Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

JAK JA WAS WSZYSTKICH KOCHAM!! ja nie moge bez forum wytrzymac!! ale fajnooooo :przytul: :*:*.... A na dodatek zainstalowalam photoshopa i jestem baaardzo szczesliwaa :) caly czas naciskalam to co nie trzeba a tamto bylo w innym folderze :D ale jestemmm szczesliwwaaa :)

iii az mam cos dla Was :P

Obrazek
sarenka24
Posty: 310
Rejestracja: czw paź 14, 2004 10:59 pm
Lokalizacja: Katowice

Weselnik :>

Post autor: sarenka24 »

Satanka :D My też Cię kochamy :* hihih
Nosek ['] forever in my heart
Kinia i Frida ['] ['] :(za teczowym mostem, tak szybko odchodzicie :(
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

hehe to ciesze sie bardzo :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Weselnik :>

Post autor: limba »

satanka :przytul: :hihi:

Ja juz srody sie doczekac nie moge... :lol2: Imbirek, birek bedzie w domciu :lol2: :zakochany:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

Miałam piekny sen o mojej Ryzie... a w ten sam dzien dostałam małą Bibi od Wadery. Jakie one są do siebie podobne! :zakochany:
Bibi śpi mi w rękawie, gdy ide spac, bawi sie w podgryzanie mojej dłoni... jak dawno tego nie doświadczałam, to całkiem inny charakterek niz u Niutek.
Obrazek
Obrazek
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Weselnik :>

Post autor: Fea »

Ja też miałam piękny sen. Tak piękny, że się zaraz rozpłynę. Aaach... :))))))))))))))))))))))
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Weselnik :>

Post autor: Kaka »

ale dawno nie pisali tu ludziska :roll: a ja mam dobra nowinę, muszę sie Wam pochwalić. Wczoraj sie zaręczyłam :lol2: jestem najszczęśliwszą osobą na świecie :zakochany: wieczorkiem wkleję pierścioneczek, z białego złota :hihi:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: małolata »

gratuluje,sama bym chciala tego doświadczyc:)
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

Kaka, gratuluje :przytul: bardzo bardzo bardzo gratuluje :*
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Weselnik :>

Post autor: Fatty »

gratulacje!! no to pijemy? ;) noo,nie znamy się ale radość wszakże ogólna ;)

Mam kolejny z plusów mojej wątpliwej urody :D -nie zostalam oblana wodą podczas spaceru z piesiorrrem. Och, jak bosko czasami paskudą być :lol2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

Weselnik :>

Post autor: Fea »

Kaaaaaaaaka, gratuluję :))))))))

A ja obcięłam grzywkę, zrobilam sobie parę innych rzeczy z twarzą, wyglądam trochę jak Japonka i się bezwstydnie w sobie kocham!
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

Fea no i widzisz dobrze jest :przytul: to znaczy mam nadzieje :P
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Weselnik :>

Post autor: Azi »

Kaka, białe złoto... uwielbiam... sama mam z bialego złota i z takim maleutkim brylancikiem (moje kochanie prawie umarło jak mi musiało pierścionek samo wybrać :P) i wklejaj te fotki!

A co do metamorfoz kobiet - oglądałam dzisiaj "Moje wielkie, greckie wesele", nie wiem, czy widziałyście, ale byłam zaskoczona, co odpowiedni makijaż potrafi zrobić z kobietą. Potem zajrzałam do albumu, wyjęłam moje zdjęcia z podstawówki i początków liceum, no i sama metamorfozę odkryłam jeszcze raz :P nie uważam się za pięknośc, ale zmiana była widoczna niezwykle... Kiedyś zresztą usłyszałam od kolegi "nie ma kobiet brzydkich, są tylko niezadbane".

Poza tym moja Dzika po raz pierwszy od kilka dni wyszła dziś sama z klatki :D Zaczynam wierzyć powoli, ze jednak jeszcze najgorsze chyba nie przyjdzie
małolata
Posty: 241
Rejestracja: śr gru 15, 2004 11:36 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: małolata »

[quote="Azi"]Kaka, białe złoto... uwielbiam... sama mam z bialego złota i z takim maleutkim brylancikiem (moje kochanie prawie umarło jak mi musiało pierścionek samo wybrać ) i wklejaj te fotki! [/quote]

boze a kto nie uwielbia:D białe złoto rlz i mały brylancik sama kocham:),ale nie wszystkich na to stac szczegolnie w ieku 18-19 lat;), mnie by zadowolił nawet srebrny z cyrkonią;)nie liczy sie cena ale gest(no plastikowego to bym nie chciala;P).ale moj glupeczek by tez nie umil sam wybrac dlatego coiraz mu podsuwam jakis z allegro zeby sie opatrzyl z tym co mi sie podoba:D

a tak z innej beczki kiedys wyslalam mu 6 zdjec z allegro z kolczykami do pepeka i kazalam mu zgadnac ktore mi sie podobaja wg niego , to wskazal wsyztskie te ktore mi sie najbardziej nie podbaja:D

kaka a co rodzice na te oswiadczyny:>?prosił tatusia o ręke córeczki:D?moja mama by zawalu dostala chyba:D

a poza tym sie strasznie ciesze bo jutro o tej godzinie bede mieć już nowego szczuraska:D(a właściwie to o tej godzinie bede siedziec u dentysty z czego niezbyt sie ciesze:/)
Szakira [']-12.04., Foteczka['] 11.04-13.04.06. ;(
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Lulu »

Kaka, jak czesto Ty facetow zmieniasz? :drap:
bo pamietam jak sie chwalilas w moim temacie o zareczynach, ze jestes zareczona od sierpnia 2004 >>link<< , a teraz juz nastepny facet sie oswiadczyl :shock: (czy to ten sam raz na jakis czas Ci sie oswiadcza?)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”