Arala'n'co.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

no więc tak... w całym domu jedzie gigantycznym fochem i maksymalnym nieszczęściem ze strony Arali. nie dość że Dot ją zdominowała:

ja sie poddaje

to jeszcze denerwuje ją gościnnie Lunka:

jeż się jeży

staram sie jak mogę polepszyć humor pannicy, ale z różnym skutkiem mi to wychodzi :roll:

płacze za doniczką :P

Dot natomiast to jedna wielka wariatka i rośnie jak na drożdżach:

porównanie z ręką
micha

Lunka natomiast zrobiła w klatce nuklearną rozpierduchę na tyle że lepiej tego nie fotografować... zaraz sie zabieram za sprzątanie.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: Lulu »

ja sie poddaje
super fotka :zakochany:

a malenstwo jest okropnie malenkie...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

mała ma już 4 tygodnie i 5 dni więc nie jest najgorzej ;) i ma brzuchol mały bo non stop coś dostaje...

z resztą jak ważyłam dzisiaj Aralę to też utyła - waży teraz około 230gram :)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Arala'n'co.

Post autor: Guślarka »

Najładniej wygląda w ręce. Maleństwo koffane :zakochany:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

jedno zdjęcie - ale jakie :lol:

szczur z pomarańczowym afro
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: Lulu »

lol :haha:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

Lunka już spowrotem u Hanoverki...

Hjuston, mamy problema :? otóż Arala od kilku dni popadła w namiętną pasję iskania Dot, wszędzie, zawsze i o każdej porze. co bym nie spojrzała do klatki to Dot leży na plecać i piszczy (właściwie to nie pisk tylko monotonny trel złożony z pisków) a większa jedzie po niej zębami po całej długości... jak coś im powiem to Arala odwraca się do mnie z sadystyczno-morderczym błyskiem w oczach. przejdzie jej czy nie?

z drugiej strony Dot ma nowe hobby - obgryzywanie klatki (stara sprawa), ale robi to tak ładnie i równiuśko że jak już kompletnie obgryzie ją z farby to nie będzie to zbyt brzydko wyglądać jak dla mnie...
hanoverka
Posty: 159
Rejestracja: śr sie 31, 2005 6:56 am

Arala'n'co.

Post autor: hanoverka »

[quote="mazoq"]Lunka natomiast zrobiła w klatce nuklearną rozpierduchę na tyle że lepiej tego nie fotografować... zaraz sie zabieram za sprzątanie.[/quote]
Wiesz tu nie ma się co dziwić...ona tak zawsze ;)
Obrazek
moja Lunka koffaniutka:*:* :baby:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

ależ Dota urosła! ten mały tłuścioch już sie w jednej ręce nie mieści (jeśli byłaby mowa o jakimkolwiek "mieszczeniu", wierci się niemiłosiernie :twisted: ) ale cóż się dziwić, ma już nieco ponad 6 tygodni...
wymieniłam babom hamaczek na większy (z kawałka polaru od Krwiopijki ;) ) a Arala jako że spała przez jakiś czas w tym zalanym przez Dotę - dostała kąpiel, na którą zareagowała długim, pretensjonalnym piskiem. nowy hamaczek sie moim kobietom wyjątkowo podoba 8)
niestety moja cyfrówa pojechała do wawy więc póki co żadnych nowych fot :? ale ale... mam plan zrobienia starszej babie wściekłopomarańczowych szeleczek i wtedy nawet siłą aparacik ze stolycy odbiorę :twisted:
Mikulinka
Posty: 434
Rejestracja: czw lut 02, 2006 2:19 pm

Arala'n'co.

Post autor: Mikulinka »

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia ;)

[quote="mazoq"]szczur z pomarańczowym afro[/quote]
słodkie

Mazoq, wyściskaj ode mnie obie panienki :D
Od lewej: Małpka, Borsusia, Kretusia, Bimbla
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

wyściskam wyściskam ;)

swoją drogą... co mnie ostatnio wzięło tak na pomarańczowy? solidarność z ukrainą czy co? :drap:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

chciałam zakomunikować że dzisiaj Dota kończy 2 miesiące :occasion4: :occasion6: :zyczenia: :pijaki:

ma już piękne, dorosłe, szaro-czarne futro i jest tylko o 1/3 mniejsza od Arali :hihi: co starszą często zmusza do leżenia do góry brzuchem i poddawania się operacjom iskania przez młodszą :hihi:
Dota to rozrabiaka, ale nie przytulanka, stety bądź niestety ;)

a Arala dalej rośnie, niedługo obie kobiety będą ważone żeby zobaczyć ile im przybyło :hihi:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Arala'n'co.

Post autor: ESTI »

Wszystkiego naj naj naj. :occasion9:
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

PRZE-PRO-WADZ-KA!
ale bardzo powolna :? bo się okazało że zrobić kuwetę to nie taka prosta sprawa... chciałam zakupić jakiś kawałek laminatu ale w obi są tylko takie 4mx2m za jakieś 150zeta :shock:
póki co prowizorką zrobiłam dno z płytek podłogowych które nam po łazience zostały, a brzegi są z paneli ściennych w kuchni... pewnie jeszcze pod to wszystko dam coś nieprzemakalnego, i powinno ujść do czasu aż znajdę jakiś odpowiedniej wielkości kawał plastiku lub aluminium...
póki co do klatki włożyłam jedno pięterko i hamak... zrobiony ze spodni siory :hihi:

straszne mam wyrzuty sumienia bo nie mam się kiedy babami zająć :oops: szczególnie jak widzę jak wyskakują jak z procy na sam mój widok to mi się coś robi... tak bym je potarmosiła i w ogóle... a tu egzamin na egzaminie :sad2:

Dota uroosła... i jest żywym przykładem intensywnego ADHD oraz panikarą jakiej w życiu nie widziałam... dostała przydomek "Jeju!!!"
a Arala kompletnie się tej małej wariatce poddaje... i tak oto mam dzień w dzień widok na rozwaloną na plecach większą babę, podczas gdy mniejsza "wgryza" się jej w kark :drap:

a z takich innych ciekawości to będąc dzisiaj w obi kupiłam rosiczkę... i już ją zdążyłam nakarmić pająkiem :roll: przeurocza roślinka...
taa, od teraz będę latać po całej chałupie i łapać wszelkie robactwo....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Arala'n'co.

Post autor: limba »

[quote="mazoq"]tak bym je potarmosiła i w ogóle... a tu egzamin na egzaminie [/quote]
nie mow ze nie masz chociaz pol godziny zeby im poswiecic na wymolestowanie.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”