Historia z Kolesiem (moim chomciem)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kadma
Posty: 14
Rejestracja: sob gru 25, 2004 7:16 pm

Historia z Kolesiem (moim chomciem)

Post autor: kadma »

Od kąd pamietam chcialam mieć pieska. Ale tata poptosru nie da sie na neigo zgodzic.. Jak do tad miałam tylko rybki (bo nie sprawiaja problemów.. ) i dwa chomcie i to też pzrez przypadek :wink: Kupowałam z koleżanka prezent na urodziny dla Moniki. Był to chomcio z całym wyposażeniem. Ale gdy chokim był u mojej koleżanki (Kasi) to sie zgubił :/ kupiłysmy drugiego, ale tamtem się znalazł. To mósiała któraś z nas zostawic jednego chokima :lol: I byłam to ja, bo Kasia miala dushego pieska i jale mieszkanko :D A drugiego chomcia kupili mi na pocieszenia, gdy ten puerwsze - Koleś - zdechł :cry: A teraz nie mam zadnego zwierzaczka, ale przekonuje do kolejcnego gryzonia (mówie, ze chomika, ale kupie szczóra 8) . I to by było na tyle.
Zwierzaczki? W raju: Koleś i Mocard (chomiki)
Na ziemi: brak, ale pożyjemy, zabaczymy...
Mada302
Posty: 42
Rejestracja: sob sty 08, 2005 11:40 pm

Historia z Kolesiem (moim chomciem)

Post autor: Mada302 »

Oj tak tak, szczurki, te koffane zwierzaki, trzymajs ie tej wersji, ale jak co, to szczurek powinien mieć kolege lub koleżanke, jesli nie chcesz ich rozmnazac to tej samej płci! :)
Obrazek
Szczurkoś Mój pierwszy szczurek
Blejd Kupiony dzień po Szczurkosiu. Zm. 13 Grudnia 2004r.<= nazawsze zamieszkuje w moim serduszku!! :(
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Historia z Kolesiem (moim chomciem)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Zawsze powinny byc tej samej plci... :?
Jak sie chce (o zgrozo!) rozmnazac,to sie wtedy umawia z kims,kto ma plec przeciwna.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”