Rodzice.

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lolek_2110
Posty: 102
Rejestracja: ndz sie 07, 2005 7:57 am

"SZCZUR?!!! po moim trupie!!!" koniec cytatu

Post autor: Lolek_2110 »

Ja mialem zwierzatka wszystkie bez problemu zolwie rybki, chomiki itp. a szura mialem jednego i mja mama sie go brzydzila i chodzil tylko po moim pokoju a zwierzaka zawsze sprzatam sam i wyszstko robie. CZasem wezme kase na jedzenie albo troty jak nei mam :D ale tak to wszystko jest ok za niedlugo ide po drugiego szczurka bo jednak ze wszystkich zwierzat jakie mialem najlepszym byl szczur :D
Kira (16.08.05)
Roxi (16.08.05)
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

"SZCZUR?!!! po moim trupie!!!" koniec cytatu

Post autor: Sandrex »

Decyzja o szczurze to na dobra sprawe, moj pierwszy opor jesli idzie o zgodnosc ze zdaniem rodzicow.
Od tego momentu...zaczelam podejmowac wlasne decyzje, nie zaleznie od tego, czy sa one zgodne z mysla mojej kochanej, aczkolwiek zaborczej mamy.
Szczur poczatkiem wlasnego zdania - pieknie :!:
Wake Up Little Sparrow
Iga
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 15, 2005 12:34 pm

"SZCZUR?!!! po moim trupie!!!" koniec cytatu

Post autor: Iga »

no niezle :wink:
miniulka91
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 03, 2005 5:33 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: miniulka91 »

WIECIE CO MAMA SIE ZGODZIŁA NA SZVCCZURKA DRUGIEGO ALE SUPER
turybiusz
Posty: 354
Rejestracja: wt lis 01, 2005 3:00 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: turybiusz »

Gratuluję i cieszę się razem z Tobą!!!
...
Kotik
Posty: 118
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 7:37 am

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: Kotik »

Zgodnie z tematem: mama juz uszczurowiona( niesamowite), tata własnie zobaczył szczurcie:>
Najpierw zapytał czy szczur jest w domu, moja siostra, ze tak, ja mówie, ze tylko do świąt bo potem wracamy do siebie..moja siostra, ze dziewczyny tylko na troche...tata: jak to to ile ich jest???? powiedział, ze idzie do pokoju skrócić szczura o ogon..cała rodzina za nim nie nie nie wchodz tam...mama: ale one są takie słodkie, tak sie ładnie na hustawce( hamaczek) bawią...tata zobaczył i tak przez smiech cos tam burczał...mam nadzieje, ze sie przyzwyczai i je polubi, ale sie wystrachałam co niemiara...ufff
Fasolka [']
Darioslawa
Posty: 29
Rejestracja: czw gru 22, 2005 8:40 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: Darioslawa »

moja mama też tak marudziła na początku ale ją męczyłąm przez pare dni (bez żadnych kłótni itp. tylko mówiłam żeby przemyślała to jeszcze :P) i jak dostałam 40 pkt z probnego testu humanistycznego to sie ucieszyla i sama zaproponowala ze idziemy do zoologicznego zobaczyc szczurki :D No i kupiła ;) I teraz go lubi :D
Stefan jest gangsterem.
Frubi
Posty: 169
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 2:57 am

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: Frubi »

hehe albo 5 piątek pod rząd :P 40pkt to ty kujonka jesteś nie? :D
Darioslawa
Posty: 29
Rejestracja: czw gru 22, 2005 8:40 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: Darioslawa »

właśnie tak się ucieszyła że mi dobrze test poszedł, bo mam 5 zagrożeń, no i ogólnie około 100 nieusprawiedliwionych godzin, prze... u pedagog, ucieczki z domu ;] cóż, ale nie bede sie rozpisywac na temat moich narkomańskich przygód. Była wniebowzięta dlatego mi szczurka kupiła w nagrode :D Jednak jestem mądra jakby nie patrzeć ;)
Stefan jest gangsterem.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: sachma »

test gimnazjalne sa proste :D gorzej z matura! uwierzcie mi :lol: testy gimnazjalne bez nauki i przygotowan napisalam na 44pkt (polak) i 42pkt(matma), a do matury zakuwalam i ledwo co napisalam... jestem ciekawa czy ta probna zdam :lol:

najlepsza metoda w moim przypadku jest ciche sprowadzenie szczurka cichaczem i powiedzenie o nim kiedy zauwaza :lol: oni juz chyba sie przyzwyczajaja ze w moim pokoju mozna wszystko zobaczyc... ostatnio mama trzesla sie nad ptasznikami.. pozniej nad Kamilka a teraz co chwile powtarza ze niedlugo zawalu dostanie jak do mojego pokoju wejdzie :D
Obrazek
Rashel
Posty: 10
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:01 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: Rashel »

