ile czasu

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

ile czasu

Post autor: olaihekate »

Być może to pytanie już się pojawiało...ale pytam tak z ciekawości. Ile czasu dziennie poświęcacie swoim ogonkom?
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

ile czasu

Post autor: hanoverka »

ok.3-4 godzin to zalezy jaki dzien :roll: Bo jak mam szkołe to 2-3 a jak weekend albo wolne to 3-4 lub 5 :drunken: :drunken:
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
Awatar użytkownika
tulpenik
Posty: 199
Rejestracja: czw sie 18, 2005 12:46 pm
Lokalizacja: Szczecin

ile czasu

Post autor: tulpenik »

A u mnie raczej szczur decyduje ile czasu mu poświęcić. Sam wychodzi, kiedy chce i mówi, że czas zabawy :)
Bez szczurków
Felcia [12.2004 - 11.02.2006]
Radha [7.10.2005 - 2.04.2007]
Misza [8.2005 - 13.11.2007]
http://tulpenik.fotosik.pl/albumy/85457.html
Bez psa
Fafik [29.06.2007 - 28.05.2009]
http://picasaweb.google.com/tulpenik/Fa ... directlink
Aga
Posty: 158
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 3:27 pm

ile czasu

Post autor: Aga »

ok. godziny w ciągu dnia i 1-2 godzinki wieczorkiem.
W szczurkowym raju--> Figunia..........(07 lutego 2006r)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

ile czasu

Post autor: limba »

moje dziewuchy staram sie wypuszczac na przynajmniej 3-4 godz...czesto jest to dlużej a czasami krócej...Kapunio wychodzi na ok 2 godz..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ALiNeCzKa15
Posty: 55
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 8:20 pm

ile czasu

Post autor: ALiNeCzKa15 »

Ogonom trzeba poswięcać jak najwiecej czasu ... ale niestety my tez mamy swoje obowiazki ktorych nie mozemy NIE wykonywac .. :wink:
KUPIE LUB PRZYJME SAMICZKE SZCZURKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONTAKT- GG !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) =)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

ile czasu

Post autor: Nakasha »

Ja około 2-3 h dziennie, nie licząc czasu gdy po prostu sobie biegają. Czasem mniej, czasem więcej.... Jeśli klatka ze szczurkiem stoi w pokoju, w ktorym często się przebywa, również to pomaga w nawiązaniu i utrzymaniu więzi :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

ile czasu

Post autor: miska »

biegaja jakies 3 czasem 4 goz dziennie. w tym czasie je biore na rece, przytulam i podsadzam jak chca gdzies wejsc.
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

ile czasu

Post autor: KasiaGdańsk »

U mnie też zależy od Aji, jak chce to wychodzi, zawsze klatkę ma otwartą, chyba że mnie nie ma w domu, to otwieram jak wchodzę do chaty...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

ile czasu

Post autor: Chesti »

U mnie też zależy od Aji, jak chce to wychodzi, zawsze klatkę ma otwartą, chyba że mnie nie ma w domu, to otwieram jak wchodzę do chaty...

U mnie jest dokladnie tak samo :) Ja w domu spedzam baaaaaaaaardzo duzo czasu dlatego tez moj ogonek moze biegac praktycznie caly dzien z czego przeznacza dla mnie jakies 4/5 godzin. Niestety dzis, kiedy bylam caly dzien na uczelni to Bakuś siedzial w klatce... biedaczek :| No ale coz to byla za radosc jak wrocilam :lol: Odkrylam ze jest do mnie przywiazany (a tak to lobuz dobrze ukrywal :roll: )
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

ile czasu

Post autor: sachma »

Bandyta od zeszlej niedzieli biega caly czas, klatka jest ciagle otwarta...
normalnie biega calymi dniami i nocami po pokoju, ale po operacji (zeszly piatek) balam sie ze skaczac z biorka na krzeslo, albo wskakujac na lozko ,moze zrobic sobie krzywde... przezcaly piatek i sobote poruszal sie niezdarnie, wiec siedzial w klatce :wink:

jesli wiesz ze nic nie zniszczy, albo ze nie ma co ziszczyc to niech biega ile sie da :wink:

[ Dodano: Nie Paź 02, 2005 11:51 am ]
jak mnie nie ma w domu, Bandyta i tak biega po pokoju... wystarczy ze zamkne drzwi od pokoju - wiem ze nic nie zniszczy..
Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

ile czasu

Post autor: Korlis »

Ja to swoim bardzo dużo czasu poświęcam.Np, 3 razy w tygodniu mam od 8:0015114:25-przez ten czas to mama sie nimi zajmuje bo niepracuje.A kiedy przychodze to odrabiam przez godzinkę lekcje i sie nimi zajmuje cały czas :wink: Potem znowu lekcje i znowu.
Natomiast kiedy idę na 11:3015117:00 to ja tylko ranem i wieczorem sie nimi zajmuje a tak to mama bez przerwy :wink:
A w weekendy to rodzice i ja nazmianę.Więc jak pisałam to bardzo dużo czasu im spędzam. :reindeer:
:P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

ile czasu

Post autor: sachma »

nie "bardzo duzo czasu im spedzam" ale "im poswiecam"

ja Bandycie daje wolna reke... chce do mnie przyjsc to przychodzi, nie chce to nie... nie lubie narzucac mu swojej woli.. uwazam ze juz dobrze zna zasady panujace w domu.. wie gdzie mozna wejsc agdzie nie, co mozna jesc a co nie no i najwazniejsze : wie ze na ksiazki nie sikamy a do akwarium z pajakami nie wchodzimy... wie tez ze jak zobaczy swierszcza na wolnosci to zjesc moze, ale jak jest w pudelku to juz nie moze :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ile czasu

Post autor: Lulu »

u nas w sumie biegaja caly czas jak jestem w domu i nie spie ;) w wakacje czesto prawie caly dzien... w srode zaczyna mi sie szkola, wiec niestety bedzie troche mniej :|
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

ile czasu

Post autor: soho »

moje gałgany biegaja od rana ( zawsze jak wstaje mam dylemat , ktore pierwsze wypuscic - boy's or girl's :scratch: ) pobiegaja sobie z 2-3h i jest zmiana "warty" i tak do pozna az nie pojdziemy spac :lol:
a spedzam z nimi ile sie da :alien: zalezy od dnia ;)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”