Pi, kot i cała reszta (;

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pi, kot i ca?a reszta (;

Post autor: Manowce »

Moimi pierwszymi szczurkami były Pastel ['] i Blejtram [']. Pojawiły się zupełnie niespodziewanie - Blejtrama dostałam od pewnej dziewczyny, którą spotkałam przypadkiem w Empiku. Zobaczyłam jego biały pyszczek i po prostu nie mogłam odmówić, musiałam go ze sobą zabrać. Pastela również dostałam, nieco później i tak mieszkaliśmy sobie we trójkę.

Pi natomiast pojawił się w moim domu dzisiaj, po długich poszukiwaniach rudego pyszczka (: przeszukałam wszystkie sklepy w Warszawie i wreszcie trafiłam na Nowy Świat, tuż pod moim nosem (kilka kroków zaledwie od miejsca, gdzie studiuję). Przy okazji mogę polecić ten sklep, bo obsługa bardzo dba o zwierzaki i "wypytuje" nowych właścicieli - nie sprzedają też zwierzaków dzieciom (co sobie postanawiają za kieszonkowe nabyć zwierzaka bez wiedzy rodziców) ani nikomu, kto nie-wiadomo-co by z nimi zrobił.

Tak oto do mojego domu przywędrował kolejny szczuras (: swoją drogą mam słabość do rudzielców, bo mój kotek Kapsel też jest rudy. Mój brat natomiast hoduje rudego chomika, chociaż moim zdaniem chomiki są "bez sensu" (;

Pi: http://one.xthost.info/manowce/web/pi5.jpg
Kapsel: http://one.xthost.info/manowce/web/DSC05290.JPG
Ostatnio zmieniony wt cze 05, 2007 6:50 pm przez Manowce, łącznie zmieniany 1 raz.
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: Lulu »

zdjecia niewyrazne, ale pysia sliczne :thumbleft:

sami mamy teraz rudzielca w domu (zreszta juz od ponad roku) i musze przyznac, ze maja swoj urok ;)

przykro mi, ze Pi mieszka sam :-( czemu nie sprawisz mu kolegi?
mam nadzieje, ze niedlugo zakonczysz jego samotnosc :hihi:
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: Manowce »

być może dostanie niedługo kolegę (: ale obawiam się, że moja klatka jest za mała dla dwóch szczurków, a na razie nie stać mnie na większą.
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: ESTI »

Manowce, a jaka masz klatke?
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: limba »

Przepraszam za off. Mowisz o sklepie na Nowym Swiecie tam gdzie duzo ptaszkow jest?? Jesli to ten to to jestem w szoku bo to jeden z gorszych sklepow apropo opieki z jakimi mialam stycznosc. Chyba ze moze obsluga sie zmienila ale nie sadze bo tam od 10 lat widze tych samych ludzi. Albo moze ich ktos pogonil :drap: niemniej jednak szczurcio przesliczny :> itaki malusi do schrupania :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: viridjam »

sliczniutki jest pysiu!! ale zgadzam sie ze powinien miec towarzysza :hihi: malo miejsca, ale kompan zrekompensuje wszystko!
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: Manowce »

Właśnie dziś Pi zyskał towarzysza - Lu (: swoją drogą w sposób dość niespodziewany, ale to bardzo dobrze się składa, bo już od tygodnia poszukuję dla Pi kolegi.

Niemniej historia "zdobycia" szczurasa już taka wesoła nie jest. Córka sąsiadów zaprzyjaźnionych z rodzicami, dziecina ok. 11 letnia, od bystrego kolegi dostała na urodziny szczurasa właśnie. Ale nie była specjalnie z prezentu zadowolona, więc postanowiła go gdzieś upłynnić. Wraz z genialnymi rodzicami wpadła na jeszcze genialniejszy pomysł - mianowicie iż "szczur to szczur" - i postanowiła go wypuścić gdzieś w piwnicy. Sąsiadka zwierzyła mi się z owego "planu doskonałego", a ja w przypływie szoku ciężkiego natychmiast wręcz zażądałam oddania szczurasa w moje łapki.

Głupota ludzka nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

Niemniej tak oto Lu ma nowy domek z kolegą i normalnymi mieszkańcami bez "master pomysłów" (;

Lu: http://one.xthost.info/manowce/web/lu3.jpg
Ostatnio zmieniony wt cze 05, 2007 6:49 pm przez Manowce, łącznie zmieniany 1 raz.
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
viridjam
Posty: 265
Rejestracja: pt lut 17, 2006 12:30 am

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: viridjam »

:haha: ludzie mnie tak bawia...... jeszcze gdyby to tylko dziecko, ale do planu rodzice sie dolaczyli!! brawo dla sasiadow.... bardzo dobrze z drugiej strony sie zlozylo, bo teraz Pi ma towarzystwo :) sciskam szczuraki :przytul:
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: Manowce »

Ja od dziś przestaję z nimi rizmawiać (; a szczurasy już śpią razem, słodziachne, mam nadzieję, że dobrze im się będzie razem mieszkało.
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: limba »

Ludzka glupota mnie nadal zadziwia :/
A Lu cacuszko :zakochany: Ciesze sie ze nie skonczyl w piwnicy, bo pewnie szybko by swoj zywot zakonczyl :evil:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: Manowce »

mamy trzeciego chłopaka w domu! :D wistar od Oleczki, cudo kochane, co prawda jeszcze strachliwy, siedzi raczej w kącie, ale łasy na pieszczoty (:

Obrazek Obrazek
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: limba »

Gratuluje przygarniecia jednego z miskow :) Zdjecia poprosimy ^^
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Manowce
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 27, 2006 2:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: Manowce »

nie wyświetlają Ci się zdjęcia? na wszelki wypadek linki jeszcze:

http://one.xthost.info/manowce/web/DSC06239.JPG

http://one.xthost.info/manowce/web/DSC06236.JPG
♥ Bubumen i Hans Pimmel || i'm taking my rats. those are my friends for the tour.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: limba »

ooo teraz widze :)

No ...jest pieeeekny :loverat: Mam nadzieje ze jego bracia tez sie na kochajacy domek doczekaja...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Pi, kot i cała reszta (;

Post autor: PaulinaK »

Zwierzaki są przesłodkie, koniecznie wymizjaj je ode mnie :)
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”