Patologiczne zwierzęta Wentzowej

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moja armia.

Post autor: Vicka211 »

Padłam :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moja armia.

Post autor: Jessica »

Wentzowa pisze:(Rysiek)... a ten... zabił swoją matkę?
ha ha ha ha nie no nie moge! padlam i troche w tym Twoim temacie poleże poczekam az ktos przyjdzie i mnie podniesie ;) 8)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moja armia.

Post autor: Oleczka »

hahah padlam ze smiechu :D az trudno uwierzyc ze Mizia zostala miziakiem ;]
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moja armia.

Post autor: Babli »

Zabił swoją matkę?! Łuhuu ;D
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moja armia.

Post autor: kulek »

sssouzie pisze: to przyjmij i mnie... ;D
tez taki kaleczniak jestem :P
Sołza odgryzająca sobie palce? Mmm ;)
tosiakks pisze:ha ha ha ha nie no nie moge! padlam i troche w tym Twoim temacie poleże poczekam az ktos przyjdzie i mnie podniesie ;) 8)
A leż, leż sobie. U nas w temacie dużo wolnego miejsca :) Tylko powiedz jak będziesz chciała iść do kibelka to Cię podniesiemy, bo wiesz... nie chcę sajgonu w temacie O0
Oleczka pisze:az trudno uwierzyc ze Mizia zostala miziakiem ;]
Trudno byłoby uwierzyć gdyby to Armia nim została :D Mizia sobie właśnie śpi pod różową kołderką..
Babli pisze:Zabił swoją matkę?! Łuhuu ;D
Tego to nie wiem, ale wiem na pewno, że wraz z Kaleką zjadły trzeciego myszoskoczka, rok temu.. :(

Przyjechałam do domu po szkole, wchodzę na górę a tu coś śmignęło mi przed nogami. Szczury otworzyły klatkę lub ja zapomniałam zamknąć i latały po całym piętrze. Mizia przyszła jak ją zawołałam, ale Armia jak mnie zobaczyła to uciekła do mojego pokoju i schowała się w sprężyny od materaca. I siedzi tam już jakieś 3 godziny. :-\ Próbowałam ją stamtąd wyciągnąć (zabawnie wygląda Wentyl ubrany w trzy pary rękawiczek - w tym jedne niebieskie z Atomówkami :D - i grrrrubą bluzę), ale nie da się, siedzi w takim miejscu, że musiałabym być anorektyczką żeby tam łapę wsadzić. Za smakołykiem nie przyjdzie, bo ona je żeby żyć, a nie żyje żeby jeść jak Mizia O0
Wyjdzie w końcu.. tylko kiedy? :P
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moja armia.

Post autor: Oleczka »

a to nie dobra no :/ tak uciekac panci :( normalnie az sie za nia wstydze :/ powiedz jej ze jak nie wyjdzie to ja ciocia Ola zabierze i wezowi da ;]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja armia.

Post autor: alken »

hm, temat powinien się nazywać "patologiczne zwierzęta wentzowej na rehabie" :P ale rozumiem, sama mam do takich skłonność ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Moja armia.

Post autor: sssouzie »

ja też widzę pewne podobieństwo u mnie. i chyba to głównie zasługa moja i Kamizelki 8)
palc~ów nie obgryzam, od czasu do czasu dziabnę się w paznokcia :P
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moja armia.

Post autor: Oleczka »

sssouzie podobienstwa sa bo macie szczurki od tej samej cioci Oli :] i teraz juz nikt nie bedzie chcial zabierac szczurkow bo poszlo w swiat Adoptujesz szczurka od Oleczki ? zastanow sie 2 razy one gryza :/
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja armia.

Post autor: alken »

a co to za szczur, co nie gryzie? toż to nie szczur! ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Moja armia.

Post autor: sssouzie »

ło tam oleczka, ale za to jak inteligentnie umieją kombinować
"gdzie ją użreć, żeby zostawiła mnie w świętym spokoju" :D

fajne są fajne te nasze dzikuski :-*
ja bym Kamizelki na nic w świecie nie zamieniła.ot co
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moja armia.

