Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: Fam »

po 3 tygodniach od ucieczki moja szczurzyca wije gniazdko i robi zapasy z jedzenia, grubiutka jest, pomimo ze ostatnio jest na diecie i jakby ma powiekszone sutki... pewnosci nie mam, ale kto wie??? jak myslicie??????????
za tęczowym mostem: Karolcia
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: pani_rotten »

ostatnio jest zainteresowanie dzikuskami wiec w razie ciazy szybko znajdziesz dom maluchom ;)
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: sachma »

no to juz wiadomo po co uciekla :shock: :lol: :roll:

jak dla mnie to typowe oznaki ciazy, wiec gratuluje przyszlem mamie i babci :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: Lulu »

a ja bym sie wstrzymala od gratulacji ;) przynajmniej na razie, czesto w takich przypadkach dziala dosc mocno autosugestia (sama dosc mocno obserwowalam moje dziewczyny z podejzeniem ciazy po tym jak wprowadzil sie do nich Dante- kastrat. balam sie, ze zaciazyly i dlatego ciegle mialam wrazenie, ze tak jest). czesto widzi sie to czego sie chce lub czego sie obawia.

a zrobila sie grubiutka rownomiernie czy bardziej brzusio ma jakby polknela pileczke?
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: Ayumi »

hmmm... po mojej szczurci wcale nie bylo widac ze jest w ciazy... gniazdko moze i jakie takie uwila, ale zapasow zero i brzuszka tez nie bylo widac... moze dlatego, ze urodzila tylko 2 maluchy? :roll:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: Fam »

taki piłeczkowy to brzusio nie jest więc moze to fałszywy alarm, a zmiana w zachowaniu może się wiązać z tą ucieczką i z tym ze troszke pogryziona wróciła, to wyjaśni się już niedługo, zresztą nie boję się, bo jak coś to pewnie szybko znajde maluchom domki, a i sama zostawie wtedy sobie dziewczynkę albo dwie... pożyjemy zobaczymy, napisze jak się wyjaśni
za tęczowym mostem: Karolcia
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: pani_rotten »

jak pogryziona to tym bardziej mozliwe ze jest w ciazy.....ja to bym sie do weta przeszla
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: Ania »

pogryziona raczej mało możliwe - samce nie atakują samic a już przede wszystkim tych z rują - cieżko by było, żeby samiec chciał podgryzać i uszkodzić przyszłą matkę jego potomstwa ze względu na prostą biologiczną sprawę - jak "zdechnie" to młode zostaną same i nie przeżyją, to jest instynkt - samiec nie skrzywdzi zaruujowanej samiczki
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Pierwsze oznaki ciąży-kiedy?

Post autor: Fam »

wszystko wyjaśni sie w przyszłym tygodniu, bo zwiała 30tego wrześnie, poczekamy zobaczymy, sama juz nie wiem co myśleć, zmienie jej ściółkę teraz bo jakby rodziła to potrem nie zabardzo będe mogła to zrobić

22,10,2005

To był już napewno fałszywy alarm, troche dobrze ale i troche mi smutno, rozumiecie? fajnie miec takie maleństwa w domu :|
za tęczowym mostem: Karolcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”