Mój klan

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

No nie mam niestety...pogadałam z mamą i nie mamy gdzie
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Mój klan

Post autor: Layla »

Kurcze, żebyś była z Gdańska to bym Ci pomogła, bo mam dwa transportery i dwie puste klatki :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mój klan

Post autor: Lulu »

to w czym Ty poprzednia szczurzyce do weta wozilas?

to popatrz na to co masz i poszukaj.
my kiedys jedna noc musielismy szczurzyce przetrzymac w koszu na brudne ciuchy (najbardziej sie nadawal, bo mial dziurki). moze macie koszyk piknikowy (i tu znowu, konieczna wrsja z 'wywietrznikami'). rozejrzyj sie tez za plastikowymi pedelkami, ktore mozesz podziurawic...

jezeli np uzywasz karmy megan to moglabys zrobic taki prowizoryczny domek na jedna noc z pudelka po tym... oczywiscie wczesniej trzeba podziurawic...

a ze ciekawska jestem to przy okazji powtorze pytanie:
Wiem bo mi sprzedawczyni powiedziała (to znajoma mojej mamy).Urodziły się w sklepie
to ile blazow w przodkach maja te szczury skoro twierdzisz, ze jeden z tych Twoich jest blaze?
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój ma?y klan

Post autor: Mimysia »

Zakładam nowy, o moim całym małym klanie i bez przykrych spraw.Otóż chcę przedstawić moje "niespodziewankowe" panienki.Shayde znalazł domek (dobry, u pani Kasi która prowadzi salon dla psów i kotów) Żal mi ale naprawde nie miałam warunków na trzymanie ich osobno a razem nie można :ops: .A teraz o moich dziewuchach.Pierwsza to Lulu, mamy podejrzenia co do blaze ale raczej stawia sie na huszczaka.W tym momencie czarna, biały brzuszek i pyszczek z białym paskiem między oczkami.Za parę dni dam fotki.Pepsi - jest u mnie od 1,5 godziny.Mała, jak skunksik tylko odwrotnie - biała z czarym paskie wzdłuż brzegu.Są przeurocze. :zakochany: Za parę dni dam fotki, na razie jeszcze dużo nie zrobiłam ale się nie boją.Są bardzo oswojone, Pepsi obrała w posiadanie wszystkie kąty i Shayde i Lulu razem wzięci :hihi: Już po pół godziny biegła po dachu klatki....do góry nogami :jezor2: Po prostu nie można ich nie kochać, ale tak jest chyba z każdym ogonem.No to jak nie mam fotek dziewczynek to dam pieskie:
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=699
Moja suczka rasy bouvier des flandres
http://img120.imageshack.us/img120/5993 ... 6050ei.jpg
Tu druga focia
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=698
I kundelek Kajtek "uśmiecha się" do aparatu :) Dawno mnie na forum nie było, a jeśli to rzadko pisałam ale mam nadzieje znów znaleźć tu przyjaciół a nie wrogów którzy nadal sądzą mnie po tym co chciałam kiedys zrobić z braku nie wiedzy. Więc witajcie! (Jeszcze raz)
Ostatnio zmieniony pn cze 12, 2006 2:13 pm przez Mimysia, łącznie zmieniany 1 raz.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mój klan

Post autor: limba »

Nie usuwa sie tego co pisze mod lub admin!!
Ostrzezenie!
limba81 mod
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mój klan

Post autor: Lulu »

Polaczone z tematem istniejacym. Kazdy uzytkownik ma jeden temat o swoich zwierzakach i prosze nie robic balaganu i zakladac kolejnyh po kazdej zmienie w stadzie.
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Mój klan

Post autor: sachma »

obie mi na husky wygladaja :) tylko ta jedna niestandardowa ;) sliczne i malenkie :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Mój klan

Post autor: Oleczka »

powiem tylko jedno: sliczniaste :zakochany:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