Post autor: kulek »

Czekałam chyba ze 4 godziny aż ta menda wyjdzie! A ona tylko patrzyła na mnie wrogo i syczała :( W akcie desperacji postawiłam klatkę ze zwisającą z dachu Mizią obok łóżka. Po chwili zobaczyłam Armię, która hasała sobie obok szafy. Spieprzyła pod biurko, ale tam sprytna Wentzowa schwytała je w swoje męsk... ptfu, silne ramiona ;) Wykrzyczała, wycałowała, nagadała i wsadziła do klatki.

Oleczko:
sssouzie pisze:ja bym Armii na nic w świecie nie zamieniła.ot co
I bardzo Ci dziękuję, że mi ją dostarczyłaś i wybrałaś :-*
BTW, co to jest za adrenalinka jak dajesz norweżce palec i modlisz się w duchu żeby nie ugryzła. To oczekiwanie, narastające napięcie! 8)
sssouzie pisze: fajne są fajne te nasze dzikuski :-*
No świetne są! :-* Ja czasami mam chwile słabości, ale wystarczy jedno spojrzenie na tą małą, brązową, niewinnie wyglądającą szczurkę i od razu słabość mija :D
alken pisze:a co to za szczur, co nie gryzie? toż to nie szczur! ;)
Ano właśnie! Słuchajcie Alken a dojdziecie do bramki i z powrotem 8) :-*
alken pisze:hm, temat powinien się nazywać "patologiczne zwierzęta wentzowej na rehabie" :P ale rozumiem, sama mam do takich skłonność ;)
Ty, alken, to jest całkiem niezłe... ::) Ze mnie się rodzina śmieje, że biorę takie zwierzaki a później tylko chodzę i płaczę, bo mnie szczur nie lubi. :P
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Fiszka
Posty: 16
Rejestracja: sob lut 20, 2010 10:11 am
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Moja armia.

Post autor: Fiszka »

Hahah ;D masz świetną gromadkę.
Moje szczurki gdy się zorientują że chcę je wsadzić do klatki to uciekają za biurko albo za łóżko >:D łobuzy małe-żeby je stamtąd wyciągnąć trzeba cudu.Najwidoczniej chcą sobie jeszcze hasać po pokoju.

Wymiziaj swoją armię od wujka Pauliny O0
ObrazekObrazek I'm wujek Paulina dla wszystkich szczurków
Sara Megi Stefcia Tuptuś Bubusia Rybcie Maja Zuzia
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Moja armia.

Post autor: kulek »

Wczoraj przyszedł hamaczek od Ogoniastej. Zainstalowałam w klatce, dziewczyny się wylegiwały, wszystko pięknie, ładnie. Wieczorem schowałam je do klatki, nakarmiłam, napoiłam i poszłam spać do innego pokoju. Rano budzi mnie ojciec i z wystraszoną miną pyta: "Kaśka, gdzie są szczury?". Wyskoczyłam z łóżka, zahaczyłam nogą o stół, wyłożyłam się jak długa, podniosłam się i pobiegłam do mojego pokoju wyobrażając sobie już szczury w paszczy Saby lub bezgłowe myszoskoczki. Patrzę do klatki - rzeczywiście zero szczura, ale drzwiczki pozamykane na trzy spusty i zaczepy od klatki także pozaczepiane o kuwetę. Patrzę... patrzę... a tu hamak jakiś taki... duży. Okazało się, że dziewczęta w nocy wygryzły sobie dziurę w hamaczku i śpią sobie smacznie w środku ::)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A to-to małe, cudowne jest moje (tak Babli. jest moje. nawet jak cię pacnę to sobie ją wezmę, o! 8)) :-* Rośnij młoda, rośnij, bo my tu czekamy! Oto maleńka:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A na imię jej Dylema T. ::)
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Patologiczne zwierzęta Wentzowej

Post autor: Jessica »

piękności
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”