maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Miałam nadzieję, że Lenka wyjdzie z tego... :-(

Dobrze, że reszta ma się dobrze. Z niecierpliwością czekam na jakieś zdjątka!

:)
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Lulu »

['] za Lenke... biedne malenstwo... Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

['] za małą lenkę, która zapewne ma już skrzydełka i aureolę w szczyrzym niebie... Wierzyłam, że wszystko będzie dobrze...
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Nisia »

Biedna Lena....
Sopocianka trzymam kciuki! Mam nadzieję, że koleżanka będzie miała kogo głaskać w drodze do Gdańska...
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Mama zgodziłą się na drugiego szczurka!!! :)
Dojazd z Warszawy do Gdańska mam prawie załatwiony (dzięki uprzejmości Nisi), pozostaje jeszcze kwestia transportu na trasie Łódź - Wawa.
I tutaj mam gorącą prośbę!!! Czy ktoś, kto wybiera się do Krwiopijki po szczurki i mieszka w stolicy, mógłby zabrać dla mnie beżowego chłopca????????? (szczegóły do ustalenia) W przeciwnym razie chyba niestety będę musiała zrezygnować...
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Ewqa »

Biedna Lenka :( dobrze że już nie cierpi.
Sopocianko, poczytaj na pogaduchach, bo chyba Krwiopijka będzie na warszawskim spotkaniu ze wszystkimi maluszkami.
Sama sie zastanawiam nad którąś z malutkich, ale boję się eksmisji z mieszkania wraz ze szczurami przez moja rodzinę. (szczury podpadły bo zżarły zasłonę)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: sopocianka »

Dziękuję za radę! :)

Krwiopijko, czy mogłbyś napisać coś o maluszkach?
Czy beżowym otworzyły się już oczka?
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

Ewqa, chcialabym oficjalnie i przy wszystkich przeprosic cie, za niedopatrzenie, jakiego sie dopuscilam... dopiero teraz, przegladajac stare posty, zauwazylam, ze to ty pierwsza chcialas niebieska panienke... w miocie jest jedna, Tess, a ja juz oddalam ja LuLu... wybacz, prosze... naprawde zapomnialam o tobie... :oops:

juz wszystkie dzieciaki otworzyly oczka... aithe i elaine jako ostatnie... ciagle jeszcze wiekszosc dnia spedzaja spiac i jedzac, ale juz staja sie coraz bardziej ruchliwe i ciekawskie... niedlugo nie bede sie mogla od nich opedzic... :) zrobie dzisiaj troche fotek i filmikow... teraz naprawde jest co powdziwiac... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Mycha »

Ewqa, chcialabym oficjalnie i przy wszystkich przeprosic cie, za niedopatrzenie, jakiego sie dopuscilam... dopiero teraz, przegladajac stare posty, zauwazylam, ze to ty pierwsza chcialas niebieska panienke... w miocie jest jedna, Tess, a ja juz oddalam ja LuLu... wybacz, prosze... naprawde zapomnialam o tobie...
Może gdyby Ewqa się zgodziła to... Zostaje jeszcze maminka :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

a wlasnie, co do lilo... wyglada na to, ze cudownie ozdrowiala... nie drapie sie juz, futerko ma sliczne i blyszczace, skorke zdrowa... lepek tez sporo mniej przechylony, niz na poczatku... idelnie jeszcze nie jest i pewnie nie bedzie, ale mala zdarzyla juz calkowicie sie przystosowac i jest norlamnym, w pelni sprawnym szczurem... poza tym jest sliczna i kochana... :) wciaz nie lubi byc dotykana i gryzie (zdecydowanie, ale nie do krwi), kiedy sobie na za duzo pozwalam przy jej dzieciach, ale zawsze ciekawsko podchodzi do mnie, keidy zblizam sie do klatki i nawet zaczela juz sama wychodzic na krociutkie spacerki... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: knautia »

bardzo mi przykro z powodu małej lenki :cry:
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: M0j0_J0j00 »

krwiopijko poczekaj jeszcze 2 tyogdnie a z Lilo bedzie okey oswoi siebo teraz są młode i ciebie dobrze nie zna wiec musi pokazać czyje są maluszki :)
Malina :)
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: zona »

Krwiopijka, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze, że oddajesz swoje małe w pewne ręce. Ja znalazłam domy dopiero dla 3 pewnych szczuromaniaków. Dwa dni temu dostałam smsa od jakiegoś buca "Jestem zainteresowany kupnem Pani szczurków. Jaka jest cena za wszystkie?" i odpisałam, że "małe chce oddać za darmo, z tym, że są dwa warunki: 1. nie na pokarm 2. nie do sklepu zoologicznego, a Pan tych warunków nie spełnia". Od tego czasu wariuje i jak tak dalej pójdzie, to chyba te 7 małych zostawie u mnie. Przed chwilą napisał mi inny buc z allegro, cytuje: "Jestem zainteresowana kupnem 3 szczurków. Odbiore je osobiście przed dworcem w Katowicach". A ja wpadam w panike, bo dla mnie taki mejl jest nienormalny ;( Żadnego "jestem zainteresowany samiczkami/samczykami koloru śmakiego/owakiego" itp. I jak tu cholera rozpoznać hodowcę węży i inszych temu podobnych?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

zona_braunera, pozyczaj aparat od znajomych, jesli nie masz wlasnego i dawaj zdjecia maluchow tutaj! sama widzisz, co regularne porcje nowych fotek i szczurzych opowiesci moga zdzialac... twoje maluszki sa o dzien mlodsze od moich, jeszcze masz troche czasu... :) a najlepiej sprawdza sie wlasnie szukanie domu przez forum... i przez znajomych, jesli masz taka mozliwosc...

[ Dodano: 04 Lip 2005 10:13 pm ]
troche fotek i filmikow zgralam wreszcie... :)

dzien 14, maluchy jeszcze slepe:
laroch, ceres i sliczna, zaspana mordka draco...
kluseczki pograzone w slodkim snie...

dzien 15, maluszki wciaz maja zamkniete oczka:
czarno-biala kupka slodkosci...
nithtstar, sliver, laroch, draco i ceres spia na moich kolanach...
rozkoszna mordka ceres (chyba :P)...
slooodki nochalek... :D

dzien 16, czarno-biale ogonki otworzyly juz oczka:
trzy lebki - tess z dwojgiem rodzenstwa...
ta sama sliczna trojeczka...

dzien 18, wszystkie ogonki moga juz ogladac swiat:
maluchy kotluja sie w gniazdku...
...i wcale nie chca pokazac tych otwartych oczek... :roll:

i jeszcze kilka filmikow z dzisiaj, czyi 18-ego dnia zycia mojej rozkosznej gromadki... :)

zaspane dzieciaki i troskliwa mama lilo... [4,66mb]
podgryzanie uszek... :lol: [3,20mb]
poranna toaleta... lilo czuwa... ;)
jedni sie myja, inni wola jeszcze pospac... ;)
tess nie pozwala aithe sie wyspac...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Frank
Posty: 53
Rejestracja: pn mar 28, 2005 5:12 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Frank »

Sama słodycz :)
Idę namawiać rodziców dalej, bo już się zakochałam w Sliver :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”