Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: sauatka »

slicznaaaa :)) :zakochany:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Z dziennika pokładowego:
No ba że śliczna! Śliczna i kochana :P
Pestuśka kończy dziś 1,5 roku! Trzymaj się dzielnie maleństwo i nie dawaj się chorobie, ja postaram się zadbać o resztę... :)
:occasion4: :occasion1: :occasion6:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: soho »

ooo to troche szkoda ze tak pozno nas zawiadomilas :P
wszystkiego NAJ hyh i zdroooooooooooooooowka :!:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Wybaczcie, wcześniej mnie nie było na forum ;) dzięki soho :*
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: nezu »

Pestka, zycze ci zebys pozyla tak jeszcze ze 3 razy tyle, na przekor wszystkiemu malenka :*
Wszystkiego najlepszego :occasion1:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Lulu »

spoznione, ale szczere :oops:

sto lat, sta lat :occasion6: :occasion7:
morza dropsikow :thumbleft:
no i jak najwiecej zdrowka oczywiscie :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: limba »

Wszystkiego najlepsiejszego, a najwiecej zdrowka. :occasion6: :occasion4:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: ESTI »

Ja tez sie dolaczam do zyczen. Wszystkiego naj naj naj. :occasion4:
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: merch »

Szczury lubią rury i tunele :) . Rure mozna kupić gotową , jest w sklepach zoo zwykłych i internetowych ( ferplastu kosztuje około 30 PLN) , mozna tez przysposobić rure kanlizacyjną z PCV tak jest taniej choć mniej zdrowo. łatwo zrobić za to tunel z polaru , ja skorzystałam z jakiejś wyprzedazy hipermarketowej spodenek dla dzieci włozyłam jedną nogawkę w druga i umocowałam na klatce , dziewczyny zadowolone.

PS do zyczeń tez się dołaczam
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Elly »

Ojeeej :> a ja dopiero teraz zobaczylam zdjęcia mojej ciapągowej towarzyszki :P słodka, miałam okazje poznac :> jak tylko dałam reke do transporterka to zaraz lizała i podgryzała :D taka mała, fajna :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Ano ba, że fajna. 8) ;)
Zmobilizowałam się i zrobiłam małym taką kulinarną improwizację... Kasza manna z miodem, cukrem, wiórkami kokosowymi, owocami pól i lasów [herbalpets], kropelką syropu malinowego, kukurydzą i ryżem. Generalnie wszystko co lubią wrzuciłam do gara i ugotowałam. ;) Myślałam, że pęknę ze śmiechu jak Frytka i Pestka wskoczyły do miski, a potem łaziły całe pooblepiane trocinami... :lol:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Z dziennika pokładowego:
Ja się kiedyś zastrzelę... Poszłam do innego zoologicznego niż zwykle, bo bło mi po drodze. Co zobaczyłam za ladą? Dorosłego kapturka agouti. Samca. Wiek około 5-6 miesięcy [tak wywnioskowałam z opisu sprzedawcy]. Ktoś go kupił ale odniósł po dwóch miesiącach, bo zabaweczka się znudziła... :zlosc: No i oczywiście jak znam życie to w poniedziałek u mnie zamieszka... Mama to mnie serio z domu wywali... No chyba, że ktoś z forum będzie zainteresowany...
Dziouchy w miarę ok, w sumie nic ciekawego się nie dzieje, w głowach im tylko bieganie, spanie i jedzenie. :P
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Z dziennika pokładowego:
AAA! Help me... Piękny pan kapturek z poprzedniego postu siedzi wystraszony w klatce... Okazało się, że ktoś go oddał, bo wąż nie chciał go zjeść... :zlosc: Postaram się zrobić fotki... Wstępnie się ktoś na niego pisze?
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Widzę, że mój temat jest olewany na całej linii... :P no to macie fotkę Ashurki, robioną na szybko, telefonem, jednak zawsze coś... :hihi:
o, tutaj :hihi:
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Pestka, Frytka, Kluska & Ashura :)

Post autor: Dona »

Z dziennika pokładowego:

Ashurka niestety mieszka sama, nie da rady połączyć jej z moimi. Próbowąłam już wszystkich sposobów jakie bły tu kiedykolwiek omawiane i nic... No trudno... Jakoś dajemy radę. Pestusia niedługo skończy 2 latka... Martwię się o kruszynkę. Dostaje niezłe bęcki od innych, do miski się dopchać nie może... Ech, no nic, zobaczymy co będzie. A tymczasem przygotowania do pokazu. ;) Załączam Wam parę fotek. ;)


Ashurka :)
Pestuś najdroższa
nietoperki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”