Mysia Dumbo/B-stok

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

Chciałam przedstawić Wam damę, z powodu której zaglądam na forum, by się doedukować w zakresie praktycznej wiedzy na temat opieki nad szczurkiem ::)
Odkąd miałam okazje poznać szczura (już rocznego, bardzo sympatycznego samczyka) swojej siostrzenicy, postanowiłam, że takie zwierzątko miałabym chęć przygarnąć - byłam pod wrażeniem jego inteligencji i słodkości... o_O Chomik, świnka morska... Nie brałam nawet takiej opcji pod uwagę...
No i jak to czasem bywa, że wypowiada się za często swoje marzenia... ^-^ Jednym z urodzinowych prezentów od Ukochanego było... szczurzątko! ;D Takie, jakie "miałam na oku" - grafitowy dumbiak, a właściwie dumbiczka ;] Mysia miała 6 tygodni (teraz ma 10) i od razu się dogadałyśmy, agresji nie przejawiała absolutnie, stąd mam cichą nadzieję, że gdy niedługo dołączę do niej podobną koleżankę, obejdzie się bez drakońskich scen... Pieszczoch jest z niej okrutny, śpi mi np. teraz zamotana w rękawie ;D

A tu jej portrety:
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: Ogoniasta »

http://img217.imageshack.us/i/p1320956.jpg/ Przesłodka maleńka! :-*

Mam nadzieje, że szybko uda się dla niej adoptować koleżankę. :)
Co do kolorku, to jest to aguti :)
Kolor grafitowy, to raczej czarny/ciemno szary ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: noovaa »

Śliczna mała :)

Szkoda tylko że koniecznie chcesz drugiego dumbolka.. Standardowe maluchy wcale nie są brzydsze, ani gorsze a z reguły jest ich do adopcji więcej :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 363
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 9:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: Lusia »

śliczna szczurzyca;] bardzo mi sie dumbo podobają. ale ciurki z uszkami standard też są super!;]
Klusek[*][/color][/b] Hasko[*][/color][/b] Lusiek[*][/color][/b] Shogun[*][/color][/b]
Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: Ogoniasta »

noovaa pisze:Szkoda tylko że koniecznie chcesz drugiego dumbolka..
Ja nie widze w jej wypowiedzi stwierdzenia "koniecznie dumbo" ::) :P Napisała, że "podobna koleżanka" - może być podony kolor, podobna wiekiem, podobna słodkością i ślicznością :P ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: noovaa »

Bo to że szuka dumbolkę dowiedziałam się poza forum ;] Zanim ją tu zaprosiłam :P
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: unipaks »

Witajcie! :) Malutka jest prześliczna , niech będzie u Ciebie szczęśliwa razem z nową koleżanką (adoptujcie ogonka ze szczurzego forum, sporo różnych szczurków szuka domu, a wszystkie są piękne)
http://yfrog.com/3ujezjj jęzorek! :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: pariscope »

Witajcie wśród nas!
Mysia to jej imię? Śliczna jest. Zaopiekuj się nią dobrze,żeby była u Ciebie szczęśliwa.
Tymczasem przesyłamy dla mizianko dla małej :-* .
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

dzięki, dzięki, mizianko przekazane :)
Szansa na koleżankę jest, mam nadzieje, że już niedługo oprowadzi po "włościach" kumpelkę ;]
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

Wrzucam kilka fotek z ostatniego jak dotąd, ale przy okazji pierwszego wypadu na łono natury, czyli Myśka na wsi!

Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: Ogoniasta »

Mała cały czas samotna?? :( Przykre... :(
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

Niestety, urabianie bliskich nie jest łatwe, a przyniesienie ot tak, nowego lokatora, kiedy pierwszy jest już jakimś kompromisem, może wywołać burzę. Ale pracuję nad tym ;]
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: alken »

szkoda że nie można w powiększeniu obejrzec ślicznoty ::)

moje ulubione umaszczenie, moja pierwsza szczurzyca tez była aguti i nazywała się Mysza ;) fajnie by było gdyby Mysia miała do pełni szczurzego szczęścia towarzyszkę :)a któż to z domowników jest taki nieprzejednany?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
trotterus
Posty: 25
Rejestracja: śr lis 17, 2010 11:35 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: trotterus »

no cóż, jest to mój ukochany, który i tak ciągle wypomina mi, że jest zazdrosny o Myśkę ;] Poza tym, nie bardzo mam czas na szukanie towarzyszki... A jak się zjawi i nie polubią się? Będzie problem. Niemniej myślę, jak by to rozwiązać :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Mysia Dumbo/B-stok

Post autor: noovaa »

Ona jej potrzebuje ;( ..
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”