mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

wetka powiedziala, zeby na dzisiaj leki odstawic... w sumie nie wiem, dlaczego... :? mowila, ze moga rozrzedzic krew, wiec nie powinny byc podawane przed operacja - ale pewnie sa takie, ktore by dzialaly, a nie rozrzedzaly... :roll: w kazdym razie na pewno obydwie szczury beda dostawac srodki przeciwbolowe juz po zabiegu... czyli juz jutro... brr, az strach o tym wszystkim myslec...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: merch »

3 mam kciuki , myśle że paracetamol to akurat mało ma do krwi, natomiast inne przeciwbólowe to i owszem, natomiast nie wszystkie interakcje z lekami narkotycznymi są znane i przewidywalne i chyba z tego powodu ta ostrożność jest zalecana.
3mam kciuki.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

w kazdym razie z simbul jest coraz gorzej... juz czuje wyrzuty sumienia, jesli jutro operacja sie nie uda - ze pozwolilam jej tak dlugo i tak bardzo cierpiec zupelnie na darmo... mala nie ma juz nawet sil sie czolgac... probuje, ale przewraca sie na bok... nie moze spac, lezy tylko z przymknietymi oczami... nie je i nie pije... ledwo przelyka wode, ktora probuje podawac jej strzykawka... wiekszosc wypluwa i zalosnie probuje sie wyrwac... nie moge patrzec, jak sie meczy... zaraz znow podam jej plyny, antybiotyk i steryd, moze to choc odrobinke jej pomoze... w takich chwilac zaczynam watpic w sens dalszej walki - jednak nie potrafie odmowic jej szansy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

dozyla rana... pierwszy sukces mamy wiec za soba... ma sily czolgac sie, wyrywa sie przy zastrzykach... tylko nie je, przewraca sie, nie daje rady wstac... wydaje mi sie, ze to jadnak cos z mozgiem, ze nawet wewnetrzne guzy nie dalyby takich objawow... ale moze sie myle... porozmawiam jeszcze z weterynarzem... moze w ogole nie bedziemy jej operowac...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

simbul zostala uspiona godzine temu... nie przezylaby narkozy... jakby mi tego kur*** wczoraj nie mogli powiedziec... byla w dokladnie takim samym stanie...

wciaz czekam na kid-kid... zaraz ide po nia do lecznicy...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: merch »

Bardzo mi przykro, niestety czułam, ze tak bedzie chociaż również miałam nadzieje ,ze jednak .....


Zauważ ,że u wszystkich szczurków przebiega to podobnie osłabienie , zmniejszenie siły mieśniowej, niedowłady , stopniowy spadek apetytu, u większości śmierć niektóre leczone farmokologicznie lub nie wychodzą z tego ( temat zaburzenia naurologiczne rokowania i leczenie) Inka mówiła ze u niej było podobnie z Zenobią i Zenobia wyszła z tego jedynie dzięki , masowaniu , podtykaniu jedzenia, picia itd
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: IVA »

Przykro :cry: :cry:

Być może były przerzuty do mózgu, stąd takie objawy :-( .
z prawie 100 kochanych ogonków pozostał tylko 1 :(
http://stylowabizuteria.com.pl/
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Guślarka »

:sad2: :sad2: :sad2: Bardzo przykro... Miałam nadzieję, że się uda...
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: Lulu »

:cry: tak mi przykro :przytul:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

bardzo dziekuje wam za wsparcie... dobrze miec was w takiej chwili... :przytul:

ja podejrzewam guza przysadki... tez jest hormonozalezny... mala nie reagowala na leczenie... a objawy, choc zbyt delikatne, by je uchwycic, miala juz od jakiegos czasu... wydawala sie jakas slabsza, ruch miala nie do konca tak pewne i silne, jak inne szczury... nie byla tak zwinna, jak one... poza tym wszystko idealnie... pierwsze objawy (przekrzywiony lepek i zmniejszona aktywnosc) zauwazylam 10 dni temu... od tamtego czasu jej stan stopniowo sie pogarszal - mimo antybiotykow i sterydow... wczoraj w nocy i przez caly dzien nie przelykala nawet kaszki, ktora podawalam jej skrzykawka... a wetka twoerdzila, ze jest ok... a ja idiotka jej wierzylam...

byla ze ma niecale pol roku... zawsze taka zdrowa mi sie wydawala... bylam przekonana, ze to slabiutka katinka odejdzie pierwsza... a ty taka niespodzanke mi zrobilas, simbus... :cry:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[']

przykro...

dobrze, że już się nie męczy.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: krwiopij »

kid-kid czuje sie bardzo dobrze... zniosla zabieg bez zadnych problemow i wlasnie dochodzi do siebie w 'szpitalnej' klatce (czyli w wyscielanej papierowymi recznikami dunie z elektrycznym kocykiem podlozonym pod jej polowe)... budzi sie dosc szybko... jak tylko zacznie stawac na lapkach, dostanie wode i nutridrink (niestety naturalny, nie mieli czekoladowego)... ciesze sie bardzo, ze juz po wszystkim... ona przeciez 2 lata i 4 miesiace juz ma, seniorka moja kochana...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: ESTI »

Wspolczuje... :-(

[']['][']
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: mazoq »

:-( [']

trzymam kciuki za Kidę
marcia
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:03 pm

mefit&co. - rodzina sie powieksza... :)

Post autor: marcia »

Bardzo mi przykro z powodu Simbul :-( trzymam kciuki za Kidę
Gruszeczka i Malutka, Malutka i Gruszeczka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”