PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Mi też nie odpisuje.. Podałam jej swój nr tel., ale się nie odzywa, a ja nie mam jej nr..
Niby powiedziała mi, że o 18:30 będzie w Warszawie Centralnej, bo ma tam przesiadkę, ale nie wiem nawet na którym peronie..
No i martwi mnie, że nie dogadała się jeszcze z febe, bo co z tego, że będzie w Wawie, skoro nie będzie miała naszych szczurków? :(

Febe, ja teraz nie bardzo mam dostęp do komputera, bo chwilowo nie mieszkam w domu.. Gdyby się do Ciebie krwiopij odezwała lub byłoby cokolwiek wiadomo, mogłabyś napisać mi smsa? Byłabym Ci naprawdę wdzięczna. Kurczę, mam jakieś przeczucie, że to nie wypali.. :-\
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Guśka!!!!!! Krwiopij odezwała się nareszcie, jak dobrze pójdzie to Twój maluch i Blanny wyjadą z Łodzi o 16,55!!!! :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Bardzo prosze wszystkich, którzy zaklepali sobie szczurki, zeby powoli się zgłaszali bo ja naprawde mam sajgon w domu przez remont :) Małgorzatko z Pabianic odezwij sie bo Twoje szczuraski też czekają :)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

ja caly czas szukam transportu:(
Pati ;)
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

jak nie znajde transportu to jakie mam wyjscie? pojade po niego do łodzi...
Pati ;)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Ja i Nero już w domu. :) Jest taki uroczy! Jak otworzyłam transporterek, to wszedł na mnie i się zaczął tulić. :D
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

ojjjjjjjj bardzo sie cieszę, że wszystko poszło sprawnie i miło :) ciesze się, ze to Krwiopij (ka) się nimi zajęła bo zna się na rzeczy dziewczyna .... bardzo jej dziękuję za super współpracę .... mam nadzieję, ze zarówno Blanny jak i Guśka są zadowolone ze swoich szczurasków, życzę powodzenia i niech sobie u Was żyją długo, zdrowo i szczęsliwie :)
Awatar użytkownika
Guśka210
Posty: 144
Rejestracja: śr gru 16, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Guśka210 »

Febe, chyba się pomyliłaś i dałaś mi myszkę, takie to malutkie :P Oczywiście, że jestem zadowolona z Dusi. W ogóle się nie boi, sama wchodzi na ręce ;) w porównaniu do Zuzy i Leny jest taka drobniutka, więc trudno mi sobie nawet wyobrazić jak jej brat jest malutki w porównaniu do szczórków Blanny ;D Jutro pierwsze spotkanie, dziś dałam jej odpocząć, trzymajcie kciuki ;)
Za TM: Kropka, Zuza, Lena, Dusia, Kremisia, Moka, Śmietana, Pusia, Dziunia, Diva
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

On cały jest wielkości dwóch głów moich szczurasów.
Na razie ma osobną klatkę, musi podrosnąć, nim będę mogła zacząć ich łączyć..
Co do myszki, pomyślałam to samo. :) Jest przesłodki!
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
malgorzataci
Posty: 10
Rejestracja: czw cze 03, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Pabianice

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: malgorzataci »

wczoraj przyniosłam szczurki do domu po godzinę zaglądam do klatki a tu jeden szczur w klatce a drugi na klatce :D siedzi wiec poszłam do komórki i przyniosłam klatkę po chomiku z mniejszymi dziurami ;D a jak podrosną pójdą do większej.
w domu małe zoo hi hi
Szczurki Fretka , chomik 2 króliczki samiczki , 3 psy :)
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Witam Was dziewczynki!!! :) bardzo się cieszę, ze szczuraski się podobają i że trafiły w odpowiednie ręce :) piszcie tu czasem co tam słychać u was i Waszych ( naszych ) pociech ;) a co do Nero to mówiłam ... malutkie to bardzo, zresztą Dusia niewiele większa ... a ten drugi Złamasek dziewczynka co u Małgorzaty mieszka już jeszcze mniejsza :) takie własnie myszki :)juz mi ich brakuje .... w klatce zrobiło się bardzo przestrzennie ..... aha a co do łączenia tych szczurków z tymi waszymi starszymi to ..... wiadomo to, że wszystko zależy od charakterków tych większych szczurasków bo te tak czy siak się podporzątkują, ale .... powiem wam, że mój szczur (który jest naprawde wielki) sam się połączył w stadko z chłopakami ... sprzątałam w klatce u malych chłopaków i wsadziłam je do pudełka tyle, że było odkryte , a mój szczuras Tadek chodził sobie po mieszkaniu wywąchał maluchy wskoczył do pudełka i w sumie już tak zostali .... znaczy dałam mu do towarzystwa dwa szczuraski i normlnie się dogadują, fakt, że Tadek często kładzie je na plecki jak mu się coś nie podoba, ale maluchy go lubią, śpią sobie wtulone i nie ma żadnego problemu, a dziś Tadek pokazał jednemu nocne spacery :) a jak już wszystkie szczuraski pójdą do nowych domków to połącze Tadka z mamą i tą córeczką co ją zostawiłam i będe miała małe stadko :)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Blanny »

Kurczę, Twój Tadek musi mieć po prostu wielki zmysł ojcowski.. Hehe. :D Masz prawdziwe szczęście! Super, że tak dobrze się Wam układa. :)

Jakby co, to tutaj jest temat z moimi szczurkami: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p702858
Wkleiłam parę zdjęć Nero, możesz na nie zerknąć, jeśli chcesz. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
paati924
Posty: 310
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 5:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: paati924 »

W poniedziałek już będę mieć szczurka;]
Pati ;)
Awatar użytkownika
Emcia
Posty: 154
Rejestracja: pt maja 07, 2010 9:26 pm

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: Emcia »

obiecałam fotki, ale jeszcze nie robiłam żadnych :P no ale w końcu kiedys porobię...
Ciunia ma teraz 3 mamusie :D wszystkie zajmują się nią cały czas, nawet bym nie pomyślała, że tak to będzie :)
Obrazek
Anusia, Mszyca, Mellania,
Bambosz, Ełbeł
Ula i 7Maluchów, Majka, Enter, Rajan, Edgar, Ciuncha, Margolcia, Beton, Emcia, Sonia, Ignaś, Ziuta, Aułek,Barbi, Szajba, Ryjka,Wiksa, Babuszka,Buka[*][/b]
febe
Posty: 123
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:14 am

Re: PABIANICE (ŁÓDŹ)!!!9 szczurzątek ODDAM w NAJLEPSZE ręce

Post autor: febe »

Blanny widziałam foty Nero .... jest śliczny i cudny :) a Ciunia na pewno jest wniebowzięta z 3 mamusiami :) te szczuraski wszystkie są jakieś wyjątkowe :)


aha mam jeszcze do Was pytanie ... jak nauczyc szczurka chodzić na .... smyczy? no na tym takim :) zeby na spacerki wyłazic :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”