Nowa bestyjka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Serika
Posty: 96
Rejestracja: pn kwie 05, 2004 12:50 pm

Nowa bestyjka

Post autor: Serika »

Ostatni miesiac byl jakby zlosliwym zrzadzeniem losu. Po smierci Scurci chcialam szybko powiekszyc stadko (skupic sie na wychowaniu malcha i nie myslec jak pusty jest bez niej dom ;.; ) i biegalam jak szalona po sklepach .... i nico. Albo totalna szczurkowa posucha albo same samczyki. Poszukiwania nie przynosily rezultatow, ja bylam coraz bardziej zla, a Mysi wyroslo 2gi guz. Zalamka. Dawno temu obiecalam sobie, ze jesli beda przerzuty nie bede dziewczyny meczyc kolejnymi operacjami (pierwsza ledwie przezyla), ale teraz, gdy przezut jest faktem trudno o tym pamietac. I oto przypadkowa wizyta w zoologu i w moim rekawie zamieszkala urocza mala bestyjka. Malenstwo jest urocze i absorbuje uwage wszystkich wokolo. Do szalu doprowadza moje kochane staruszki totalnie nie przyjmujac do widomosci ze moga nie byc rownie zachwycone jej obecnoscia co ona ich (na razie ich nie lacze - Mycha jest chora, pewnie jej stan bedzie sie pogarszac - nie chce jej zbyt wielu stresow przyspazac. Nie o tym jednak mialam tu pisac. Chcialam wam nowego lokatora klatki przedstawic. Tam tadam - moja bezimienna jeszcze bestyjka:


Fotos 1
Fotos 2
Fotos 3
Fotos 4
Fotos 5
Fotos 6
---
Ogony: Mala, Besztyja, Gejsha
Odeszly: Lucky, Szczurcia, Mycha

---
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nowa bestyjka

Post autor: Lulu »

sliczna kruszynka :zakochany:
przekochany ma pyszczek ;)

a dla Mychy duzo zdrowia, niech sie tam trzyma i sie nie poddaje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”