Soho ratjes = Kisiel i reszta

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

Tak teraz przyszla w koncu pora na moje scury i popisze sobie troszke o nich ...
Na poczatq byl Kisiel ...
Moja niunia kochana ... Kisielek najslodsza istotka jaka stracilam :( przez glupote ... trafil do mnie ( nie wiem w jakim wieq) 17 grudnia 200cos tam ;)
Qpilam go za namowa kolezanki , ktora tez miala szczurka pieknego "szarego" stwora - Nut'a (wczesniej nie mialam takich "malych" zwierzatek - wiecznie psy i psy i psy ...)

Od poczatq bal sie podlogi jak ognia - przeskakiwal przez wszystko i wszystkich zeby tylko nie stapnac na zimne panele eh to bylo komiczne ... pamietam go od zawsze jako spiocha tylko spal i sie drapal spal i drapal ... od czasu do czasu przebiegl sie po pokoju na kontrole i do wyrka :) spal zawsze ze mna - a ja jak paralityk w nocy sie wyginalam z mysla o nim co by go nie pokopac ...(spal "wnogach")
Qpilam go za namowa kolezanki , ktora tez miala szczurka pieknego "szarego" stwora - Nut'a wczesniej nie mialam takich "malych" zwierzatek - wiecznie psy i psy i psy ...
Strasznie mi go braqje wspolnych spacerow wieczorkiem po parq :D pikniqw ze znajomymi nad kanalami .. podrozy do Polski ( no moze dla niego to nie ylo nicfajnego ...
... za kazdym razem rycze na sama mysl o nim .. ale czy to ma sens ? Wierze ze sie kiedys z nim spotkam i to mnie jedynie pociesza :(

Qleczko przepraszam Cie za wiesz co ... :*
a tu foteczki Kisloslawa Zdzislawa :D ---> w lusterq z bananem <--- :hihi: ...

a o reszcze napisze ;) pozniej ...
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: limba »

soho wszyscy sie spotkamy po drugiej stronie :D...Kisiel byl przecudny :D mam nadzieje ze bawi sie z moimi ciurkami :D
Nareszcie zalozylas swoj , a raczej Twoich slonc temat :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Kaka »

a co słychać Soho u teraźniejszych szczureczków??? bo wydaje mnie się ze nie opisałaś wszystkich :hihi:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Masterton »

Soho, dawaj cdjęcia Blutowej gromadki, no już ;)
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Lulu »

oooo, doczekalismy sie Sohowego temaciku ;)

przylaczam sie do prosb o newsy i fotki odnosnie obecnych Twoich szczurzastych. :hihi:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

ok ok juz pisze :)

Blut'i i Glucinka trafili do mnie po tym jak zakochalam sie w szczurach Master - Vanilla i Shake byli u mnie kilka dni i dop wtedy poznalawac zaczelam szczurza nature ... ( kochane sloneczka z nich :D )
Bluti mial byc DUMBO ... a Glucia miala byc CHLOPCEM ... :roll:
Blut to taki panikarz zawsze zwiewa do mnie jak sie cos dzieje a tak slicznie zawsze sie "chwieje" jak albinos :zdjecie: i wygina na boki o tu widac :D ---> wyginam cialo smialo:D
Jest wesolym szczurkiem i mog smialo stwierdzic ze po kastracji :( odzyl stanowczo - zawsze byl podgryzany przez Pacjenta i dominowany przez niego tylko ze wzgledu na Bluta zdecydowalam sie na kastracje ... o przebiegach kastracji pewie jesczze napisze bo to byl dlamnie horror a dla nich chyba cos w rodzaju terroru :/ no ale ... juz po
to na tyle bluta na dzis;) o reszcie soon :P

a tu jeszcze QLECZKA z Bluta
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Lulu »

slicznusie masz te szczurki :zakochany:
bym mogla na te fotki patrzec i patrzec i patrzec i patrzec i patrzec i... ;)
a Blutowa kuleczka juz zupelnie mnie rozczulila :zakochany:
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

LuLu tylko troszke szkoda ze moj Blucio nie jest az tak blutowy jak Twoja Ciu ona ma sliczny kolorek :D no i nie taki jak Floyd Lail'y .... e to tylko kolorek :)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Kaka »

Soho Twoje ciury są the best i koniec kropka :lol:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Masterton
Posty: 1153
Rejestracja: czw paź 28, 2004 2:20 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Masterton »

Blut jest absolutnie przecudowny
I dlaczego nie wiedziałam, że Glucia ma biały brzusio? :)
i odszedl syjamski kawalek mnie...
przydeszł balijski...
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

ok to teraz sesja z Glucinka :D ona to jest wariatka w stadzie mym malutkim niczego sie nie boi i zawsze jej pelno wszedzie ... moje uchi kochane uwielbiam ja - taka malutka kruszynka z niej ok to teraz foty Glu uwielbia sie wspinac - mysle ze zostala by alpinistka gdyby dane bylo jej byc czlowiekiem;) ma owszem bialy brzuszek i skarpeteczki tak jak koleznaka Danka
a Danka to rozrabiara jest :wsciekly: wygryzla dziure w materacu co cieszy sie wielka popularnascia wsrod reszty szczurow i draza w nim sobie tunele ... taki tunel jej nie wystarczyl ... a dolaczyla do nas ze wzgledu na pomylke hodowczyni od ktorej mam Blutka i Glucie ( mialo byc Bluti i Gluti) i zeby Glu nie byla samotna ( bo Blu mial juz Pacjenta) to dostala Danuske ze sklepu :zarowka:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: ESTI »

Rewelacyjne szczurki masz soho, wiec dziwie sie, ze dopiero teraz je nam pokazujesz... nununu - bardzo nie ladnie ukrywac takie slicznosci. ;)

Wspaniale, kudlate pysznosci. :zakochany:
Obrazek
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Kaka »

nonono :D temat sie rozkręca :D gdybym mamie pokazała Danuskę to by się wściekla bo sama takk ma na imię :lol: kiedys juz jej o tym wspomniałam no to powiedziała jedynie " NO NIE !! SZCZUR Z MOIM IMIENIEM !!"
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: soho »

musze sie pochwali ze ... moje wszystkie 4 zboooooje biegaja sobie po pokoju razem :D (2 chopaki + 2 dziewuchy :!:) laczenia w sumie jako takiego nie bylo ... od stycznia nie przegradzalam klatek i przez kilka dni puszczalam je razem ale teraz ... hu hu jaka maja wszyscy radoche :!: :!: :!: w zyciu nie widzialm ich TAK szczesliwych ( nawet wzielam sprawdzilam jeszcze raz podowozie chlopaqw czy nie maja przypadkiem tych usunietych jajeczek bo az nienormalnie zadowoleni biegaja ;) )

nie mialam czasu na fotki dzis ale znalazlam te zaraz po kastracji sadystycznej - chlopaki w kaftanikach zasliniony Blut'or i o co chodzi - Pacio
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Soho ratjes = Kisiel i reszta

Post autor: Kaka »

WOW :D ale oni śmiesznie wyglądają w tych "kołnierzach" a jak spali?? chyba niewygodnie....napewno były śmieszne arie z tym związane...:wink:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”