Whyborn i inne robactwo;))

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Griszka
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 9:54 am

Whyborn i inne robactwo;))

Post autor: Griszka »

Nadszedł czas, żeby przedstawić moich chłopców - kastratów. Bono (czarny kapturek) przytargał mi tato, który zarzekał się, że nigdy nie dotknie szczura. Wziął go od kolegi, który się nim nie mógł zajmować. Do tej pory tato miał styczność jakże bliską z myszami - 1 marca znalazł na chodniku ciężarną, białą mysz, która oczywiście trafiła do mnie i mojej siostry. Bono jest charakternym, całuśnym szczurałkiem - na wybiegu nigdy nie zaśnie. Został kastratem ze względu na to, że również mocno przeżywał burzę hormonalną, a wcześniej nie miał styczności ze szczurami.

Kolejnym szczurem jest Whybe/Whyborn (Łajbi/Łajborn) :twisted: Wzięty z olx.pl kremowy dumbuszek z czerwonymi oczkami. Miał za sobą ciężką przeszłość - był szczuty. Zostawił mi na rękach trzy blizny. Wkrótce potem zapadła decyzja o utracie klejnocików, był niespokojny, fukał, puszył się, a futro, które rosło na pomarańczowej skórce aż się lepiło.

Dzieciaki są w trakcie łączenia, 2 pierwsze spotkania zaowocowały ranami u Whybe'go. Kolejne stawiają raczej na ignorowanie się, czasem drobne i krótkie bójki.

Prócz szczurałek pod moją opieką znajdują się 4 myszy, dwa koty i rybki;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Whyborn i inne robactwo;))

Post autor: unipaks »

Pięknoty :) Reszta zwierzyńca pewnie też, może je także przedstawisz? ;)
Dumbuś uroczy, ale pełne słodyczy wejrzenie kapturka pochwyciło mnie za serce :-*
Wygłaszcz ogonki!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”