Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: zalbi »

hmm, czy uczyłam się jeździć na głowie? nie, nie uczyłam się =P
to było moje pierwsze spotkanie z tak wysokim boxem =D

________________________________________________________________________________________________

O, szpaczek, też tam byłam, trzy lata temu z okazji wycieczki integracyjnej z liceum =D
Obrazek Obrazek Obrazek
=D

a była tam taka dziurawa sarna?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Naixinka »

Leia pisze:[...]Jako stwór z rodziny fryzjerskiej powiem, że cienkie włosy lepiej nosić krótkie, bo długie wyglądają okropnie.
Ja mam cienkie włosy, ale krótkie kompletnie mi nie pasują. Zresztą, długie też nie ::) Za to noszę takie do ramion i chyba źle nie wyglądam. Jako dowód moja najświeższa fotka z 21.02.2009 jak byliśmy w Szklarskiej Porębie w Muzeum Mineralogicznym :)

Obrazek

Btw. w Irfan View wyświetla mi zupełnie inne kolory niż jak otwieram za pomocą podglądu obrazów windows.
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Rhenata »

Wszystkie dziewczyny jesteście śliczniutkie,Szpaczkowa fryzura-super! masz coś z Azjatki na twarzy, tak fajnie wyglądasz na zamyśloną :) to ja tez sie obnażę...wyżyjcie sie ;D

Obrazek
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: zyberka »

Naixinka: jest fajnie bo kręcą ci się końcówki więc wcale nie widać, że są cienkie. Ja mam taką jedną w klasie (której ogółu nie skomentuje;]) co ma totalnie trzy włosy na krzyż, i jeszcze robi sobie wysoko 'kitkę' i wtedy ma na głowie mysi ogon :D [rzecz jasna nie mam nic do mysich ogonów... szczurzy czy mysi - wszystkie kocham xD]. Ot kucyk grubości małego palca u dłoni. Katastrofa ;D

A wszystkie zdjęcia mogę skomentować jednym słowem - SUPER ;)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: szpaczek »

kurcze ostatnio wszyscy osądzają mnie o 'azjactwo' <lol2>w szkole tak samo

zalbi:hmm...nie było...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Rhenata »

jak to posądzają? ja mowie ze tak ładnie wyglądasz ;) btw us, Azjatki są faaaajneee ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: yss »

szpaczek: azjactwo teraz modne :D pewnie zazdroszczą.

zyberka: a co twoim zdaniem powinna zrobić? ogolić się na łyso? mam koleżankę "przy kości", która od dziecka ma włosów co kot napłakał, rzadziutkie, cienkie i jasne... wcale nie jest łatwo coś z tym zrobić, bo ścięcie na krótko ukazuje w pełnej krasie skórę głowy :D
a że ktoś sobie robi z cienkich włosów kitkę to co, strasznie cię to boli? może nie lubi mieć włosów spadających na twarz :/ jeszcze cię los pokarze wyłysieniem za nabijanie się takich koleżanek, zobaczysz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: zyberka »

Hej, spokojnie! Najeżdżasz na mnie bo opisuję to co widzę? Stwierdziłam na przykładzie, ze niestety cienkie i rzadkie włosy nie prezentują się pięknie. Mając długie włosy też borykałam się z podobnymi problemami, więc co ma mnie boleć?

btw. Mnie tam się podobają 'łyse' kobiety… ::)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: szpaczek »

yss:nie,nie zazdroszczą...w gruncie rzeczy jestem brzydka..albo jak kto woli niezbyt ładna
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Landrynka »

hm, mi jakoś się tak umyśliło, że są 3 rodzaje dziewczyn
-ładne bez względu na to ze są zakatarzone, niewyspane i potargane
-ładne jak się im zrobi odpowiednią fryzurę i jakiś delikatny makijaż. delikatny, nie tapetę dwucentymetrową. takich jest większość.
-no i takie z którymi nic się nie da zrobić. ale tych jest zdecydowanie najmniej.

a ja chciałabym mieć mniej włosów. nawet jak po warkoczykach mi wypadły 2/3 to bylo ich nadal za dużo.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Leia »

Hmm zastanawiam się, do której grupy należę? Spytam może męża, ale on mi prawdy nie powie, bo się będzie bał reperkusji :P
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Lulu »

Landrynka pisze:hm, mi jakoś się tak umyśliło, że są 3 rodzaje dziewczyn
-ładne bez względu na to ze są zakatarzone, niewyspane i potargane
-ładne jak się im zrobi odpowiednią fryzurę i jakiś delikatny makijaż. delikatny, nie tapetę dwucentymetrową. takich jest większość.
-no i takie z którymi nic się nie da zrobić. ale tych jest zdecydowanie najmniej.
Ja wolę teorie, że nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane.
Coś w tym jest, bo nawet jak ładna dziewczyna zjawia się zapuszczona z przetłuszczonymi włosami to mimo tego, że widać, że gdzieś tam kryje się uroda to nieprzyjemnie się na nią patrzy.
I w drugą stronę: nawet jeżeli na pierwszy rzut oka widać, że dziewczyna nieurodziwa, ale zadbana, z dobrze dobraną fryzurą itp, to może się podobać.

Oczywiście najwięcej szczęścia mają te, które przy minimalnych nakładach pracy wyglądają zawsze ok, nawet jeżeli są trochę poczochrane. Zazdroszczę takim ::)
Leia pisze:Hmm zastanawiam się, do której grupy należę? Spytam może męża, ale on mi prawdy nie powie, bo się będzie bał reperkusji :P
Swoim facetom w takich pytań nie ma sensu zadawać ;)

Chociaż Ty Leia na każdym zdjęciu (niezależnie od fryzury, koloru włosów czy nawet miny) wyglądasz rewelacyjnie.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Leia »

Ja jakoś tego nie widzę. Tak bym chciała Wam pokazać nasze ślubne zdjęcia, bo z nich naprawdę jestem dumna, ale nie mam pojęcia, czy się da to jakoś zrobić. Poza tym zawsze by była jakaś reklama Rogalina, bo zdjęcia w Parku robione były.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: szpaczek »

każdy by chciał wyglądac jak ten 'pierwszy' typ dziewczyn..
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Album rodzinny czyli nasze zdjęcia :-)

Post autor: Czerwonaona »

Obrazek
No to jestem sobie ja taka dziwna fotka ale jakiś zarys jest może znajde lepszą:)tutaj z moim prosiaczkiem:)
Obrazek
O i jeszcze taka:)prosze nie uciekac od komputera najwyżej dać znac jak bardzo straszy to się skasuje:]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”