszyn impasibul przetransportowała maluchy od Gabci na dworzec Krakowski, wyrabiając się we wspaniałym czasie ;)
Joannie71, która zabrała ze sobą maluchy z dworca na trasie Kraków-Warszawa i dowiozła bezpiecznie aż do Warszawy Centralnej :)
Etche, który mimo późnej pory, bo było już po 23 odebrał z dworca maluszki i zawiózł do domku tymczasowego w Warszawie :)
Nullamie, która pojechała z Etche po maluchy a później dała im domek na 5 dni, dbała o ich zdrówko, oswajała i pisała bieżące informacje o poczynaniach :)

Bez Was bym nie dostała swoich maluchów :) Dziękuję serdecznie!

No to w takim razie czas się pokazać, prawda? :)

Pierwszy mój szczurek w życiu, kochana, mała, drobna, wiele ze mną przeszła póki nie dowiedziałam się więcej o prawidłowym zajmowaniu się szczurkami, jest kupiona w zoologu :) Panie i panowie, przedstawiam Rastę :)
Obrazek
Mała ma 1,2 roku, jest pełna energii i bezustannie męczy nią Wyrzutka :D Ma wyraz pyszczka typowego przygłupka, co jeszcze bardziej dodaje jej uroku <3

A tutaj mój pierwszy adopcjniak :D Ma teraz 2,3 roku, ale trzyma się świetnie, żadnych problemów ze zdrówkiem :) Kochany miziak, choć na wybiegu unika mnie jak tylko może, w klatce jego mentalność drastycznie się zmienia :) Przedstawiam Wyrzuta :)
Obrazek
Przy Raście wcale nie wygląda na starszego kastracika, jest pełen energii i lata krok w krok za młodą samiczką. nie można mu też odmówić apetytu, nie ma sobie w tym równych :)

A tutaj mamy jedną z maluszek, urocza dumboszka kapturkowa, malutka wredotka która lubi jeszcze złapać za palec i wzięcie jej na ręce i utrzymanie chwilę równa się z cudem :D Przedstawiam Tulę :)
Obrazek

A tutaj drugie dumbowate, małe cudeńko, czarnula ;) Mistrz uciekania przed ręką w klatce, domator, z domku by nie wychodziła. Pierwsza, która spróbowała zdominować Rastę w klatce, ale została niestety pokonana, choć odwagi jej nie można odebrać :) Bardzo bojaźliwa, ale pracujemy nad tym ;) Przedstawiam Sagę :)
Obrazek

Kilka szczurowych słów:
Takie z nas wesołe stadko :) Wszyscy się bardzo kochamy, a najbardziej lubimy niekończące się wybiegi ;) Naszą specjalnością jest wchodzenie za regał. Jak tylko będziemy mogli nauczymy tego też maluszki, tego jesteśmy pewne ;) A tutaj kilka naszych zdjęć na koniec:
Tak wygląda mniej więcej nasza klatka, tylko są jeszcze hamaczki i zabawki, będzie też konar, na razie mamy go w małej klatce ;) I zdjęcie zrobione widocznie akurat po rewolucji, bo wszystko poobrywane łącznie z koszykami i hamakami nie zwracajcie uwagi ;)
Obrazek

A takie z nas śliczne szczurełki!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tak ślicznie sobie wcinamy :D
Obrazek
Obrazek

A tak robię, jak chcę dać Raście satysfakcje, że mnie pokonała jak się razem bawimy ;)
Obrazek
Obrazek

Wpadajcie do nas co jakiś czas, będziemy Wam opowiadać jak się nam tutaj żyje, co porabiamy :)
Do następnego wpisu! :-*
Pierzak i wiaderko pełne szczurów :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 04#p991404
Zaglądamy! ;)
Awatar użytkownika
Nullama
Posty: 116
Rejestracja: sob mar 02, 2013 10:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: Nullama »

Nie ma za co dziekowac <3 trzymajcie sie cieplutko dzikuski ;)
Domowe przedszkole:
MALUCHY: Flea Brandy
ŚREDNIAKI: Spunk Shame Rokoko
STARSZAKI: Lili

Bimber ...pierwszej miłości się nie zapomina...
Awatar użytkownika
Barakuda
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: Barakuda »

Fajnie, szkoda tylko że foty takie wielkie bo niewiele na nich widać...
Z nami: Lulu, Oliwka, Dexter i sostry Sól i Pieprz ur. 24.03.2014r. :)
Szczurowisko Barakudy http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=44003
Awatar użytkownika
MissAlice
Posty: 109
Rejestracja: wt wrz 10, 2013 9:43 am
Lokalizacja: Katowice/Łódź
Kontakt:

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: MissAlice »

Rasta! *q* zakochałam się normalnie, jest śliczna ^^
Ze mną i Kumą-chan: Touruś, Ząbek, Anaz, Jonasz, Kami, Don oraz króliczyca Acid Bunny
W Szczurzym Raju: Maguś
Hamaczki
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: akzi »

no wkońcu :) Zbuu przedstawiła nam swoje szczurki a praktycznie jednego jatam widzę no i duzy tyłek drugiego , fajne koszyczki i jakieś coś :P
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Zbuu
Posty: 25
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:58 pm
Lokalizacja: Płońsk

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: Zbuu »

Zdjęcia już poprawione i wszystko widać,przepraszam za moje nieogarnięcie i powstawianie za wielkich zdjęć ;) a to ,,coś" obok koszyczków to są durszlaki plastykowe, zwykle wrzucam im tam porwane gazety i się w nich bawią.
Dzięki wielkie Emi za wprowadzenie poprawek :)
Pierzak i wiaderko pełne szczurów :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 04#p991404
Zaglądamy! ;)
Awatar użytkownika
helix
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 14, 2014 9:24 pm
Lokalizacja: Lubin

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: helix »

Tula <3 Cudny dumboszczak! No ale pozostali członkowie stada też wspaniali.
Jak tam się trzymają? Rosną bardzo? :D
Awatar użytkownika
Zbuu
Posty: 25
Rejestracja: sob lip 06, 2013 9:58 pm
Lokalizacja: Płońsk

Re: Pierzak i wiaderko pełne szczurów <3) )~~

Post autor: Zbuu »

Skubane, nawet nie zobaczyłam, kiedy mi dorosłe panny w sumie porosły! A takie były ładne myszki, i proszę, co z nich wyrosło... ::)
Pierzak i wiaderko pełne szczurów :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 04#p991404
Zaglądamy! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”