[Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

SmutnaAsia
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 23, 2014 9:04 am

[Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: SmutnaAsia »

Szybka historia: Zabrałam tego szczurka osobie która o niego nie dbała... (bo co można powiedzieć po osobie która powiedziała dosłownie " bierz go w piz*u" )
Nakarmiłam to biedne stworzonko, nawet wysłałam do weterynarza przez to co ma na plecach. Bo ma takie paskudne rany. Lekarz wziął fragmenty skóry itp ja w tym czasie zmieniłam mu dietę. Znaczy nie wiem jak ją karmili tam ale nie za dobrze widząc po szczurku jak był zaniedbany. Teraz dostaje ziarenka świeża marchewkę w nie w za dużych ilościach ogórka (wszystko oczywiście nie na raz dziś koniczynka jutro natka itp ) Jest już tu ponad tydzień ale rany się nie zrastają a nawet szczurzyca (bo to samiczka) widzę jak się rzuca po klatce i rozdrapuje sobie nowe rany.
Weterynarz mówi że ona nie ma pasożytów a e rany sa prawdopodobnie z nudy...
Mam jej dokupić kogoś ale tu sie zaczyna problem: Ja już mam psa i kanarka, ten ogonek jest z interwencji więc zwracam sie do was z błaganiem: Czy ktoś ma miejsce dla tej biedulki?

https://www.dropbox.com/sc/3y5t8bqixk00 ... ULx45X_wZa tu są zdjęcia - strasznie się rzuca i nie usiedzi w miejscu :P
Ja mieszkam w warszawie.
Mój numer telefonu to 793902333 - wystarczy smsm a ja mogę zadzwonić umówić się na dostarczenie Biedulki
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: Malachit »

Te rany zdecydowanie nie wyglądają na objaw nudy...
Mogłabyś wybrać się z nią do którejś z lecznic z tego wątku? http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=43288 tam na pewno przyjmują weterynarze znający się na szczurach (na moje oko pierwsze co powinna dostać, to ivermektynę). Albo ktoś mógłby ją przejąć?
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: smeg »

Ten szczur ma strasznego świerzba, koniecznie powinien dostać leki przeciwpasożytnicze, jak najszybciej.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: metiss »

Nasz dt zabierze ją do weta, opłacimy leczenie, ale trzeba nam kogoś, kto ją przyjmie, bo nie mamy już miejsc w dt w Warszawie.
NowaUżytkowniczka
Posty: 20
Rejestracja: ndz sie 26, 2012 7:46 pm

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: NowaUżytkowniczka »

w jakim wieku jest szczurek?
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: Starsza Pani »

Szczurka ma około roku.
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: sciurus vulgaris »

metiss pisze:Nasz dt zabierze ją do weta, opłacimy leczenie, ale trzeba nam kogoś, kto ją przyjmie, bo nie mamy już miejsc w dt w Warszawie.

Metiss! Na DT zabrała ją Klaudia Sambojka Koncewicz, zrobiła wydarzenie zbiórkowe, mała jest w paskudnym stanie, na świerzbie się niestety nie skończyło. Jeżeli możecie pomóc, proszę skontaktuj się z nią!

https://www.facebook.com/events/7725357 ... &source=49
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: [Warszawa] Samica - Bardzo pilne~!!

Post autor: metiss »

Dzięki, Klaudia to nasza wolontariuszka, szczur jest na nas, ale ze względu na przerażającą ilość schorzeń, które wykryto wczoraj w PV, Klaudia zbiera też na nią indywidualnie, bo potrzebne będą wielkie środki. Zachęcam do wpłacania chociaż po 5zł na jeden dzień życia Marysi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”