Charlie i Lego

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
April
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 06, 2009 9:28 pm

Charlie i Lego

Post autor: April »

Hejka, przedstawiam Wam moich chłopaków:D Lego i Charlie mają w tej chwili 9 miesięcy, zaadoptowałam je od chłopaka, któremu szczurzyca niespodziewanie się "oszczurzyła" :D Szczurasy miały 3 tygodnie kiedy je przygarnęłam więc były naprawdę malutkie, na szczęście bardzo ładnie się rozwinęły i jest super:D Lego jest trochę takim miśkiem, przeważnie lubi leniuchować i uwielbia jeść:D Charlie dominant lata jak szalony, podgryza, zaczepia, gryzie mi łóżko haha i zaczął trochę podgryzać kable, ale szczerze mówiąc to jakiś większych zniszczeń póki co nie odnotowałam:D Może dlatego, że jednak zawsze staram się mieć na nie oko:D

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam również instagrama, gdzie codziennie wrzucam ich zdjęcia:D

Na początku wrzucam ich fotki, kiedy były jeszcze maluchami:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Charlie i Lego


Odeszły: Lucek, Draco, Gapa, Mefi, Franek
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Charlie i Lego

Post autor: SonamiChan »

Przystojniaki <3
Utul chłopców i wycałuj te całe piękne pyszczki! Zakochałam się w czarnej mordeczce <3 Jakoś zawsze czarne szczurki na mnie tak działały. A biały brzuszek dodaje mu elegancji :D
Oczywiście obaj chłopcy wspaniali! Haszczyk wygląda jak mój Santi <3 cudna buźka!
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
Lavendova
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 15, 2014 4:05 pm

Re: Charlie i Lego

Post autor: Lavendova »

Piękne masz te szczurasy ;3 Fajne mają charakterki, na pewno nigdy nie jest z nimi nudno, z resztą z każdym szczurkiem jest wesoło. Niech trzymają się zdrowo i niech dalej "rozkwitają", ciekawa jestem jak będzie wyglądać wasza dalsza przygoda, na 100% będę śledzić wasz temat i z chęcią się w niego zagłębie ^.^ Wymiziaj i wytarmoś ode mnie ogoniastych.
~ Lavendova
Obrazek
Awatar użytkownika
April
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 06, 2009 9:28 pm

Re: Charlie i Lego

Post autor: April »

SonamiChan pisze:Przystojniaki <3
Utul chłopców i wycałuj te całe piękne pyszczki! Zakochałam się w czarnej mordeczce <3 Jakoś zawsze czarne szczurki na mnie tak działały. A biały brzuszek dodaje mu elegancji :D
Oczywiście obaj chłopcy wspaniali! Haszczyk wygląda jak mój Santi <3 cudna buźka!
Haha wycałowałam:D Tak, Lego był przeuroczy jako maluszek, ale teraz zrobił się dość sporawy i muszę przyznać, że jest idealny to tulenia:D A Twój Santi jest przesłodki!!!
Lavendova pisze:Piękne masz te szczurasy ;3 Fajne mają charakterki, na pewno nigdy nie jest z nimi nudno, z resztą z każdym szczurkiem jest wesoło. Niech trzymają się zdrowo i niech dalej "rozkwitają", ciekawa jestem jak będzie wyglądać wasza dalsza przygoda, na 100% będę śledzić wasz temat i z chęcią się w niego zagłębie ^.^ Wymiziaj i wytarmoś ode mnie ogoniastych.
~ Lavendova
Oj nie jest z nimi nudno, to fakt:D Dziękuję bardzo, tarmoszenie zostało przekazane:D

A o to następna porcja zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Charlie i Lego


Odeszły: Lucek, Draco, Gapa, Mefi, Franek
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Charlie i Lego

Post autor: Sabathani »

Jakie cudne chłopaki :)
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Awatar użytkownika
April
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 06, 2009 9:28 pm

Re: Charlie i Lego

Post autor: April »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Charlie i Lego


Odeszły: Lucek, Draco, Gapa, Mefi, Franek
Eris90
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 22, 2014 8:11 am
Lokalizacja: Strzelce kraj

Re: Charlie i Lego

Post autor: Eris90 »

Przystojnicki husky to szczur moich marzeń- już niedlugo się spełni mam nadzieję:) wrzuc jeszcze kilka zdjęć:)
Stefan- czarny kaptur. Ur 23 luty 2014
Lecterek-bezowy husky:) ur. 23 luty 2014.
Plus jeden w drodze:)
Fifi- husky z końcówki kwietnia:)
Awatar użytkownika
April
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 06, 2009 9:28 pm

Re: Charlie i Lego

Post autor: April »

Eris90 pisze:Przystojnicki husky to szczur moich marzeń- już niedlugo się spełni mam nadzieję:) wrzuc jeszcze kilka zdjęć:)
Poważnie?:D a masz już jakieś szczurki? Nie wiem jak inne huskie, ale mój to mały rozrabiaka:D Ma mego dużo energii, wszędzie go pełno, nauczył się schodzić po schodach (mieszkam w domu) i ani się obejrzę i już jest na dole haha:D Ale też bardzo lubi się bawić:D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Charlie i Lego


Odeszły: Lucek, Draco, Gapa, Mefi, Franek
Eris90
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 22, 2014 8:11 am
Lokalizacja: Strzelce kraj

Re: Charlie i Lego

Post autor: Eris90 »

