Dziewczynki kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

wczoraj dołączyła do nas śliczna panna dumbo rex syjam o nowym imieniu Fetka ;)
niestety mała trochę pokichuje, jak do jutra nie przejdzie to wybiorę się z nią do weta.
poza tym szykuje mi się pierwsze ciężkie łączenie... małe reagują na nią normalnie, Fanta też, ale z Pepsi miała już jedną potyczkę. Futro pofrunęło (ale wydaje mi się że ma dużo słabsze z tej okazji że to rex, bo Fanta z Pepsi często się przepychają i nie widzę latających kłaczków) i Fetka ma rankę na boczku. posmarowałam od razu płynem który dostałyśmy na rankę Fanty, a dalsze łączenie narazie odkładamy. Trzymajcie kciuki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Afera »

Trzymamy mocno! Dziewczyny powinny się dogadać... :)
W takim razie czekam na zdjęcia nowej lokatorki. ;D
9 duszyczek za TM [*]
ilona1
Posty: 86
Rejestracja: pn sty 03, 2011 1:56 am
Lokalizacja: Bychawa - Lublin

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: ilona1 »

Dambo, rex i syjam ::) Już zazdroszczę ;) I oczywiście kciukam za udaną integrację :) Początki bywają trudne :-\
A może pójść za przykładem prężnie działających firm i wysłać dziewczyny na jakiś wyjazd integracyjny ... hm... takie choćby narty w Alpach :o , a jak nie to chociaż wspólne piwko w "Czarnej Owcy O0 " :-\ No, dobra, dobra - to chociaż jakieś wspólne płatki z kuchennej szufladki ;) :D I będzie git :D

Pozdrawiamy i miziamy
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

Obrazek póki co to jedyna fotka owieczki Fetki, w tle jedna z maluch ;)
nie miałam czasu jej obfocić bo jest taka miziasta że szkoda mi było czasu na zdjęcia - wolałam ją miętosić :P

obawiam się że na wyjazd integracyjny by nie dojechały :P chociaż jak je zamknęłam na 2 godz w transporterku to był spokój, nawet poiskały się trochę ;) ale troszkę mnie to przeraża, bo zawsze do tej pory łączenie u mnie było bezproblemowe. Fanta i Pepsi jakieś takie nerwowe ganiają, mam nadzieję że się niedługo uspokoi. na całe szczęście do poniedziałku mam wolne, więc troszkę czasu dla nich będę miała. No ale w sumie Fetka jest starsza od moich dziewczyn, może stąd ta nerwowość...

oby wszystko szybko się ułożyło :)
Obrazek
ilona1
Posty: 86
Rejestracja: pn sty 03, 2011 1:56 am
Lokalizacja: Bychawa - Lublin

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: ilona1 »

Na szczurzy ogon!!! :o :P
Co za urocza blondyneczka ::) :D ;D

Przesyłam dla każdej dziewuszki :-* :-* :-* :-* :-* :-*
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: valhalla »

Jejku, jaka ona cudna :) Sama bym wymiziała taką ślicznotkę :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

kilka fotek:
Obrazek <= Nirvanka ! tylko na tym zdjęciu jestem pewna, że to ona, takie te maluchy podobne... mała wariatka. jak się wyśpi i napełni brzuszek - wszędzie jej pełno. rozrabia, podgryza, zaczepia i maluchy i starsze, a głównie Fantę, od której często dostaje kopa w buźkę :P

Obrazek oh a tutaj śpiochanko... wszystkie maluchy + Fanta + Feta. trwa u mnie łączenie, więc najpierw zamknęłam starsze w transporterku na jakieś 1,5 godz, później zamknęłam w klatce Fetki, na koniec do głównej klatki. tak oto zakończyła się sesja łączenia, jednak jak się babole wyspały i wypuściłam je z klatki to walki zaczęły się od nowa

