Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Czemu wszyscy mi utrudniają życie? Wmawiają mi, że jestem mocno szczupła, że schudłam. A ja doskonale widze ile sadełka mi urosło :-X Próbuje coś z tym zrobić, ale pocieszona tym, że mojej wagi po mnie nie widać, żre dalej...
Porażka
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
ciufcia
Posty: 70
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 8:05 pm

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: ciufcia »

Daawno mnie tu nie było i nie wiem za który dział się zabrać :P
Straszna pogoda, a jutro mam zamiar wybrać się do koleżanki, a mi się nie chce.
Ferie się kończą...
Awatar użytkownika
Mortycja93
Posty: 198
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 12:31 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Mortycja93 »

Pogoda brzydka, chce mieć już długie włosy i grzywkę na bok, zła sytuacja w klasie, :p noi zauroczona w chłopaku którego nie znam i nawet nie wiem jak poznać ehh :(
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: alainaprv »

A mnie nie chce Piotruś:(
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Karen »

depresja urodzinowa? Zdecydowanie. 3 lata do ćwierćwiecza. Ostatnio nawet siwy włos znalazłam. Paranoja :/ dobrze, że rodzinka nie pamięta (oprócz matki) to uniknę tego całego cyrku z obściskiwaniem, wydzwanianiem z życzeniami. No i co tu dużo mówić. Nie lubię swoich urodzin i już. Psychicznie czuję się fatalnie, fizycznie nie lepiej..
idę spać bo się rano w pracy muszę zjawić :/
Awatar użytkownika
pisze
Posty: 40
Rejestracja: śr gru 05, 2007 8:01 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: pisze »

Wydalam 200zl w zoologicznym sklepie internetowym "zookoziolek", zeby teraz zamartwiac sie, jak odzyskac te pieniadze. Podobno popadli w kryzys w Swieta i od tamtej pory sypia sie same zle opinie. Gdybym zalatwila to kilka dni wczesniej, nie byloby problemu. A taka cudowna klatka na promocji.. hamaczek i ziolka. Ajj..
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Oleczka »

w poniedzialek mam 1 egzamin a pozniej w srode w piatek :( siedze nad durna ksiazka i usiluje cos sobie wbic do tego pustego lba :( mam juz dosyc nie chce mi sie !!! ja chce juz wakacje :( niech mnie ktos przytuli... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

JEZUUUUUUUUUUU CZEMU WSZYSTKO MUSI MIEC TYLE KABLI?!Wlasnie zamontowalam nowe glosniki 5.1 i az sie boje jak ja to zabezpiecze juz mi sie peszele pod biurkiem nie mieszcza a naprawde nie chce zeby mi moje Pierdołki cos pogryzły.. ??? ??? Chryste.. jeszcze tasmy izolacyjne sa tak badziewne ze sie odklejaja i nie trzymaja dobrze peszela przy koncowkach kabla
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Chore zatoki to masakra :-\ Czoło boooooli :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: sophiya »

a ja miałam FATALNĄ noc. najpierw nie mogłam zasnąć, bo mam zatkany nos i szczury dwa razy zrobiły wielki rumor - pomogły spaść butelce z biurka. O 2 w końcu zasnęłam, ale znów huk spadającej z półki książki. Świetnie. Ale to jeszcze nic. O 4 nad ranem przyszedł do mnie Maestro i wbiegł pod kołdrę. No miło z jego strony, nawet się pozytywnie zdziwiłam, że mnie odwiedził. Ale zaraz oberwałam uszczypnięcie zębolami w rękę, bo mu nie pasowało jej ułożenie. >:I
Nie wiem co w nie dziś wstąpiło.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: szpaczek »

a ja codziennie mam załamke ze jestem niska,gruba(MAMA mnie w tym szczególnie wspiera oraz innni znajomimi mamy którzy do nas przychodza-to sie nazywa rodzina) i brzydka ,mam za krótkie włosy,poza tym nie moge nigdzie znaleść wymarzonego szczura
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

No ja też musze pomarudzić...
Po pierwsze... zatoki, kurna co za ból! od wczoraj wieczór i dzisiaj od rana... a w domu ani tabletki nie ma ! aaa! Teraz już wiem co to za udręka i współczuje wszystkim to przeżywającym :/
A po drugie... szpaczek, mam dokładnei to samo, tyle, że mi nie muszą wmawiać, widze jaka jestem.
I mimo, że odwrotnie - znajomi wmawiają mi że tak nie jest i staram sie w to wierzyć - to często też miewam dni, kiedy mam ochote zaszyć sie pod kołdre i nie wychodzić ;p
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: szpaczek »

ja to widze i wszyscy tak mówią
a poza tym musze jeszcze pomarudzic: mama sie uparła ze bedziemy miec dom na działce tam gdzie tata ma warsztat taki co go budują w pół roku a ja lubie nasze mieszkanie w bloku:/ i nie mam zamiaru sie przeprowadzac,moze to tylko 10 minut drogi ale tu mam do sklepu 5 kroków,i to samo do kolezanek a tam mam do sklepu z 5 minut:P a ze jestem leniwa nie chciałoby mi sie wtedy łazić do Agi..bo za daleko:P i matka na mnie naskakuje ze jestem głupia itp:/
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Nina »

Pajton pisze:No ja też musze pomarudzić...
Po pierwsze... zatoki, kurna co za ból! od wczoraj wieczór i dzisiaj od rana... a w domu ani tabletki nie ma ! aaa! Teraz już wiem co to za udręka i współczuje wszystkim to przeżywającym :/
Czyżby zatoki chore po raz pierwszy? Ja to ciągle przeżywam :-X Od dzieciństwa nigdy nie mam kataru, od razu rzuca sie na zatoki :-\ Raz boli bardziej, raz mniej. To jak to przechodze zależy od pogody, zazwyczaj nie zwracam na to uwagi-przyzwyczajenie, ale teraz to masakra, ta pogoda mnie wykańcza psychicznie i fizycznie (bo mi sie nawet z łóżka nie chce wstać jak widze co sie za oknem dzieje) Czasami na zatoki dobrze robi rozmasowanie czoła pod linią brwi i nosa przy kącikach oczu ;)
Już 3 noc z rzędu co chwile sie budze, wstaje o 7 bo mam chory pęcherz (a co, same zatoki to przecież 'za mało' :-\ ) i później nie moge już zasnąć (przyzwyczaiłam sie do wstawania koło 9 ) Za bardzo sie ostatnio stresuje... 3 chore szczury to za dużo jak na moje nerwy.
Pomarudziłam i od razu mi lepiej :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Marudnik vol. 2

Post autor: Pajton »

no niestety po raz pierwszy... :/ ehh a że mieszkam na zadupiu to musiałabym sie autobusami do miasta turlać, a na to poprostu nie mam siły... tak wiec siedze cały dzień i mecze sie z tym, masuje sobie czoło ale to jedynie ulga w chwili masażu - jak przestaje to powraca. Naszczescie jutro jade po wpis to sobie kupie jakieś tabletki, może przejdzie troche (dzisiaj był chwile spokój jak wypiłam dwie lampki wina:P ). Dzisiaj był kiepski dzień, o tak...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”