Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

magda18, no na zewnątrz :P mieszkam na pierwszym piętrze ale piętra są wysokie, bo i mieszkania wysokie :P
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

O łał...:shock: Mycie okien jako sport ekstremalny;) Myślałam, że może to parterowy dom..można umyć okna stojąc w ogródku;)

Czeka mnie dzisiaj kolejna wyprawa do Raczyńskich..wczoraj przesiedziałam w bibliotece 4 h, wertując z zapałem materiały do matury z polskiego. Do poniedziałku musimy oddać bilbliografię podmiotu i przedmiotu. Takiego oblężenia bibblioteka chyba już dawno nie przeżywała, sami maturzyści;D Do tego byłam w niej po raz pierwszy, więc zorientowanie się w zawiłych formalnościach (te małe metalowe drzwiczki za którymi jest dziura w ścianie do której wrzuac się 'formularze'XD) zajęło mi troche czasu..;) i ten monopol na ksero! 22gr za jedną stronkę a4! Zdzierstwo w biały dzień...a nie można wynieść książek poza obreb biblioteki...:/ gdzie wolny rynek?
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Do poniedziałku? U mnie mamy oddac do 4-ego czyli do środy :P
Wszyscy się maturą przejmują a ja nic - luuuz, blus kalifornia i leserstwo. Zapewne dlatego,ze to jeszcze nic pewnego czy mnie do matury dopuszczą- ach te moje ambicje! ;)

Mobilizacji nie mam żadnej... już nawet tak niedawno wielbiona przeze mnie żubrówka z jabłkowym nie działa ;) : mam zaproszenie na seans filmowy w miłym towarzystwie i żubrówką( :D ) na wtorek... czyli aby pójść zawczasu musiałabym się nauczyć na środowe sprawdziany...ale tak mi się nie chce, więc chyba baju,baj żubrze :P
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: 'Asia »

Fatty, widzę że masz dokładnie takie podejście jak ja miałam przez maturą :D Kropka w kropkę:
Wszyscy się maturą przejmują a ja nic - luuuz, blus kalifornia i leserstwo. Zapewne dlatego,ze to jeszcze nic pewnego czy mnie do matury dopuszczą- ach te moje ambicje! ;)
;)

Karen :shock: faktycznie ktoś bez wyobraźni montował te okna...

A moje okna nadal tkwią nieumyte... :|

EDIT// Żeby było śmieszniej - temat mycia okien pojawił się już nawet przelotem na naszym dzisiejszym poznańskim spotkaniu zaszczurzonych :mykrat: :D
Ostatnio zmieniony ndz kwie 01, 2007 11:59 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Fatty, żubrówka to moja klasowa, obowiązkowa oblotówka:D mamy wychowawcę abstynenta, na którego wołamy Żur....i wszystko jasneXD W sobotę znowu przesiedziałam 5 h w bibliotece...wróciłam po 19 do domu i dalej zakuwałam....w niedzielę przed spotkaniem przesiedziałam 3 h nad bibliografią, opraowaniami itp. Na spotkanie dotarłam odmóżdżona i zasypiająca w połowie zdania....:D aż cud, że nie zwinęłam się w kłębek na kanapie i nie skimałam...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

nie moge sie skupic na nauce... kurde... tak dobrze mi szlo a teraz wszystko sie sypie... sama na zawolanie sobie cos dolozylam co mnie teraz meczy... jeden kretynski wyjazd i swiet przewrocil mi sie o 180 stopni...po co tam jechalam?
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

Bibliografia maturalna... mam się zabrać dziś za robienie, a Wallenroda mam w wersji online i opisać go nie umiem, natomiast Makbet...nie ma strony tytułowej.A biblioteka nieczynna! I co ja zrobię :( Tak wiem, tak to jest jak się zostawia wszystko na ostatnią chwilę.

Mam prośbę ogromną: ma ktoś Makbeta i/lub Wallenroda w domu? A jeśli tak, to czy może mi przepisać ze informacje ze strony tytułowej? nr wydania, wydawnictwo, miejsce i rok wydania? Bardzo proszę :(
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Lidianna
Posty: 38
Rejestracja: śr sie 09, 2006 8:57 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Lidianna »

Makbet
w przekładzie Macieja Słomczyńskiego
Wydawnictwo Zielona Sowa
Kraków 1997

Proszę bardzo
Ps. świetna książka, jak wszystkie Szekspira zresztą :)
Szczurze Skarby - Plum i Kicia
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

dziękuję bardzo :) i wallenroda już dorwałam więc może nie będzie tak źle :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fiolka »

Ktoś mi się włamał do konta na onecie i zmienił hasło:diabrat: konto akurat z moim imieniem i nazwiskiem. Jeszcze mi tego k...a brakowało :///
Dosyć piekła kobiet.
Mój brzuch- moja decyzja.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Lulu »

Fiolka, spokojnie. Mam dzis ten sam problem i to na trzech kontach, wiec cos mi sie wydaje, ze to ogolny problem onetowy i nikt nie moze sie zalogowac...

Co nie zmienia faktu, ze przyszlam tu pomarudzic, bo na waznego maila czekam i sie nie moge na skrzynke dostac :|
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

a ja znalazlam suuuper klatke dla Ogonków i nie mam na nia pieniedzy ;( ;(.i jeszcze mama drze ryja ze za 180 pln ma sie duzo innych rzeczy i ze to pieniad w bloto bo maja gdzie biegac...
Ostatnio zmieniony wt kwie 03, 2007 5:52 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Fiolka
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 02, 2006 1:31 pm
Lokalizacja: Warszawa Wola

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Fiolka »

No to mam nadz, że to problem z onetem. A ja już sobie w głowie podejrzenia fabrykowałam :hmmrat:
Dosyć piekła kobiet.
Mój brzuch- moja decyzja.
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Livonia »

niewiedziala m ze chodzenie na pokazie jest takie trudne dzisiaj po kursie umieram jak bym z 8 godzin pracowala choelra mialy byc swykle targi a nie jakies cholerne pokazy - rece nei tak noga nie tak obkret ze zlej strony.... eh... ale takie sianko piechota nie chodzi :P wydawalo mi sie ze nie ma nic prostszego niz przejsc sie po wybiegu.... eh;P
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

Livonia a ja bym tak fotki chciała skromnie :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”