Dzieci Bąbli - 24.05.2008r - 2 lata Ancory i Ahayki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: merch »

Dalas czadu Nina < rechot :D :D ;D >
aleksandra_w-k
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:27 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: aleksandra_w-k »

Nina.. jeżeli chcesz zostawic sobie Wiwi... zostaw.

Decyzja należy do Ciebie, jeżeli dostanę dwa ogony - będą mieć dwa.
Jeżeli jesteś bardzo do niej przywiązana (co potrafię zrozumieć) i chciałabyś ją sobie zostawić, to ja wezmę pipi i mimi.
:)

swoją drogą za te foty to Cie pozabijam :PP
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Nie mogłam sie powstrzymać widząc te rączki, nóżki, ogonki, mordeczki i w ogóle :-* :-* :-*
Zrobiłam Bąbli ponad 2 godziny wolnego. Wsadziłam ją do klatki siostry (bardzo ją lubi) a dzieciaki wzięłam ze sobą do salonu :)

aleksandra_w-k, mówisz serio? Bo ja sie sama ze sobą kłóce ::) A ona mi po prostu bardzo przypomina Mafie...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
aleksandra_w-k
Posty: 7
Rejestracja: sob cze 07, 2008 7:27 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: aleksandra_w-k »

no mówię serio :)

chciałam wziąć trzy dziewuchy, ale jak będa dwie, to aż dwie :)
Decyzję zostawiam Tobie:)

*choć nie ukrywam, że jestem w nich zakochana. Ale wychowujesz je i to są Twoje dzieci :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

O..ja! Nina zaszalałaś.. Zjemy Cię żywcem! Jak tak można? :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Od rana mnie stresują małe śmierdziele. A raczej jeden śmierdziel, śmierdzielka. Aluzja.
Przepakowałam rolki do ich kosza, nasypałam płatków i chrupek i przełożyłam maluchy. Kogoś mi brakuje. Wyciągam wszystkie na ręce, licze. Jest 8. Brakuje czarnej mordki. Szukam w klatce, nie ma, licze jeszcze raz, nie ma. Sprawdzam pokój, nie ma. Panik. Wczoraj eksmitowałam koty z salonu i wzięłam tam małe. Byłam pewna, że wszystkie zaniosłam do klatki (zawsze je licze), ale w tym momencie zgłupiałam całkowicie. Mysza była na noc w salonie, koci łowca, pogromca wszystkiego co sie rusza. Mamuśka z sercem na ramieniu idzie do salonu, przekonana, że szuka małych, szczurzych zwłok a ja po raz enty sprawdzam pokój.
Zaglądam jeszcze raz do klatki i co widze? Czarną, zaspaną mordke wystającą z zagięcia w hamaku... Wszystkie ganiały po klatce, a ona spała...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

Oj, ale ona jest śpioch. Ale Aluzja, szczurze zwłoki. Nina detektyw. Kot morderca. ;D
Haha się uśmiałam :D
ninaczika
Posty: 329
Rejestracja: śr lut 28, 2007 12:30 am

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: ninaczika »

co do zdjęć, wspominałaś że masz jakąś szkołę, ja nie wierze że ty gdziekolwiek wychodzisz i robisz cokolwiek poza ogonami ;) zdjęcia kłębowiska szczurów są świetne i nie da sie ukryć.. jest ich dużo.. rozkręcasz się ;) ;) gdy by nie te moje różne plany, no cóż- amai, może byłby drugim pantim, ja sie w nim zakochałam ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

ninaczika pisze:ja nie wierze że ty gdziekolwiek wychodzisz i robisz cokolwiek poza ogonami ;)
Ja ogólnie jestem domatorką i samotniczką, więc szczury to dla mnie większość dnia ;)

Dzisiaj troche mi zajęło dodanie tego posta :P
Amai zwany Amisiem - Taki mały miś. Zasypia wszędzie i zawsze, zazwyczaj wtedy gdy rodzeństwo sie bawi, natomiast gdy rodzeństwo śpi on szaleje i zaczepia mnie. Kradnie wszystkie szmatki, chusteczki, itp. wciąga je do rur, przykrywa sie nimi i w ogóle strasznie śmieszny jest. Często śpi sam przez to, że zasypia wszędzie ::)
Apla zwana Aplątkiem- Będzie z niej chyba mała zazdrośnica. Gdy jaśniepani jest w pobliżu, nie moge zajmować sie kimś bardziej niż królewną, bo królewna będzie sie dopominać o swoje gryząc rodzeństwo po pupach. Bardzo towarzyska z niej istotka. Uroczo śpi, wyciągnięta na całą swoją długość.
Mimi zwana Mimcią- Podziela zainteresowania brata Amaia co do szmatek i szmatkopodobnych. Nie jest
jakaś baaardzo towarzyska, ale tak jak reszta rodzeństwa lubi ludzi.
Pipi zwana Pipolinką - Spokojna panna, stara sie nie wyróżniać, choć potrafi pokazać różki.
Teddy zwany Tedisiem (przez moją mum Tadkiem) - śpioch i żarłok. Bardzo lubi ludzi :) W dwóch słowach: Teddy Grzanek :D
Aluzja zwana Aluzjozą - Niezły diabeł, udający niewiniątko. Chyba najbardziej zmienny charakter ze wszystkich maluchów. Strasznie lubi zwiedzać, ale nie wyróżnia sie jakoś bardzo. Od zawsze musi mieć to, co chce mieć.
Akio zwany zbójem - Mały kombinator. Wlezie wszędzie i za każdą cene.
Abaj zwany Małym- Spokojny chłopaczek. Lubi spać wtulony w rodzeństwo. Bawi sie raczej krótko.
Ayla (Wiwi), zwana Skarbem - bardzo do mnie lgnie, całuje, iska, zasypia na rękach. Ufa mi najbardziej z całego miotu. W stosunku do ludzi bardzo spokojna, w zabawach z rodzeństwem - diabeł wcielony.


