Docent i Bej-bi

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Docent i Bej-bi

Post autor: martwa »

Docent

Tydzień temu wykryłam u niego malutkiego guzka z prawej strony tułowia, na żebrach. Guzek był stosunkowo mały, owalny, jakieś pół centymetra średnicy. Dzisiaj miałam zabrać Docka do weterynarza, aby zbadał guz i wyznaczył termin operacji na dni najbliższe. Obudziłam się o 10, wstałam, poczłapałam do Szczurzego Pokoju powiedzieć wszystkim dzieńdobry i stanęłam jak wryta. Docent leżał już sztywny. Nie wiem co się stało, wczoraj wieczorem wszystko było w jak najlepszym porządku. Żadnych niepokojących oznak. Próbowałam dociec przyczyny tak nagłego zejścia Docka. Jedyne, co mi przyszło do głowy to to, że widoczny guzek był tylko przerzutem, być może Docka zżerało coś od środka. Myślałam też, że mógł się czymś udławić. Nie mam pojęcia, to był dla mnie szok ;(
Docek był szczurkiem adoptowanym. Przypuszczalny wiek w dniu adopcji - 8 miesięcy. U mnie był od czerwca 2004. Odszedł więc w wieku ok 2 lat i 2 miesięcy, dzisiaj, czyli 03.10.05 r.
Był dominatorem i nerwusem, szczególnie w kwestiach naruszania granic jego terytorium przez tłuste ludzkie łapki. Potrafił być kochany, jeżeli nie próbowało się ukrócić mu wolności. Dawał się głaskać po karczku. Najbardziej lubił hasanie do upadłego po pokoju, w szczególności wokół klatki dziewuszek. Taki był sam sobie, ale brakuje mi go :(

Bej-bi

Bej-bi walczyła z chorobą już dłuższy czas. W zeszłym tygodniu, po dłuższej kuracji enroxilem, wróciła do zdrowia do tego stopnia, że aż dziwiłam się jej nadaktywności. W weekend coś spowrotem rzuciło ją na łopatki, szczegółów zaoszczędzę :(
Postanowiłam skrócić jej cierpienia. Była tak słabiutka, że serduszko stanęło jej w ciągu kilku sekund. Miała rok i dziewięć miesięcy, była moją kluseczką, brak mi słów :(

Bej-bi i Docek już nie cierpią. Śpią tuż obok siebie, nieopodal Bronxa, który odszedł w sierpniu.
czasami po prostu brakuje kamieni
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Docent i Bej-bi

Post autor: ESTI »

martwa, bardzo wspolczuje...:-(

['] [']
Obrazek
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Docent i Bej-bi

Post autor: mataforgana »

smutno :( trzymaj sie...
['] [']
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Docent i Bej-bi

Post autor: limba »

Współczuję....[']['][']
Pyszczki kochane :cry:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Docent i Bej-bi

Post autor: Lulu »

boziu... dwa szczurki na raz... bardzo bardzo mi przykro i bardzo bardzo wspolczuje :cry:
Licha
Posty: 24
Rejestracja: pn sie 08, 2005 7:50 am

Docent i Bej-bi

Post autor: Licha »

moje kondolencje . Jakby mi odeslzy dwa naraz to chyba bym zwariowala :( ['] (')
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

Docent i Bej-bi

Post autor: miska »

przykro mi...[']
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Docent i Bej-bi

Post autor: knautia »

bardzo mi przykro...
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Docent i Bej-bi

Post autor: falka »

Bardzo współczuję :-( ['][']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Docent i Bej-bi

Post autor: Fam »

[']
za tęczowym mostem: Karolcia
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Docent i Bej-bi

Post autor: Shady Lane »

tak mi przykro ...
[']
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

Docent i Bej-bi

Post autor: Neave »

[*][*][*] :cry:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Docent i Bej-bi

Post autor: soho »

strasznie mi przykro ... dwie kruszynki w takim odstepie :cry:
... juz nie cierpia ...

BejBi & Docek ... ich imionka utkwily mi od poczatq mojego bycia na forum ... bedzie mi brakowalo ich ...

Obrazek [''] :angel11: ['']
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Docent i Bej-bi

Post autor: sopocianka »

Bardzo mi przykro. Podwójna strata... :cry:

['] [']
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
ALiNeCzKa15
Posty: 55
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 8:20 pm

Docent i Bej-bi

Post autor: ALiNeCzKa15 »

:cry: :cry: :cry: :cry:
DOCEK - [*]
BEJbI- [*]

nasze male anioleczki :(:( :angel13: :angel12: :angel12: :angel13:
KUPIE LUB PRZYJME SAMICZKE SZCZURKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONTAKT- GG !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) =)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”