No cóż...panienki rosną jak na drożdżach :jezor2: O ile się nie mylę to Lula ma już 5 tygodni a Pepsi 4.Jedynym naszym kłopotem jest to, że mrs Pepsiak w niektórych miejscach wychodzi międzi prętami o.0. Nie wiemy jeszcze czy kupić jakąś mniejszą klateczke (akurat na transporter) i jej nie przenieść, ale szybciutko rosną jak mówiłam :) W piątek wyjeżdżam i nowych wieści nie będzie aż do września ale po wakacjach zrobie nowe foteczki i pokaże moje duże dziewuchy :hihi: Tylko na mojej działce było malowane, i nie dawno poprawiane, nie wiem ile czasu musi upłynąć żebym mogła je zabrać ze sobą :drap: Pani która hodowała te szczurki mówiła że od paru dni same jedzą dopiero, inny miot dopiero zaczął i powiedziała żeby po tygodniu stopniowo dawać im jabłka, marchewki, małe kawałki bo mogły mieć kłopoty z trawieniem i nie przeżyć sensacji żołądkowych.Co prawda już jedzą ziarenka bez kłopotów ale chciałabym kupić im gerberka, kiedy mogę im go dać i jak zacząć żeby sie nic nie stało?
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Mój klan

Post autor: Oleczka »

mysle ze gerberka marchewka + jablko mozesz spokojnie juz dac :) ja jak kupuje gerberki to biore te dla maluszkow na opakowaniu jest napisane od ktorego miesiaa zycia mozna dawac :) no czasami z Mysia szalejemy i wcinamy owoce tropikalne bo ja lubie :D
ehh tez mnie nie bedzie az do wrzesnia no chyba ze czasami uda sie dorwac gdzies neta :P
a z tym ze udaje sie jej przecisnac to moze jakims drucikiem albo czyms przewlecz zeby zrobily sie mniejsze odstey i mysle ze to na tydzien bedzie bo te maluchy tak szybko rosna ze ja swojej nie zdazylam zdjec porobic jak byla szkrabem :cry:
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

To są chyba krzyżówki z myszami ;P ale na razie jest dobrze.Są grzeczniutkie.Lula to raczej strajchajło, tylko w klatce jest zuch ale jak ją wyjąć to do klatki od razu, czasem (jak klatka poza zasięgiem) do mnie.Pepsia raczej mało bojaźliwa, umie się nacieszyć pieszczotami i iskaniem ale raczej od razu wyrusza odkrywać świat 8) Są troche inne niż na początku ale wtedy nie były jeszcze tak oswojone z tym miejscem xP mają duży domek z pudełka, dostały kolbę i w wakacje będę mogły popływać jak zechcą i kopać w ziemi bo im dam^^ pytanko, kiedy husky "haszczeją"? PS moja przyjaciółka ma ok 3-4 mc szczurzyce która jest już większa od mojej Miki gdy ta była dorosła, to normalne? o.0?
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

Sprawozdanie z gerberka :) Lulu - cała w skowronkach.Prawie mi łyżkę wyrwała i dostaje bzika kiedy zapachnie gerberkiem przy klatce :hihi: A Pepsi... nie lubi :drap:
Kupiłam jarzynową z kurczakiem, następnym razem wezmę owoce i wtedy zobaczymy ;) :jezor2:
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

Mój klan

Post autor: Mimysia »

Powrót...i panienki które mają 6 m-cy! :D
http://images1.fotosik.pl/241/186bbd8754b75249.jpg
http://images3.fotosik.pl/232/5fc7739ba4df7866.jpg

http://images3.fotosik.pl/232/94e3a3706fdffafa.jpg
http://images3.fotosik.pl/232/3e084d123bb1b950.jpg

:ops: Zapomniałam trochę o tym forum...

A klatka obgryziona =/

Fotki zamienione na linki. Zapraszam do zapoznania sie z zasadami umieszczania grafiki na forum.
/ mod. LuLu
Ostatnio zmieniony czw lis 30, 2006 8:14 pm przez Mimysia, łącznie zmieniany 1 raz.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Mój klan

Post autor: limba »

Lulu swietnie jasnieje.

Sliczne dziewczyny :thumbleft:

Witamy ponownie! :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”