Nagła śmierć - co sie stało ?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nagła śmierć - co sie stało ?

Post autor: Paul_Julian »

Ja tam nie wiem, ale są weci, którzy wykonują sekcję bez żadnych problemów. Nie trzeba wszystkiego rozcinać, czasem rzut oka na treśc zołądka pokaże co sie stało. Myślę , ze po prostu nie chce sie komuś babrać :(
Jesli szczurka jest w chłodzie(np. lodówce), to pewnie jescze mogłaby być tam np. do jutra rana.
Szkoda, ze nikogo akurat nie ma na forum z Warszawy, to by cos doradził :(

Biedna szczurka, moze faktycznie nie ma co jej tak trzymać i czekać bez sensu, ale z drugiej strony może ktoś akurat z W-wy będzie i coś wiecej się dowiesz.

Edit :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t ... 2A#p585522 Tu piszą , ze w hematowecie robią sekcję , i w Ogonku też.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nagła śmierć - co sie stało ?

Post autor: Izabela »

Stężenie pośmiertne mija, potem ciało nie jest takie sztywne. Zasinienie błon śluzowych może sugerować kłopoty z sercem, być może to był zawał.
Przykro mi bardzo z powodu szczurka :(
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Nagła śmierć - co sie stało ?

Post autor: nausicaa »

ja bym jednak poszukala jakiejś kliniki, żeby zrobili sekcję.bo ten opis ciała po śmierci jest dziwny.powinno być sztywne, nie rozluźnione...no i ta skóra.kilka moich szzcurków odeszło i żaden z nich tak nie miał...
wiem, że kiedy Lewandowska była w wawie, to na pewno robiła, bo u mnie też robi. klinika nazywała się oaza, pewnie jest gdzieś w necie. i podejrzewam, że ktoś tam został, kto się zna na szczurkach i może akurat sekcję zrobi. na pewno 24h może być na sekcję, nie wiem jak z 48h.no i włóż do lodówki albo nawet zamrażarki, jeśli możesz.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Nagła śmierć - co sie stało ?

Post autor: S. »

Pisałaś, że w pokoju śmierdziało.
Może szczurka zatruła się tym co było w powietrzu. Może coś lotnego dostało się do pokoju przez szczeliny w oknie, pomiędzy rurami CO a ścianą, wywietrznikiem, lub inną drogą.
Zazwyczaj nie podobają się nam zapachy, które nam szkodzą. Szczurki są bardziej wrażliwe od nas na trucizny. Co przypominał ten zapach?
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nagła śmierć - co sie stało ?

Post autor: aneczka1-13 »

A co to była za karma która dostawały??
Obrazek
Klikać
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”