Tima Rattima

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tima Rattima

Post autor: Telimenka »

Moje czasami wybrzydzaja ale wtedy je przeglodze troszke i zjedza :P
Nie bedzie sie marnowac ;) . Moje nie jedza tylko granulatu takiego zielonego
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tima Rattima

Post autor: Babli »

Mam zamiar kupić :D Tylko jak teraz na nią ogony reagują? smakuje im?
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Tima Rattima

Post autor: Shy_Lady »

Adoptowałam panny które były nią karmione... dostałam troszkę by kontynuować karmienie lub spokojnie przejść na karmę preferowaną przeze mnie... ale nie mam zamiaru laskom zmieniać:P
za to mojej brygadzie tak:P
konto nieaktywne
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: Tima Rattima

Post autor: Devona »

To jest najlepsza karma, jaką miałam w domu. Szczury jedzą ją od wielu miesięcy i jako jedyna znika w całości. Niestety, widzę spadek entuzjazmu (nadal wszystko zjadają, ale z mniejszą chęcią, kiedyś szczurki rzucały się do misek, jakby nie jadły od tygodnia) więc zamierzam na jakiś czas zmienić, bo nie chcę, żeby się zniechęciły na dobre ;) . Wiadomo, wszystko może się znudzić, nawet najlepsze jedzonko. Przy zakupie większym opakowań cena za kilogram nie przekracza 10 zł, a to dla mnie ważna informacja, bo mam w domu 11 szczurów (3 samiczki powędrowały do Shy_Lady, która może potwierdzić, że karma ta wyjątkowo ładnie pachnie i ogólnie ma ciekawy skład). Podsumowując - polecam :D .
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 257
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 10:50 am

Re: Tima Rattima

Post autor: Ren »

Chce kupić wielki wór Timy, widzę, że sporo osób entuzjastycznie do niej podchodzi/ło :P . Rzeczywiście jest taka dobra? ;)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tima Rattima

Post autor: Ausaya »

oj tak! codziennie wsypuje dwie duze michy (0,25 alo 0,3 l) i przez noc wszystko znika (przy siedmiu szczurach). Chciaz JR Farm uczta dla szczura, tak samo chetnie jest zjadana. Dla porownania moge powiedziec ze jak mi sie skonczyla ostatnio Tima to kupilam Prestige Premium Rat Nature Versele Laga i jedna miske meczyly przez dwa dni!!

Aha a jezeli chodzi o ten wilki wor Timy (15 kg) to bardziej sie oplaca kupic 3x5 kg (w promocji jest) poza tym takie worki 5-kilogramowe sa poreczniejsze :)
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 257
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 10:50 am

Re: Tima Rattima

Post autor: Ren »

Ausaya, racja, nie zauważyłam tej promocji, dzięki :D
treecool
Posty: 19
Rejestracja: pn maja 10, 2010 9:14 pm

Re: Tima Rattima

Post autor: treecool »

Witam. Mam takie nietypowe pytanie: czy ma ktoś może do sprzedania ok 1kg max tej karmy? chcę sprawdzić czy moim szczurą będzie smakowało :) bo kupić 5 kilo jest łatwo, ale moja paskuda jest bardzo wybredna :P
Awatar użytkownika
Szczurmen
Posty: 43
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 1:26 pm
Lokalizacja: Knurów

Re: Tima Rattima

Post autor: Szczurmen »

Zachęciliście mnie do kupowaia tej karmy :) . Już niedługo będe miał 2 szczurki, to kupię ;) . Tylko pytanko - na jak długo starczy paczka 2,5 kg dla dwóch szczurów?
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Tima Rattima

Post autor: zuzka-buzka »

2 miechy?
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tima Rattima

Post autor: Ausaya »

Dla maluchów troszkę dłużej na pewno. 3-4 mies...? Jakoś nigdy nie liczyłam :P
ze mną: Tequila i Lima :* :*

za TM: Helenka [*] Kama [*] Sutra [*] Mała [*] Ebolcia [*] Furia [*] Coco [*] Koleś [*]
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Tima Rattima

Post autor: zuzka-buzka »

U mnie ok. 2 kg schodzi w 2 miechy przy 2 dorosłych. ;) Ale teraz doszedł maluch, więc pewnie ciut szybciej zejdzie.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tima Rattima

Post autor: alken »

Szczurmen pisze:Zachęciliście mnie do kupowaia tej karmy :) . Już niedługo będe miał 2 szczurki, to kupię ;) . Tylko pytanko - na jak długo starczy paczka 2,5 kg dla dwóch szczurów?
u mnie 4 dorosłe samice 5 kg zjadają w 3 miesiące, wieć dla dwóch samiczek powinno starczyć 2,5 kilo na 3 miechy, dla samcow krócej
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Tima Rattima

Post autor: Sheeruun »

Mnie ostatnio zszokowała drobna zmiana składu..
Dawno nie zamawiałem Timy, więc jak tylko przyszła, zasiadłem do wora i zacząłem wpychać ją w siebie garściami (co ja poradzę, że lubię takie rzeczy.. ::) ) ale nagle patrzę.. coś błyszczącego takiego w worku jest i to sporo.. a to suszone robaki! :-X
Nie wiedziałem, czy mam się śmiać, czy płakać ::)

A tak ogólnie, to karmę polecam, jako jedyna jest zjadana do ostatniego ziarenka, zostają tylko łupinki od słonecznika. Moje chłopy ją uwielbiają!
Jakiś czas temu (dokładnie 14 paździeenika) zamówiłem 15 kg Timy, mam jeszcze.. sporo. Nie pamiętam ile było na początku :D Ale jak się skończy, to zobaczymy na ile taki wór starcza przy 10-ciu (no, z wahaniami akurat w tym czasie) szczurach. ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tima Rattima

Post autor: alken »

hm, a kiedy zamawiałeś tę "nową partię"? ja ostatnio (koniec września) nie miałam robaków :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”