wyrywajacy sie szczurek

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Lady Ant »

Cleo jest bardzo energicznym zwierzatkiem i super bardzo mnie to cieszy, jest tez bardzo strachliwa, kuli sie i ucieka po kazdym gwaltowniejszym ruchu, ale portafi podejsc, posiedziec grzecznie na kolanach ( w ogole to jest bardzo niekonsekwenta w zachowaniu, ale to chyba dlategoze nie czuje sie jeszcze zbyt pewnie )

Jest tylko jedenmaly problem - wchodzi do naszej wersalki, a ma bardzo ostre zabki. Noi ja nie mam do niej zaufania jaktam siedzi wiec usilujemy jej tego oduczyc - za kazdym razem jak wejdzie do srodka otwieramy łózko i ja wyciagamy, pol godzini w latce i spowrotem moze wyjsc.
tylko ze teraz zrobila sie strasznie nadpobudliwa jak ja ostatni raz wyciagnelam, w ogole nie dawala sie zlapac i strasznie sie wyrywala ( a przeciez jak ja wyciagam z klatki albo podnosze z podlogi to jest spokojna i grzecznie siedzi na rece :? )

Bardzo mnie to martwi, ale tez nie chce jej pozwolic na to zeby sie przyzwyczaila do wchodzenia do łóżka

i co teraz z nia począc ??
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Czarna20 »

nie puszczać w pokoju z wersalką :) jak się szczur uprze ze tam jest wlaśnie najciekawiej to raczej go nie przekonasz ze np. stolik jest równie interesujący :D
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Lady Ant »

no możnaby i tak gdyby nie to, że ... mieszkamy w kawalerce i mamy tylko jeden pokoj :D
w gruncie rzeczy to jak Cleo ma dobry humor to bieda po calym pokoju i po calym mieszkanku, albo chowa sie w pudelku po butach ktore wlasnie po to stoi miedzy wersalka a sciana... do łozka wchodzi stosukowo rzadko ale jak juz wejdzie i sie ja wyjmie to zie dziwnie zachowuje hmmm tak jakby nabroila i o tym wiedziala
Psy moich rodziców jak zrobia cos nie tak to najczesiej nie chca podejsc do wlascicieli... i ona sie tak wyrywa...

probowalismy takiego plynu przeciwko obgryzaniu przedmiotów przez zwierzeta, ale jej to nie wzrusza :(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: ESTI »

Ja miałam to samo i masz dwa wyjścia - albo zabezpieczyć wersalkę tak aby nie moga tam wejść, albo pozwolić jej tam wchodzić i po jakimś czasie ją wyjmować...aż przywyknie.
Obrazek
Frubi
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 2:57 am

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Frubi »

Pozwól jej tam posiedziec jakis czas:twisted: znudzi jej sie wkącu :wink: i chyba problemu juz nie bedzie??? :?:

Kolor czerwony jest zarezerwowany tylko dla adminów i modów, proszę go nie używać/edit mod
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Lady Ant »

nie byloby, ale nie ufam jej i boje sie ze cos pogryzie i z koldry, poduszek a lbo plecaka beda wiory :D

ale trzeba bedzie zabezpieczyc wszytkie dziury... w sobote :D
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Nisia »

ja ten problem rozwiązałam w ten sposób, ze cały czas wersalkę mam rozłożoną i szczury nie mają szans tam wejść - sa za duże już. Za to wcinają mi tkaninę z tyłu, ale na to nie zwracam uwagi - może dlatego, ze z tyłu to nie widać :D
EmDżi
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 29, 2005 3:20 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: EmDżi »

no właśnie to był by cyba dobry pomysł - mieć cały czas rozłożoną wersalke i moze będzie po sprawie albo...spróbuj całe to miejsce odgrodzić tak żeby w ogóle ogonek nie miał dojścia do łóżka...
Moja kochana malutka z Aniołkami lata :(:(
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Livonia »

no ja nie wiem moja Tika dalej wchodziła w wersalke jak byłyśmy u mojego chłopaka w odwiedzinach... i co najlepsze to nie była jego wersalka tylko jego współlokatora a kołdra została pogryziona:PPPP mam nadzieje że twoja szczurzyca to kawał baby i sie nie zmieści:D
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Nisia »

Bo to zależy od wieku. Moje już się nie mieszczą w pozostałej szczelinie (ale jak Henia była malutka to nic jej nie zatrzymywało :D ). Fatka za swojej maleńkości się bała, więc o niej nic powiedzieć nie mogę.
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Lady Ant »

ok łózko moze byc rozłożone, ale pod spodem płyta sie odczepiła i tamtedy wchodzi... trzeba to bedzie jakos przybic... albo zastawic
a za wersalke niech sobie wchodzi, przynajmniej bedzie miala sie gdzie schowac :D
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Ewqa »

A jakbys sama zareagowała gdyby cię od czegoś super ciekawego zabierali ;)
To Szczurka też zwiewa żeby wrócic w to ciekawe miejsce.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Lady Ant »

:D ale ok niech sobie chodzi po ciekawych miejscach tylko... ja doskonale pamietam jak wygladało wnetrze łóżka mojego brata gdy po kilku godzinach znależlismy tamjego szczura... ( notabene niezły byl z niego zabijaka, nawet nasz kocur sie bal podchodzić 8) )
i wiec co Hannibalek zrobil z poduszkami jak leżały na łóżku...

no wiekszośc dziur załatałam, zostały tylko takie dwie ale z przyczyn konstrukcyjnych nie wiem jak sobie z nimi poradzic...
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Maugosia »

Jak dobrze, ze w wersalce nie trzymam poscieli :nuci: ... no ja tam stare ksiązki trzymam, a mame nie obchodza ksiazki : ) :albino:
Obrazek
Obrazek
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

wyrywajacy sie szczurek

Post autor: Ewqa »

Trzeba sobie zdawać sprawę że szczur to dosłownie gryzoń i albo go pilnować (trudne) albo cenne rzeczy schować wyżej.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”