U mnie wystarczył tydzień jeczenia ( typu: "Ja chcę szczurka, ja chce szczurka...") i wystarczyło. Jak narazie mam klatke, a szczurek bedzie po nowym roku bo w zoologicznych nie ma...
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: sachma »

no ja jeczalam ponad pol roku i wiele mi to nie dalo... jedynie rodzice przywykli ze bede jeczec dokoki nie dostane szczura..

jak kupilam klatke to sie smiali ze po co mi klatka jak szczura i tak nie bedzie.. a jak przynioslam to sie zakochali w nim.. taka slodka mala kuleczka.. ale jak kuleczka okazala sie byc smiertelnie chora to juz przestala byc slodka tylko biedna chora kuleczka... a jak kuleczka umierala to bylo biedna Monisia.. a jak przynioslam wielka czarno-biala krowe to juz szczury przestaly byc slodkie tylko ochydne :D i slyszalam tylko "zadnego wiecej!"

jak po roku Bandyta tez zaczal pochlaniac pieniadze.. wieksza klatka, transporter, drogie jedzenie, klopoty ze skora, przeziebienia, podejzenia robakow,swierzbu... wet leeczyl go na wszystkie mozliwe sposoby... pozniej 70zl na operacje (rodzice zaczeli sie cieszyc ze mam swoja kase i nie ciagne od nich :lol:) po operacji byl "Biedny Bandyta" wszyscy sie nad nim litowali kiedy przez dwa dni wychodzil z narkozy, mial ataki strachu, obijal sie o wszystko... gdy juz wydobrzal rodzice zaczeli znow "Zadnych wiecej szczurow!" w tym czasie ja juz zamowilam piekna malutka samiczke... przyjechala.. rodzice wtedy wyjechali.. zmyslona bajeczka o strasznym sklepiej.. jak sie lituja jest latwiej...
tata to polkna... "przynajmniej jest odpowiedzialna, jak wziela to nie odda"... a mama dalej swoje "nie ! wiecej szczurow mialo nie byc!" pozniej gadka "albo bedzie jeden albo zadnego"... ojciec sie smial.. wszyscy wiedza ze jak juz zwierze przywloke do domu to nie oddam :lol: oni mnie straszyli eksmisja obu szczurow a ja wyprowadzeniem sie z domu.. i przywykli do drugiego szczura :D to byl moj sukces mediatorski :D rozmowy toczyly sie przez dwa miesiace... dopoki mama nie zobaczyla dwoch wtulonych w siebie spiacych szczurkow :D

czasem trzeba bardzo walczyc i sie nie poddawac :D
Obrazek
Rashel
Posty: 10
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:01 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: Rashel »

Zgadzam się. Ciekawe co powie moja mama gdy zobaczy szczurka (może zgodzi się na więcej...) N razie powiedziała że bedzie siedział u mnie w pokoju, ale ja i tak wezme go na przechadzki po domu, tylko musz uważać na psa ;].
CREATIVE
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 6:11 pm

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: CREATIVE »

Ja namowilam mame moja mama sie zgodzila ale powiedziala ze pogada z tata ... i tak to poszlo mialam myszki jeszce wiec sie nimi opiekowalam i robilam im rozne tuneliki w koncu ojciec sie zgodzil wi na dzien dziecka dostalam od "Diny" i tak poszlo kupilam od niej klatke kupilam zwirek poidelko i tak to bylooo... ale mam problem mam siore co by chciala zeby one zdechly itp. kiedys nawet dokuczala mi ze one nie zyja ze jedna zdechla itp. A tata nielubi ich dlatego ze smierdza ! A przypomnialam sobie dlaczego sie zgodzil byl taki warunek ze nie beda lazily po chacie tylko moga w moim pokoju ;] Mama lubi karmi jak mnie niema nawet przypomina i informuje ze sie skonczylo zarcie trzeba im wsypac kupic itp. Ale tez sadzi ze smierdza ale akceptuje je ale je niewypuszcza ;]
AnNi
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 04, 2006 3:27 pm
Kontakt:

Uszczurowić Mame i Tate

Post autor: AnNi »

Heh ja tez chce bardzio szczuraska ale tata..powiedzial ze bede sobie mogla szczura dopiero po 3 miesiacach JEZELI bede przestrzegac zasad domowych..:/ eh niezbyt mi to wychodzi ale dla taty jestem w miare mila.. .Niedawno byla u mnie siorka cioteczna z chomikiem i to przyzwyczailo tate do chomika przynajmniej,byla przez 2 dni ,:P.Eh co zrobic? pozdro 4all :blob8:
Za tydz. -SZCZURcia

Wreszcie sie doczekałam!
>
{[..]}
}{
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”