Zdziczał

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

mz91
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 06, 2005 8:00 pm

Zdzicza?

Post autor: mz91 »

Cześć. Mam mojego szczuraska od lutego i ostatnio zaczął się dziwnie zachowywać. Nie bawilem się z nim przez jakieś 5 dni i a normalnie to tak co 2 dzień go wypuszczałem i bawiłem się z nim no a teraz po tej przerwie on jak go wyjmę strasznie sie wierci nie chce w miejscu usiedzieć. Normalnie to jak pobiegał kilka minut to miał dość a teraz nie chce u mnie na kolanach siedzieć i wogule. Poradźcie coś.
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Zdziczał

Post autor: Anita »

Dziwisz się że jest dziki, skoro bawisz się z nim co drugi dzień i nie zaglądałeś przez pięć dni? Szczurki mają krótką pamięć, zresztą masz z nim o wiele za mało kontaktu...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Zdziczał

Post autor: krwiopij »

stary, szczur nie moze siedziec sam w klatce przez dwa dni... :? jak zdarzy ci sie raz na kilka miesiecy go tak zostawic, to spoko, ale jak on w ogole raz na dwa dni wychodzi, to bardzo nieciekawie... :? spraw mu kumpla, bo szczur z nudow zdwchnie... to bardzo spoleczne zwierzatko i twarzystwo jest mu bardzo potrzebne - caly czas, a nie raz na dwa dni!
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Zdziczał

Post autor: ESTI »

Problem w tym, że scury wcale nie mają tak krótkiej pamięci...(kiedyś była na forum niezła debata o tym... :roll: )
One dokładnie pamiętają...więc jeśli masz z nim tak mało kontaktu, to się musisz teraz baaardzo postarać, żeby znowu był ufny i milusi.
Obrazek
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Zdziczał

Post autor: Anita »

to w końcu nie mają czy mają? ;)
moje mnie po tygodniu pamiętały chyba... czyli mają pamięć
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Zdziczał

Post autor: Mimysia »

Moja mnie po trzech tygodniach pamięta.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

Zdziczał

Post autor: Dixi »

Maja pamiec, ale pamiec pamiecia - jesli sie nie opiekujesz wlasciwie ogonkiem, malo mu poswiecasz czasu to nie dziwne, ze on dziczeje. Wiesz co, to tak jak ze znajomymi - im czesciej sie z nimi spotykasz i rozmawiasz, tym bardziej im ufasz, bardziej ich poznajesz, otwarcie z nimi gadasz...ale czym mniej sie bedziecie widywali tym pozniej rozmowa bedzie sie ciezko kleila i nie bedzie juz luznej, przyjacielskiej atmosfery, bo oddaliliscie sie od siebie. Proste, nie ? :D
Jesli masz czas dla swego ogona tylko co drugi dzien, to dokup mu towarzysza.
Pozdrawiam,
Aguśka
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Zdziczał

Post autor: Fam »

musisz oswoic go od nowa i poswiecac wiecej czasu, samotnikowi potrzeba !GODZINE DZIENNIE! zabawy z wlascicielem, musisz znalezc na to czas. szczury pamiec mają dobra, twoj pamieta ciebie dobrze i jeszcze lepiej to ze o nim zapomniales i teraz ma uraz, musisz go udobruchac
za tęczowym mostem: Karolcia
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Zdziczał

Post autor: Nisia »

Może to głupie pytanie, ale...
Czy, jak Henia będzie z koleżanką (od 2 tygodni), to nic się nie stanie im (nie umrą z tęsknoty), kiedy zostaną same na 4-5 dni (oczywiście, z zapasem jedzonka i picia)? Trochę sie boję...
Oczywiście, moje szczurki dwa będą miały ze mną tyle zabawy co jedna teraz - godzinkę z rana przed pracą i kilka wieczorem...
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Zdziczał

Post autor: Baron »

heh ja moje zostawiłem na weekend i nic im nie jest, no bardziej sie polubiły ale i tak była wielka radość jak weszłem do pokoju i zobaczyły mnie
JEST PYSZNIE! KFC
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Zdziczał

Post autor: sachma »

ja mojego nigdy samego nie zostawilam... jak jechalam gdzies to zawsze moja siora dostawala kilku godzinny wyklad co mozna a czego nie (a ja znikalam na weekend...) a jak wyjechalam na bardzo dlugo (tydzien) albo jechalam na cala wiecznosc! (2tygodnie) to bandyte zawozilam do Seby :) lubia sie moje chlopaki :) wiec bylam spokojna :)
Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Zdziczał

Post autor: Fam »

samych nie zostawiaj, zalatw, zeby ktos kogo znają odwiedzal je chociaz na chwile dzienni, dal karme poglaskal, pogadal do nich, znacznie lepiej zniosa rozlonke i nie obrazą sie na ciebie :) ze je zostawilas
za tęczowym mostem: Karolcia
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Zdziczał

Post autor: Nisia »

Właśnie... Nie zawsze się da tak zrobić. I dlatego chcę, aby były dwie, bo we dwie raźniej.
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

Zdziczał

Post autor: EmDżi »

mam problem w wakacje musze sie zmyc na 2 tygodnie i boje sie zostawic ogonka wprawdzie beda 3 osoby w poblizu ale one dadza mu tylko jesc i pic nie dotkna go :/ a ja boje sie ze zdziczeja-zalatwiam pozwolenie na wziecie go ze soba ale watpie zeby sie dalo - co mam robic - zdziczeje mi czy nie :/ pomozcie
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Zdziczał

Post autor: Nisia »

Trudno powiedzieć.... Ostatnio nie było mnnie przez tydzień, ogonkami zajmowały się siostyry (nie boją się ich wyjmować, więc małe tez i biegały troszkę), a i tak po przyjeździe Henia była na mnie obrażona przez całą dobę. Bo jej nie zabrałam...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”