Sytuacja dosyć awaryjna.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Lady Makbet »

Podobno to już któryś z kolei (chyba 3 ) miot tej szczurzycy. pierwszy wziął sklep zoologiczny, o pozostałych nic nie wiem, mówi, że wydała.
Miseczkę też ma wstawioną ale również nie widziałam, żeby piła..
Kaszkę zaraz idę kupić. ;)
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Blue »

Hej!! Jesli chodzi o malucha, niech sie przez kilka dni przyzwyczai do zapachów i nowego domu. Jesc niech je- racja z kaszkami ,jogurty tez sa ok. Skoro taka mala to nie dawaj sera i miesa, bo to rozwala rzaladek. Daj jej sie oswoic z otoczeniem i zacznie jesc :D
Powodzenia!!!
Miyako
Posty: 60
Rejestracja: wt sie 22, 2006 10:20 am
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Miyako »

Z moim szczurkiem też tak było, że na początku dużo kichał, ale to się zmieniło.

Cieszę się, że z małą jest już lepiej. Po takich przejściach pewnie potrzebuje dużo miłości, którą z pewnością znajdzie pod Twoją bluzą :lol:

A co do tej dziewuchy, to też się zastanawiam, jak potraktuje swoje dorosłe szczury... Skoror mogła to zarobić z takimi maluchami, to i z dorosłymi. Radziłabym Ci z nią poważnie porozmawiać, może dzięki Tobie uda się uratować kolejne szczurze życia.
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Lady Makbet »

Uszzz, ona by tylko w rękawie siedziała ;) I drapie mnie tymi pazurskami ;) Urocza..
Myślę, że przydałoby jej się towarzystwo. Bo szczurki jednak nie lubią być same...
Jak myślicie, lepiej teraz wziąc jakąś szczurę czy jak Mała podrośnie?

Postaram się. Ale ona zapewne nic nie zrobi bo to tak fajnie iść z dwoma szczurami na ramieniu przez miasto. :x
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Asiu »

Zdecydowanie teraz! Jak obie będą małe łatwiej i szybciej się do siebie przyzwyczają. Super - dobra decyzja. :thumbleft: Trzymam kciuki
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Elbereth »

[quote="Lady Makbet"]Postaram się. Ale ona zapewne nic nie zrobi bo to tak fajnie iść z dwoma szczurami na ramieniu przez miasto.[/quote]
Lady Makbet, jeżeli ona nie chce oddać szczurów w dobre ręce (co byłoby najlepszym wyjściem dla ogonków...), to może chociaż przekonaj ją, żeby wykastrowała samca, albo jednego szczura oddała (oczywiście w dobre ręce, nie do zoologika albo dla węża) i wzięła dla tego drugiego kumpla/kumpelę tej samej płci. Albo niech wyda trochę kasy w studiu piercingu/tatuażu, ludzie też będą się na nią gapić ;) .

A co do drugiego szczurka, to lepiej weź teraz. Łatwiej się do siebie przyzwyczają. Poza tym obydwie będą miały towarzystwo do zabawy :D .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: mataforgana »

tak tak, im szybciej i wcześniej tym lepiej :)
jeśli weźmiesz kolejną mała, dziewczynki będą jak siostry :]
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Lady Makbet »

ale oswajanie chyba będzie trudniejsze...
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Layla »

[quote="Lady Makbet"]ale oswajanie chyba będzie trudniejsze...[/quote]

Nie będzie, dziewczynki będą pewniejsze siebie, bo w grupie raźniej ;) I noce będą weselsze ;)
Obrazek
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Lady Makbet »

No to dobrze, postanowione ;) Teraz musze poszukac jakiejś szczurki. ;) Bo u nas w sklepach to albo nie ma szczurów albo samce. -__- achh..marzy mi się taka biała, albo rudawa ;) albo czarna...mm ;) może ktoś wie coś o małych szczurkach do wydania? i najlepiej ma możliwość transportu do Radomska albo Częstochowy?
bo Lola nie akceptuje Małej. włożyłam Lolicie do klatki chusteczki osiusiane przez małą, omijała to miejsce z daleka, posykując. uh, trudno.
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Asiu »

Poszukaj w dziale Zwierzaki. Kupa szczurasów jest do adopcji. Z transportem też okazuje się, że nie jest tak źle ;)
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: AngelsDream »

Życzenia dobrego samopoczucia dla szczurki ode mnie i moich facetów. A Twoja koleżanka to ile liczy lat, ze taka wielka z niej hodowczyni?
Wyjątki i dwa psy.
Lady Makbet
Posty: 55
Rejestracja: śr sie 23, 2006 10:37 pm
Kontakt:

Sytuacja dosyć awaryjna.

Post autor: Lady Makbet »

16...

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pon Sie 28, 2006 12:36 am ]
Temacik podzielony. >>KLIK<<
Ostatnio zmieniony ndz sie 27, 2006 11:53 pm przez Lady Makbet, łącznie zmieniany 1 raz.
Niby jest wygodniej a jednak czegoś brak
W tym toksycznym bałaganie ani my ani wy
Nie mamy szans.


Obrazek
ale o co chodzi z tymi jajami to ja nie rozumiem... ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”