Haha myślałam że tylko mój lekterek jest taki cwany że lata po całym domu siejąc terror i przerażenie(moja mama panicznie boii się szczurów, zwłaszcza czerwonookich) ale jemu to nie przeszkadza a nawet czasami mam wrażenie że sprawia mu to przyjemność:)
Stefan- czarny kaptur. Ur 23 luty 2014
Lecterek-bezowy husky:) ur. 23 luty 2014.
Plus jeden w drodze:)
Fifi- husky z końcówki kwietnia:)
Awatar użytkownika
April
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 06, 2009 9:28 pm

Re: Charlie i Lego

Post autor: April »

Eris90 pisze:Haha myślałam że tylko mój lekterek jest taki cwany że lata po całym domu siejąc terror i przerażenie(moja mama panicznie boii się szczurów, zwłaszcza czerwonookich) ale jemu to nie przeszkadza a nawet czasami mam wrażenie że sprawia mu to przyjemność:)
Hahaha nasze szczurki to pokrewne dusze:D Z tym, że moja mama akurat uwielbia szczurki się chętnie z nimi bawi:D Wczoraj Charlie zszedł do niej kilka razy na dół więc co jest na rzeczy haha:D

A dzisiaj dwa zdjęcia:

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Charlie i Lego


Odeszły: Lucek, Draco, Gapa, Mefi, Franek
Eris90
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 22, 2014 8:11 am
Lokalizacja: Strzelce kraj

Re: Charlie i Lego

Post autor: Eris90 »

Co ja mam co ja mam :) dostałam już swojego husky:)
Stefan- czarny kaptur. Ur 23 luty 2014
Lecterek-bezowy husky:) ur. 23 luty 2014.
Plus jeden w drodze:)
Fifi- husky z końcówki kwietnia:)
Eris90
Posty: 27
Rejestracja: czw maja 22, 2014 8:11 am
Lokalizacja: Strzelce kraj

Re: Charlie i Lego

Post autor: Eris90 »

:) chciałabym żeby moja mama się bawiła z chłopakami:) a wystarczy że wezme jednego z chlopakow na ręce żeby wypędzić ja z piętra:) za to mój narzeczony pokochał szczury tak jak ja:) co do mojego chłopaczka narazie jest skryty:) trzyma się raczej z boku ale ostatnio udało mu się wywrócic na plecy stefka czyżby detronizacja go czekała?wiesz fifi jest u mnie od piątku więc myślę że niedlugo poznamy się lepiej. Moje pierwsze łączenie obyło się bez rozlewu krwi:)
Stefan- czarny kaptur. Ur 23 luty 2014
Lecterek-bezowy husky:) ur. 23 luty 2014.
Plus jeden w drodze:)
Fifi- husky z końcówki kwietnia:)
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Charlie i Lego

Post autor: harleyquinn »

Ale przystojniaki!
Słuchaj, jak masz te koszyczki pozaczepiane na te przeźroczyste-coś jak widzę (wiem, co to jest, ale zapomniałam, jak się nazywa :D) to szczurki nie siusiają Ci do nich?
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
April
Posty: 55
Rejestracja: sob cze 06, 2009 9:28 pm

Re: Charlie i Lego

Post autor: April »

Eris90 pisze::) chciałabym żeby moja mama się bawiła z chłopakami:) a wystarczy że wezme jednego z chlopakow na ręce żeby wypędzić ja z piętra:) za to mój narzeczony pokochał szczury tak jak ja:) co do mojego chłopaczka narazie jest skryty:) trzyma się raczej z boku ale ostatnio udało mu się wywrócic na plecy stefka czyżby detronizacja go czekała?wiesz fifi jest u mnie od piątku więc myślę że niedlugo poznamy się lepiej. Moje pierwsze łączenie obyło się bez rozlewu krwi:)
Haha to u mnie jest odwrotnie, moja mama lubi szczurki za to mój chłopak ich nie znosi... Ale co tam, ważne że ja je lubie:D no to super, bardzo się ciesze:D ciekawe jak Wasza dalsza "współpraca" będzie przebiegała:D
harleyquinn pisze:Ale przystojniaki!
Słuchaj, jak masz te koszyczki pozaczepiane na te przeźroczyste-coś jak widzę (wiem, co to jest, ale zapomniałam, jak się nazywa :D) to szczurki nie siusiają Ci do nich?
Dziękuję :D Też nigdy nie wiem jak to się nazywa:D Niestety siusiają:( W mniejszych koszyczkach porobiłam dziurki, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy to coś daje.. ale przeważnie w koszyczkach mają jakieś szmatki a jeśli jest gorąco to uciekają od nich jak mogą:D W szmatki wsiąka wiadomo, a do tych bez to często widzę że się zbierają tam te siuśki i wtedy je czyszczę, ale jest to robota na mniej niż minutę:D Chociaż jak dłużej w nich leżą to podejrzewam, że te siuśki w ich sierść wsiąkają i czasem pachną trochę intensywniej.. Ale małe kochają te koszyczki i naprawdę dobrze im służą, a siusiają to one wszędzie:D

I kolejna porcja zdjęć:

Obrazek

Z bratem
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ze mną: Charlie i Lego


Odeszły: Lucek, Draco, Gapa, Mefi, Franek
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Charlie i Lego

Post autor: misspanic »

Prześliczne szczurki i świetne zdjęcia :) Uwielbiam tu zaglądać :D

Więcej, więcej !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”