Soho ratjes = Kisiel i reszta

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

... dawno nie pisalam - brak czasu -
troszke zdrowko malej Bianci szfankowalo ,poszlysmy a raczej pojechalysmy na rowerq ;) do weta ... dala jakis antybiotyk + antywirusowe picie ... dzis juz nie grucha - mam nadziejej ze tak zostanie bo mi juz spokoju to nie dawalo - po tym co sie dzialo/dzieje :?: ze szczurkami po pokazie zupelnie spanikowalam :evil: mimo ze gruchala byla jak zawsze pelna energii a dzis :?: szatan w nia wstapil ( wiec chyba znacznie lepiej z nia ... ;)) gania po pokoju jak szalona zatrzymuje sie tylko w momencie stykniecia z szafka lub drzwiami :hyhy:
... reszta stada jak najbardziej :thumbleft: ostatnio nazekalam na brak aktywnosci z ich strony ... a na dzien dzisiejszy oczy musze miec w kolo bo 5 stforow na wolnosci to :lol2: to za duzo jak na jedna pare oczu ... one sa wszedzie :bije: kochanilue moje :lol2:
jeszcze fotka Blutka ktory sie zastanawial bardzo dluuuugo czy ryz z warzywami jest smaczny . . . :lol2:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

Z Blutka jest bombowa kulka :hyhy:
I jak sie czuje mala po lekach? pomagaja?
Ostatnio zmieniony sob cze 03, 2006 10:20 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

[quote="limba81"]I jak sie czuje mala po lekach? pomagaja?[/quote] a dzieqje ma sie dobrze . . . by nie zapeszac :) mam nadzieje ze to juz koniec
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Fatty »

Blutek wprawił mnie w pogodny nastrój, rozbrajający jegomość ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

jej jak milo - nie bylo mnie all day ( nie tak jak codzien ...) jak tylko weszlam do pokoju to te moje smrodki podbiegly sie przywitac jakby mnie z miesiac nie widzialy :lol2: kochane me glizdeczki :przytul: teraz siedza mi na kolanach i sie przepychaja :D nie zeby byly caly dzien same o nieeee byl Qba ale widocznie za mna tesknily ;)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

[quote="soho"]nie zeby byly caly dzien same o nieeee byl Qba ale widocznie za mna tesknily [/quote]
a tam Qba ;) pancia, pancia... :hihi:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

no ba nie na darmo sie mowi ze scury sa inteligetne madre stfory 8) wiedza kto w domu ( pokoju ;) ) rzadzi :!:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

RE: Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

tadadaaa :wowrat:a dzis moj maly wielki Blucio ma urodzinki :loverat: juppppi to ju 2latka stara dupa z niego (fotki wieczorkiem) bedzie imprezka na jego czesc :D
a tym czasem
:ziewrat:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: sauatka »

Najlepszego Blutek! :P
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

STOOOOOOOO LAAAAATTTTT dla BLUUUTKA!!!! :hoprat::smykrat:
Zdroweczka, zdroweczka i jeszcze raz zdroweczka ...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: merch »

sto lat !!!!i najlepsiejszego zn m. innymi natki pietruszki:)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

RE: Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

Pan B bardzo dzieqje i szyqje sie na wielki kąs muffina :D
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

RE: Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

no time gosh wrrr
anyway mam foto Blucika przed samym wyjazdem do Pl mu pstryknelam sesyjke , ktora miala byc robiona juz w zeszlym roq - to sombrero specjalnie dla niego przywiozlam z Espaniol :D moja mala wielka kuleczka BLUTINEK
A Glutinka moja miala w zeszlym tygodniu urodzinki - ja niedobra pancia nie napiasalam nic o niej be be ale miala impreze , wiec mysle ze mi wybaczyla ... bidulka cala w jakis "kulkach" jest juz jej zadna operacja niczym takim nie chce meczyc , czuje ze coraz mniej czasu zostalo nam razem ;( i serce mi pekalao :cryrat: przy wyjezdzie do PL ale nie moglam jej wziazc ... nie chce meczyc ich 8godzinna jazda - to bez sensu :ziewrat:
Paciusiu tesknimy za Toba bardzo :aniolrat: to tak dla mej samej notka bo nie umiem pogodzic sie z jego odejsciem ...
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”