Ogólnie - Maluchy coraz bardziej swoimi zachowaniami przypominają prawdziwe szczury. Uwielbiają spanie na wysokościach. Nie przepadają za hamakiem ale to pewnie kwestia tego, że półka jest wyżej, a przecież im wyżej tym lepiej ;) Tłuką sie o płatki chociaż dookoła nich leży ich mnóstwo. Większość lubi głaskanie po brzuszkach. Wzięte do ręki są całkowicie luźne, jakby bezwładne, kompletnie wyluzowane. Wiecznie coś im sie śni, 'biegają', ssają, piszczą i trzęsą sie. Nie dają Bąbli odsapnąć ani chwili, ciągną ją za ogon, za futro, uszy, nos. Małe diabły.

Mamusia - Bąbla od kilku dni ma regularne 'urlopy'. Tzn zabieram ją od dzieci na godzinke kilka razy dziennie i siedzi sobie wtedy z siostrą w klatce i sie relaksuje. Relaksuje w dosłownym tego słowa znaczeniu. Śpi wyciągnięta na całą długość (łącznie z łapkami), czyści pazurki, myje futerko i ogon. Przy dzieciach nie może sobie na to pozwolić bo ciągle któreś na niej wisi. Wreszcie nieco doprowadziła swój ogon do stanu używalności ;) Do dzieci wraca z nowymi pokładami energii i cierpliwości.

Fotki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Filmiki:
http://pl.youtube.com/watch?v=m3Gjycyqqfg
http://pl.youtube.com/watch?v=5nLHLltCzfg

Komentarze bardzo mile widziane ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

Miałam tego nie komentować. Ale...Ale jak można się nie zachwycać!
Awatar użytkownika
kla.kier
Posty: 169
Rejestracja: sob sty 26, 2008 1:55 pm
Lokalizacja: Dąbrówka Młyn

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: kla.kier »

;D ;D ;D zęby same się szczerzą na takie widoki :) pięęęękne maluszki :-* Ayla wogóle... nie idzie oczu od nich oderwać <3
________________
DeVaki Pui, Jack Daniels| Kana, Liza [`].

`Życie jest jednym wielkim rozczarowaniem.` O.Wilde
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Nina »

Dlaczego one nie mogą zostać takie małe i słodkie? Są teraz w tak fajnym wieku, że mogłabym je cały czas miziać, całować i memłać :P
Apla i Ayla chyba wiedzą, że zostaną ze mną. Co chwile do mnie przychodzą :) Apla właśnie śpi na kolanach.
Zaczynam przyzwyczajać dzieciaki do całowania po brzuszkach :D
Dzisiaj po raz pierwszy dzieciaki biegały po całym łóżku. Wcześniej sie bałam je tak wypuścić, bo potrafiły biec przed siebie i nie zatrzymywać sie przez końcem półki/hamaka/łóżka. Teraz są ostrożniejsze.
Wszyscy właściciele dostaną płyty ze wszystkimi fotkami i filmikami maluchów. Od pierwszego dnia do ostatniego u mnie ;) (w ich folderze już jest 970 plików)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Filmiki:
http://pl.youtube.com/watch?v=P-RCoW9oCck
http://pl.youtube.com/watch?v=Ug3Qz8VlLf4
http://pl.youtube.com/watch?v=jBtGrNKQMu8
http://pl.youtube.com/watch?v=Z6uuPbbmEf4
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: pin3ska »

Ale ladnie wyszlas z tym szczurciem :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: limba »

pin3ska pisze:Ale ladnie wyszlas z tym szczurciem :)
Świetna fota.

Nina juz Ci dziekuje ze plyte ze zdjeciami bo ja nie nadazam ich zgrywac ;D

I jak zwykle Teddusia nie moge rozpoznac ... Ale to pewnie ten najladniejszy agouti ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Dzieci Bąbli - 24.05.2008r

Post autor: Babli »

Ach...moje takie się wyróżnia :P Kochana piękna cudowna i w ogóle idealna ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”