Obrazek Obrazek Fetka. straszliwa ciapa, do tego jeszcze troszkę kichająca, już coraz mniej, więc mam nadzieję że obędzie się bez ciągania małej w taką pogodę do weta. Straszliwa pieszczocha, jedyna która "pulsowała" mi oczkami i wykonywała "wężowe" ruchy ogonka :P porusza się powoli i ostrożnie, nie ma nic wspólnego z tymi wszystkimi wariatkami które u mnie są :P chętnie przychodzi, zaczepia inne szczury i próbuje je iskać (jednak jest niestety cały czas odpychana). ze względu na to, że nie dogadała się z laskami większość czasu spędza albo samotnie w klatce (noce) albo ze mną, albo z maluchami. Mam nadzieję że już niedługo się skumpluje z Fantą i Pepsi, bo wyraźnie widać, że potrzebuje towarzystwa rówieśniczek...
Obrazek
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: iku »

cudne cudne wszystko! i Twoje "stare" pannice, i Fetka, i maluchy, cuda!
Awatar użytkownika
Capisca
Posty: 259
Rejestracja: sob sie 28, 2010 4:53 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Capisca »

Fetka! jaki cudny brudny nosek:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 05#p743305

za TM: Jasiu[*], Jovi[*], Miodek[*], Jago[*], Iban[*], Toudie[*], Elmo[*]:(
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Afera »

Prześliczna nowa lokatorka. :)
9 duszyczek za TM [*]
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

ostatnio nie mam czasu focić moich panien (kolejny tymczas u mnie) więc wstawiam fotkę na której jest Nirvanka, której jeszcze nie przedstawiłam:
Obrazek w rolach głównych od lewej: Nirvana, maluszek i ich mamusia :)
Obrazek
Newbie
Posty: 732
Rejestracja: ndz lis 07, 2010 1:20 pm

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Newbie »

no to tak sobie przed chwilą pomyślałam że jakieś foty wstawię, bo niedługo szczurów moich nie poznacie :P

Obrazek na początek stare zdjęcie, z czasów jak jeszcze Fetka mieszkała osobno. i co widać? że dwa szczury mogą pić jednocześnie z jednego poidełka. ale każdy to wie. ALE okazuje się że mogą pić razem będąc po dwóch stronach klatki :D
Obrazek "noski" może być ciężko zidentyfikować mordki... tak więc po lewej stronie Fuzzka, na dole Pepsi i na górze Fanciucha :D
Obrazek Nirvanka i Fuzzka w tle
Obrazek Obrazek mina Pepsi bezcenna! śmiałam się jak głupia jak ją zobaczyłam w tej pozycji :P
Obrazek Fuzzka + maluchy. Piękny widok, którego zdjęcie nie jest w stanie przekazać ;)
Obrazek "mmmm jogurcik :D"
Obrazek śpiochanko. najlepsza pozycja Nirvany. ogólnie na zdjęciu: Feta, Pepsi, Nirvana i trzy maluszki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: klauduska »

rany julek jakie cudne zdjęcia z maluchami !
pozazdrościć tylko widoków na codzień..!
może w końcu jeden z nich będzie mój :P

;;;;;;; - przywitanie Zenka
nxh - i przywitanie Hasza
:P
Awatar użytkownika
AsiaA
Posty: 188
Rejestracja: czw sty 06, 2011 1:01 pm
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: AsiaA »

Śliczna ta nowa panienka :)
Ze mną na DT: Agutka i Biszkopcik
Odszedł: Korek, Pyszczek, Lusia
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dziewczynki kochane

Post autor: Agatow »

Właśnie dziś studiowałam Twój temat o szczurach :) Dzielna jesteś chociaż początki nie układały się różowo,ale sama wiesz jak to bywa ze szczurkami.. nie znasz dnia ani godziny... Cieszę się, że jednak nie poddałaś się i nie zrezygnowałaś ze szczurków :)
Niech rosną zdrowo, masz śliczne pannice, a one mają świetną Panią :) Wymiziaj Twoje dziewczynki!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”