K & K

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PanKajetan
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 23, 2011 7:37 pm

K & K

Post autor: PanKajetan »

Udało mi się wykonać kilka wątpliwej jakości zdjęć.

Krecik (po lewej) i Kaszmir (prawa) w pudełku-transporterze. Zdjęcie zrobione cichaczem i znienacka, ale udało mi się uchwycić różnicę w strukturze ich sierści - 'zwykła' i rex.
Obrazek

Monsieur Kret we własnej osobie (ta poduszka jest paskudna, ale jako że jest jasna, stanowi dobre tło dla czarnego szczurka).
Obrazek

Kaszmir na ręku. Zdjęcie wygląda na ryzykowne, ale po pierwsze pod spodem znajdowała się - niewidoczna na zdjęciu - poduszka, a po drugie ten mały diabeł jest wręcz niemożliwy do sfotografowania w miejscu, po którym da się biegać :D .
Obrazek

I chyba najlepsze jak do tej pory zdjęcie dwójki 'diabłów tasmańskich' - bo taki otrzymały przydomek od domowników ;) . Jest co prawda bardzo rozmazane, ale nie posiadam obecnie żadnego aparatu oprócz tego w telefonie, a także uchwycenie na zdjęciu tych dwóch w bezruchu graniczy z... nie, to po prostu byłoby cudem.
Obrazek
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: K & K

Post autor: mini »

Bardzo ciemne te zdjęcia ale coś tam widać :)
Uwielbiam szczurki o ciemnym ubarwieniu, a Ty masz dwa! :D Wymiziać oba i wycałować! ;D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
PanKajetan
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 23, 2011 7:37 pm

Re: K & K

Post autor: PanKajetan »

No wiem, jakość ogólnie paskudna. Teoretycznie można z lampą zrobić, ale nie chcę im tak od razu po oczach świecić.
Awatar użytkownika
dolby_surround
Posty: 283
Rejestracja: śr lis 18, 2009 8:27 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: K & K

Post autor: dolby_surround »

Gdzie tam paskudna.. Ja wszystko widzę jak trzeba, więc może to kwestia ustawień monitora :) Chłopcy cudni. W jakim są wieku? Są braćmi? Bo na ostatnim zdjęciu są zupełnie nie do odróżnienia...
Obrazek
Dolby-surrounded by rats - przygody moich dziewcząt
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: K & K

Post autor: valhalla »

Czarne szczurki są cudowne... sama czekam na swojego czarnego rexa :) Prześliczne są. Ostatnie zdjęcie najlepsze... ten braterski uścisk :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
PanKajetan
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 23, 2011 7:37 pm

Re: K & K

Post autor: PanKajetan »

dolby_surround pisze:Gdzie tam paskudna.. Ja wszystko widzę jak trzeba, więc może to kwestia ustawień monitora :) Chłopcy cudni. W jakim są wieku? Są braćmi? Bo na ostatnim zdjęciu są zupełnie nie do odróżnienia...
Tak, to bracia. Z tego co mówili ludzie, od których mam szczurki, miot z 14 czerwca - czyli mają nieco ponad miesiąc.
Kaszmir (rex) jest mimo to jakby odrobinę mniejszy.
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: K & K

Post autor: Venefico »

Też mam dwie czarne szczurki :) Ale z prostą sierścią. Uwielbiam sierść Kaszmira :)
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Awatar użytkownika
PanKajetan
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 23, 2011 7:37 pm

Re: K & K

Post autor: PanKajetan »

Śniadanko na poduszce:
http://3.bp.blogspot.com/-jmIjXZxBMmg/T ... 1%255D.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-gMcUxzA2bls/T ... adanie.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-kVT6i_3kfn4/T ... _sniad.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-pHfM0oOomZs/T ... adanie.jpg

(Wklejam linki, bo imageshack mi się dzisiaj dziwnie zachowuje i mam zdjęcia tylko na blogspocie, a nie wiem, czy wolno tak po prostu linki do notek wklejać)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: K & K

Post autor: Afera »

Słodziaki, szczególnie Kaszmirek. :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
PanKajetan
Posty: 18
Rejestracja: sob lip 23, 2011 7:37 pm

Re: K & K

Post autor: PanKajetan »

Kaszmirek jedzący
Obrazek
...za monitorem (ulubione legowisko, niestety zabronione ze względu na jakże kuszące kable)
Obrazek
Kaszmir i mazaki
Obrazek
Kret w walce o bułkę (zwróćcie uwagę na to, jak zaparł się łapkami :D )
Obrazek
Monsieur Kretyn i jego dzieło znisz... naśmiecenia
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”