BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

jejku, cudne chlopy :zakochany:

A ja sie domagam fotek Toffika :jezor2:
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Bardzo dziękuję za zmianę tematu :przytul:

W moim stadzie wszystko gra :) Toffik chyba przyjął do wiadomości, że "małe uszate" zostanie z nami na dobre. Muszę tylko Batmanka osobno karmić bo Toffik wyrywa mu co smaczniejsze kąski (norma), a Batman jest jeszcze za mały żeby postawić się klusce tak jak Bakuś.
Ponieważ w moim domu przez ostatnie dni zrobiło się dosyć chłodno, zawiesiłam chłopakom w klatce dwa polarowe hamaki... a w zasadzie jeden hamak i jedną kapuzę w której urządziły sobie fajną skrytkę. Biedactwa nie mogą się zdecydować w którym "łóżeczku" spać więc co chwilę widzę je gdzie indziej i w różnych pozycjach ;) Batmanek (ponieważ był lekko przeziębiony) noc przespał w transporterze (a w zasadzie koszyku piknikowym) otulonym kocem, wyłożonym ciepłymi szmatkami. Zastanawiam się czy dobrze robię :drap: nie wiem czy mam go potrzymać przez noce jeszcze w tym koszyczku czy pozwolić mu na spanie z chłopakami w hamakach (on tak bardzo chce z nimi spać).

Satanko obiecuję, że jutro pojawi się więcej zdjęć mojego kluchonika :)
A na razie tylko trzy... każdy z osobna:

TOFFIK zamyślony ;)
Obrazek

BAKUŚ - coś mnie swędzi
Obrazek

BATMAN zaspany
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

toffiś :zakochany: :zakochany:

zreszta chlopy slodziuchne :P :zakochany:
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Ubiegłą noc przespaliśmy razem, bez żadnych bójek i pisków... co bardzo ucieszyło naszą panią...
Obrazek

...rano Bakuś poznał pewną piękną góralkę o imieniu Matylda...
Obrazek

...ja postanowiłem odświeżyć nieco futerko mojego starszego brata...
Obrazek

...ale mój brat wolał chyba inne zajęcia...
Obrazek

...i z uporem maniaka niszczył moją pracę...
Obrazek

Starsi bracia znaleźli sobie zajęcia więc skoczyłem zobaczyć co też porabia moja pancia...
Obrazek

Mogłem się domyślić... że znowu robi zdjęcia :roll:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: AmericanIdiot »

nie dośc że szczury prześlicze to jeszcze świetne komentarze ;) :thumbleft: Wymiziaj kluchy ;) :D :jezor2:
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Dziękujemy, dziękujemy :) Kluchy wymiziane (jak ja lubię je miziać :zakochany: )

Wczoraj, korzystając z tego, że mały łapał słoneczne ciepełko i się nie ruszał :jezor2: , zrobiłam mu kilka fotek. Można zobaczyć moje małe uszate stworzenie w pełnej okazałości (a jak się przyjżeć to i mnie na zdjęciu widać ;) ktoś zgadnie gdzie? :jezor2: ).

Obrazek

Obrazek

Ha ha ten jego wyraz pysia mnie rozwala :lol2: Ktoś mógłby pomyśleć, żę taki aniołeczek z niego...
Obrazek

O moim małym uszaku mogę powiedzieć, że... jest strasznym diabełkiem, wszędzie go pełno, skacze na klatkę z łóżka :shock: i... jest strasznie wybredny jeśli chodzi o jedzenie :roll: Na szczęście powoli poznaję jego upodobania kulinarne i maluch je za dwóch. Jego ulubionym jedzonkiem jest wapno... odkąd tylko ma do niego dostęp to podgryza i podgryza (w przeciwieństwie do Bakusia i Toffika).
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: AmericanIdiot »

Ha ja widzę cię w oczkach przystojniaka :D No i bluzkę widzę czyjąś ale wątpię żeby ci o to chodziło :P
No, no chłopak śliczny :D Pozdrawiam ;)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Katie
Posty: 170
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 7:02 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Katie »

