Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Nietoperrr... »

Manianera,HUMBAKA???No wiesz...Jak możesz!!!I jeszcze obcinaniem jajek grozisz???Sadystka,nie oddam Ci ani pół szczura! :D
Tak dla rozgonienia niepokojących myśli - nie ma opcji zostawienia jakiegokolwiek malucha u mnie... :-[
9 szczurów,dwójka małych dzieci,obowiązki,szycie szczurzych mebelków...Nie ma takiej opcji nawet... :'(
Tak ze każdy dostanie swojego na pewno... ;)
WSZYSTKIE MALUSZKI MAJĄ JUŻ OTWARTE OCZKA!!! ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Akka »

Zawsze mi się marzyła zupełnie czarna samiczka ;) ale nigdy jakoś nie bywało po drodze... :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Igaśka
Posty: 1492
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 1:56 pm
Lokalizacja: Łuków

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Igaśka »

Foty foty! ;D będzie się na co popatrzeć i poślinić :D
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: manianera »

Nietoperrr... pisze:Manianera,HUMBAKA???No wiesz...Jak możesz!!!
No nie mów, że sama byś go chętnie nie skradła, przecież on jest przecudny ::) !

Może jeszcze je pstrykniesz z otwartymi oczkami zanim wyjedziesz, co...? Prooooosimy!
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Paul_Julian »

One są cudne! Kazdy jeden sliczniejszy, bardzo udane żuczki.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Izabela »

Oooo, czekamy na fotki otwartookie :) Teraz Nietoper w okresie chronionym, bo na wyjeździe, ale niech się tylko przyzna, że wócił, to spokoju nie damy ;) A wszystkie chłopaki znalazły już domek?
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Malachit »

Ha, a ja zostałam w którymś poście zaproszona (wszyscy mogą potwierdzić :D) coś czuję, że będę musiała skorzystać :D
Nie chcę tylko przeszkadzać Nietoperrrkowi w szyciu... ::)
Wyszukiwarka nie gryzie
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Izabela »

Malachit, to nie przeszkadzaj, tylko łap się za maszynę ;) Albo nożyczki, będziesz madame assistant obcinała nitki ;D
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Nietoperrr... »

He,he!Gości zawsze gorąco zapraszam,nie tylko na obcinanie nitek,ale i dzieciaki na spacerek wcisnę :D
Malachit,jak tylko masz czas i chęci,to zapraszam!!!Darmowe mizianie 20 szczurów,w tym 11 klusiów cudownych,przesłodkich! ;D
Specjalnie taszczyłam ze sobą swój laptop na wyjazd,żeby zdjęcia maluszków powrzucać... ;)
Zdjęcia tak na szybko zrobione,między pakowaniem się,obiadem a sprzątaniem ;)
Fotki indywidualne w poniedziałek.

Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek-Obrazek

Co do chłopaczków.Zgłosiło się kilka wstępnie chętnych osób,które jednak nie udzielają się w temacie,co ciut mnie zniechęca do oddawania moich skarbków tylko dlatego,że ktoś wyraził chęć.To mnie trzeba przekonać do adopcji,a nie odwrotnie ;) Oddaję ogonki za darmo,ale oczekuję zainteresowania maluchami,a nie tylko kaprysu posiadania malucha.Od razu ostrzegam,że nowe domki będę męczyć o informacje i fotki ;)
Na chwilę obecną zwolnił się czarnuszek (nie ukrywam,mój faworyt ;) ),natomiast potencjalny domek w Jaworze jest pod ostrzałem pytań i jak wszystko będzie ok,to syjamek i jeden z ciemnych pojadą razem.Reszta chłopaków czeka na odzew osób zainteresowanych lub inne dobre serduszka ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Nietoperrr... »

TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Eve »

Osz TY Nietoperze Okrutny ! Nie wiem które dzieci bardziej podziwiać czy te szczurze czy te ludzkie .. tzn Niepoperowe !
Jakież to piękne obrazy filmowe wrzuciłaś .. ech.. i wszystkie grzeczne .. siedzące w miejscu jednym i uśmiechnięte .. od razu widać że Matką Polką jesteś doskonałą ;)
więcej tu nie wchodzę.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Nietoperrr... »

Eve,a chciałam je wszystkie zabrać do Legnicy :D Ale mamusiostwo moje kompletnie nieszczurze,nie było nawet szansy... ::) Sąsiadka z nimi została,mam nadzieję,że nie zje ;)
A że przychówki moje grzeczne i cudowne,te szczurze i ludzkie,to nie zawsze tak,jak na filmach ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Paul_Julian »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/02c ... 58635.html Też do oddania ? ;D dzieciaki to chyba mają uciechę jak nie wiem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: sylwiaj »

piękne masz te dzieciaczki:) duzo chętnych? moje przedszkole juz znalazło super domki i ja na moich adoptujacych skarżyc sie nie moge;D jestem molestowana stale o zdjęcia i nowinki:D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tosiaki-11 klusków panny na gigancie...

Post autor: Eve »

Obiecałaś że mi na święta chłopów przywieziesz .. i co ? Ja chętnie na święta mogę całą 20 i jeszcze to słodkie dziecko. Ciasto upiekę !

Ale żeby off topu nie było :
Brać Chłopów od Nietoperka przecież widać że porządnie odkarmione! Tosiaki są rewelacyjne !

.. choć dalej się zastanawiam : gdzie ojciec !? i tak pooglądałam Twoich gantelmenów i chyba jednak to jakiś inny w przelocie był ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”