Uffff, udało mi się znaleźć chwilę spokoju i zasiąść do komputera :D

Śliiiczne zdjęcia, wyjątkowo podobają mi się fotki całej trójki i Bakusia z góralką ;) No i czochranie Toffika przez maluszka (oj, jak dawno mnie nie było...).
Batmanek faktycznie wyglada przesłodko :zakochany: Ma takie wieeelkie, pięęękne oczy ;) I, czy mi się tylko wydaje, czy on naprawdę błyskawicznie rośnie? :shock:

Buziaki dla wszystkich Twoich ogonków :D A zwłaszcza dla Bakusia, którego po prostu uwielbiam oglądać (takie małe, miłe dla oka deja vu ;) )
Nie ma mnie i raczej nie będzie.
Kontakt proszę przez PW - tak będzie najszybciej.
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

A kogo ja witam :D wreszcie!

[quote="Katie"]I, czy mi się tylko wydaje, czy on naprawdę błyskawicznie rośnie? [/quote]
Nie wydaje Ci się Katie... rośnie jak na drożdżach (dietka dietka... i geny :D)

Dziś mój mały słodziak wybrał się na wycieczkę do PUDŁA... które mieści się w przeciwległej cześci pokoju niz klatka... sukces (pomijam fakt, że Toffik go stamtąd po jakichś 3 minutach przepędził... pan na włościach, cholerka ;) ), Batman robi się coraz odważniejszy i ciekawski.

[quote="AmericanIdiot"]Ha ja widzę cię w oczkach przystojniaka [/quote]
Gratuluję spostrzegawczości :D

I... co prawda chwaliłam się już w innym wątku... ale pochwalę się i tutaj. Będzie czwarty chłopak... rexikowe, dumbusiowe blaze cudeńko :zakochany:
Batman będzie wreszcie miał kompana do zabaw :hihi:

Wkrótce postaram się wrzucić jakieś foteczki.
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

ajajajajaj :zakochany:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: AmericanIdiot »

ouuu :D Będzie wesoło :D Czekam na foty ;)
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: Chesti »

Wczoraj odbyła sie mała sesyjka zdjęciowa. Sporo jest zdjęć z tzw. sesji ogródkowej... wiem wiem że to już było, ale moje miśki tylko na drzewie potrafią przesiedzieć w bezruchu dłużej niż pare sekund ;)

Zapraszamy do oglądania :)

BAKUŚ

Obrazek

Eeee... co jest?

Języczek

Zamyślony i piękny :*

TOFFIK

Obrazek

Mniaaaam porzeczka

Buszując we włosach ;)

BATMAN

Obrazek

Ale mina!

No co? Ja nic nie robiłem

BAKUŚ & BATMAN

Obrazek

A tutaj rozmaite "fazy iskania" (wybaczcie jakość)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 4abda.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 5621d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... cccbb.html

I jeszcze coś :) Zdjęcie oczywiście nie zrobione przeze mnie tylko przez kochaną babcię nezu :thumbleft:
Mój mały cudowny synalek :zakochany:
CHE
Więcej jego zdjęć można pooglądać w temacie o miocie "C" Rat`s Troop :hihi:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: mataforgana »

taaa, Chesti, piekne stadko :D

Che też rośnie jak na drożdżach, coooraz słodszy... :zakochany:

miziaki dla reszty stada :D
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: sauatka »

aaaaaaauuuu bede wyc do ksiezyca zeby mi sie takie piekne chlopy przysnily :zakochany:

Tofficzeeek :zakochany:

aa mrauu, Bakus, Batmanek... :zakochany: a Che omg :zakochany:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

BAKUŚ, TOFFIK, BATMAN & CHE

Post autor: AmericanIdiot »

najbardziej podoba mi sie zdjęcia z tofikiem jak buszuje we włosach :zakochany: Mam nadzieję że sie nie obrazisz jak dam je na tapete? :D
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”